A5 Coupé > Audi Türkiye

A5 Coupé

Audi'niz: A5 Coupé
Dynamic 1.4 TFSI S tronic 1

  • Temel fiyat
  • 0,00 EUR
  • Opsiyonel donanım
  • 0,00 EUR
  • Fiyat
  • 0,00 EUR

Yeni Audi A5 Coupé

Sportiflik ve zarafet. Yeni Audi A5 Coupé, standartları belirliyor. Şekil veren tasarım modernize edildi ve daha da geliştirildi. Opsiyonel Audi Matrix LED farlarla yeniden tasarlanan ön kısım, rölantide dahi dinamik işlevini yerine getirir. Teknik olarak, Sport Coupé, son teknoloji ürünü bir araçtır: Yeni gövdeye ek olarak Audi A5, bütünüyle yeni şasisi, yüksek performanslı sürüş teknolojisi, yenilikçi bilgi-eğlence donanımı ve sürücü destek sistemleriyle etkileyicidir.

Fotoğraflar ve videolar

Araç oluşturmaya başlamadan önce bilgilenin ve tamamen kişiselleştirilen modeliniz için bazı değerli öneriler alın. Tüm görselleri tek tek veya toplu olarak indirebilirsiniz.

Şimdi göz atın
Yeni çizgiler

Yeni Audi A5, zarafet ve görkemi, dinamizm ve gücün yanı sıra, yüksek teknoloji ve sürüş keyfiyle birleştiriyor. Coupé, ileri doğru coşkulu bir atılımın teknoloji aracılığıyla Güney Tirol Alpleri'nde nasıl forma kavuşturulduğunu ve etkileyici tarzı dağlarda nerede bulabileceğinizi gösteriyor.

Daha fazlası
Mükemmel dalga

Dört halkalı marka, Audi A5 ile 2007'de gerçek bir tasarımcı ürünü yarattı. Şimdi ise ikinci nesil daha rafine, daha da yeni bir görünümle çıkış yapıyor. Merkezî tasarım ögesi, dalga formundaki üç boyutlu omuz çizgisidir.

Daha fazlası

Olağanüstü, sportif, karakteristik

1920x1080_AA5_161006_1.jpg
1920x1080_AA5_161007_1.jpg
A5 Coupé'nin donanım paketleri

Yeni A5 Coupé'de kendi fikirlerinize yeterince yer var. Örneğin design ve sport donanım paketleriyle aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. A5 design paketi, iç mekâna, krom çubuklu, titan siyahı ve başka versiyonlarda tek çerçeveli ızgara gibi zarif vurgular katar. Audi design selection, iç mekân için özel malzemeler ve renkler sunar. A5 Sport serisi dinamik bir odak noktası getirir; örneğin krom egzoz boruları, gövde renginde difüzör veya isteğe bağlı S line spor paket gibi.