Yeni Audi A3 Sportback’in dış tasarımı.Daha önde.

AA3_10572

Eski Flash eklentisi. Lütfen Flash eklentinizin son
versiyonunu indirin
Free Download

Teknoloji içgüdüsel olarak çalıştırılabilseydi nasıl olurdu? Eğer sade tasarım, yenilikçi işlevsellikle karşılaşsaydı? Ve eğer sportiflik ile ilerleme bir çatıda birleşseydi?

Biz tüm bu soruların cevabını yeni Audi A3 Sportback ile bulduk. Tasarımı benzersiz bir dile sahip; dinamizmi ise her yolculukta etkileyici. Açık ara önde olan bir araçta, örnek teşkil eden liderliğimizi deneyimleyin. Yeni Audi A3 Sportback.

 • Audi A3 Sportback dış tasarım
 • Daha emin bir şekilde önde

  A3 Sportback tasarımının dinamik konturu otomobilin sportif kişiliğini vurgularken, güçlü arka kısım da hafifliğine rağmen otomobile kendinden emin bir duruş kazandırır. Daha uzun dingil mesafesi ile kısa çıkıntılar A3 Sportback’in daha uzun görünmesini sağlar ve zarif bir sportiflik taşır.
 • Audi A3 Sportback dış tasarım
 • Daha hoş bir görünümle önde

  Yeni Audi A3 Sportback daha düz, daha erkeksi ve daha dinamiktir. İnce ve zarif yan kısım, cam kenarı boyunca devam eden çarpıcı Tornado hattı ve marşpiyelerin üstündeki dinamik çizgi ile belirlenir. Işığın ve gölgelerin birleştiği, gergin, heykelimsi alanlar otomobile kompakt ve kaslı bir görünüm verir.
 • Audi A3 Sportback dış tasarım
 • Daha çarpıcı şekilde önde

  Dar formlu farlar, Audi A3 Sportback’e, kararlı, konsantre bir görünüm kazandırır. LED gündüz farı ışık şeridini içeren xenon plus farlar ve değişken far menzili kontrollü uyarlanabilir far seçeneği şeklinde opsiyonel olarak alınabilir. Dış aynalar bir spor otomobildeki gibi kapı üst gövdesi üzerine yerleştirilmiştir.
 • Audi A3 Sportback dış tasarım
 • Daha sportif bir şekilde önde

  Xenon plusla birlikte LED teknolojisi ile temin edilebilen, ince, bölünmüş arka lambalar araca sportif etkili alçak ve geniş bir görünüm verir. Bütünleşik tavan kenarı spoyleri, arka kısımda ek bir dinamizm ve sportiflik yaratır.

Tüketim ve emisyon değerleri:
Yakıt tüketimi ortalama: 5,6–3,8 l/100 km
CO2 emisyonu ortalama: 130–99 g/km