S5 Coupé > Audi Türkiye

S5 Coupé

Audi'niz: S5 Coupé
3.0 TFSI quattro S tronic 1

 • Temel fiyat
 • 0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
 • 0,00 EUR
 • Fiyat
 • 0,00 EUR

Sportifliğin yeni formu. Audi S5 Coupé.

"Sportif" kavramına klasik bir yaklaşımda bulunan otomobil: Audi S5 Coupé.Bu araç, metalden ve teknolojiden daha fazlasıdır. Dinamizmin somut örneğidir. Çizgileri perdahlanmış gibi görünen bir spor otomobil. Çevik motor tasarımı her yola meydan okur. Daha da hassas. Daha da keskin. Daha da güçlü. Ona hayranlıkla bakın. Ve sonra direksiyon başına geçin.

Galeri – Audi S5 Coupé

Daha fazla görsel
 • En küçük ayrıntısına kadar üstün kalite

  Öne çıkan özellikler
 • Büyüleyici silüet. Şık görünüm. Audi S5 Coupé'nin dış tasarımı.
  480x270__0005s_0006_AS5_C_10033_AP.jpg

  Audi S5 Coupé'nin sizi etkilemesi bir anlık meseledir. Yan kesimlerin dışa çekilmiş çizgileri otomobile alçak ve yere yakın bir görüntü kazandırırken, basık tavan ise Coupé'nin adeta harekete geçmeye hazır olduğu görünümünü verir. Audi S5 Coupé göz açıp kapayıncaya kadar gözden kaybolur. Opsiyonel alınabilen 19 inç alüminyum döküm jantlar* sportif etkiyi pekiştirir. Ön fren kaliperlerinin üzerindeki S5 logosu, jant kollarının arasından parlar. S5 logolu Audi tek çerçeveli ızgara ışığı yakalar; tampon, gözleri, alüminyum görünümlü çerçeveli ön sis lambalarına doğru çeker. Xenon plus farlar, LED gündüz farı ışık şeridine sahiptir.

 • En küçük ayrıntısına kadar üstün kalite Audi S5 Coupé'nin donanımı.
  480x270__0005s_0000_AS5_D_10060_6.jpg

  Yeni bir mükemmel düzeye çıkarılan başarılı bir model: Dış tasarımla ilgili çarpıcı ögeler, sıkı bir ağ içinde çalışan destek sistemleri ve daha da optimize edilen pratik özellikler ile doğru özellikleri yaratacaksınız. Örneğin Bang & Olufsen Ses Sistemi sadece görsel değil, işitsel unsurlar da sağlar. Sistem, aracın sportif ambiyansına mükemmel şekilde oturmuştur ve her ses benzersiz bir dinleme deneyimi sunar. Tüm duyular için bir ziyafet – tüm yolculuklarda, tüm hızlarda.

 • Daha fazla dinamizm. Daha fazla güç. Audi S5 Coupé'nin motoru.
  480x270_AA4_D_151002.jpg

  Tork ve güçlü hızlanma, araç içindekileri sadece birkaç metreden sonra etkiler. 3.0-litre V6 TFSI, 245 kW (333 hp) gibi etkili bir güç üretir. Motor, S5 Coupé'yi 0'dan 100 km/s'e 4,9 saniyede hızlandırır. Ara soğutuculu yenilikçi bir mekanik turboşarj sistemi burada kullanılır ki bu sistem, 6 silindirli motoru, kompakt bir güç santraline dönüştürür. S5 Coupé, hızlı 7 ileri S tronic® çift kavramalı vites kutusu ve quattro dört tekerlekten çekiş sistemiyle sunulur.

 • Dinamik atmosfer. Özel bir çevre. Audi S5 Coupé'nin iç mekanı.
  480x270__0005s_0001_AS5_D_10059_4.jpg

  Audi S5 Coupé, saf sportiflik havasını taşır: Kabartma S5 logolu opsiyonel ön S spor koltuklar, standart ön koltuk ısıtması ve elekrtikli koltuk ayarının yanında S5 amblemli çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi ve alüminyum görünümlü vites değiştirme kulakçıkları. İç mekân geniş ve konforludur. Siyah veya ay gümüşü renginde tavan döşemesi dinamik bir atmosfer yaratır. Mat alüminyum, siyah piyano cilası, Karbon Atlas, paslanmaz çelik kafes örgü, gri renkli ince damarlı huş ağacı ahşap veya siyah renkli alüminyum/Beaufort ahşap gibi yüksek kaliteli dekoratif işlemeler büyüleyici özellikler katar. Alüminyum dekoratif işlemeli ve S5 logolu kapı eşiği çıtaları ile genel yüksek kaliteli görünüm tamamlanır.