A3 Sedan > Audi Türkiye

A3 Sedan

Audi'niz: A3 Sedan
1.0 TFSI S tronic 1

  • Temel fiyat
  • 0,00 EUR
  • Opsiyonel donanım
  • 0,00 EUR
  • Fiyat
  • 0,00 EUR

Nefes kesecek kadar büyüleyici. Audi A3 Sedan.

The sedan redefined: The Audi A3 sedan combines Coupé character with elegant charm. The low, flowing roof conveys pure dynamics and with its muscular, taut surface, the sedan shows off its self-confidence. The powerful, flared mudguards with pronounced wheel arches frame the wheels, which are available in up to 19 inches. One highlight is the Audi virtual cockpit, now available in the compact class. Discover innovation - in many facets.

Donanım Paketleri

Audi A3 Sedan'ınızı beğeninize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Çeşitli donanım paketleriyle bu mümkün. Sportif bir etki mi katacaksınız veya tasarımı çeşitli renk seçenekleriyle zenginleştirecek misiniz? Size kalmış. Seçiminiz ne olursa olsun yeni donanım paketlerinin her biri Audi A3 Sedan sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür. A3 sport paketiyle sportif yanınızı gösterin. Audi A3 Sedan'ınızın mizacını gösteren detaylarla... A3 design paketiyle ise kendi kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını belirleyin.

S line spor paketler

S line paketler, Audi A3 Sedan'ınızın sportif karakterinin altını çizer. Dinamik çizgileri gösterin, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde belirleyin. Örneğin S yazılı, ışıklı ön kapı eşiği çıtaları ve difüzör ekiyle Audi'nizi tam bir sporcuya dönüştürebilirsiniz.