S5 Sportback > Audi Türkiye

S5 Sportback

Audi'niz: S5 Sportback
3.0 TFSI quattro S tronic 1

 • Temel fiyat
 • 0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
 • 0,00 EUR
 • Fiyat
 • 0,00 EUR

Gerçek yarış hissi. Audi S5 Sportback.

S amblemi. Audi, bu amblemi taşıyan birçok etkileyici otomobil üretmiş durumda. Audi S5 Sportback ile sorunsuz şekilde sürdürülen bir gelenek.

Galeri – Audi S5 Sportback

Daha fazla görsel
 • Öne çıkan özellikler

  Öne çıkan özellikler
 • Sportif detaylar. Güçlü görünüm. Audi S5 Sportback'in dış tasarımı.
  480x270__0003s_0002_AS5_SB_10015.jpg

  Üstünlüğü işaret ediyor: Heykelimsi formlu çubuklara ve S5 logosuna sahip, Platin Gri S Tek çerçeveli ızgara. Özel S tamponlar, tıpkı karakteristik hava menfezleri gibi aracın sportif, geniş izini vurguluyor. LED teknolojisiyle üretilen gündüz farı ışık şeritli Xenon plus farlar, Audi S5 Sportback'e kolayca tanınan bir görünüm kazandırıyor. Paralel 5 kol "Star" tasarımlı* opsiyonel alınabilen 19 inç gibi cömert bir şekilde boyutlandırılmış alüminyum döküm jantlar ile gövde renginde eşik çıtaları, S5 Sportback'e genel bir sportif hava katar. Arkada LED teknolojisini kullanan lambalar da öne çıkan çekici bir unsur kazandırır: Dinamik yan kısımları net bir şekilde tanımlanmış arka uçla bağlarlar.

 • Kolayca fark edilmesini sağlar. Audi S5 Sportback donanımı.
  480x270__0003s_0009_AS5_D_10065_6.jpg

  Donanım özelliklerini ekleyerek, Audi S5 Sportback'inizi tercihlerinize uygun şekilde hazırlayın. Örneğin Bang & Olufsen Ses Sistemi sadece görsel değil, önemli işitsel özelliklere de sahiptir. Aracın sportif ambiyansıyla mükemmel şekilde bütünleşmiştir ve her türlü sesi benzersiz bir dinleme deneyimine dönüştürür. Tüm duyular için bir ziyafet - tüm yolculuklarda, tüm hızlarda.

 • Olağanüstü araç. Olağanüstü motor.
  480x270_AA4_D_151002.jpg

  Tork ve güçlü hızlanma, araç içindekileri sadece birkaç metreden sonra etkiler. 3.0-litre V6 TFSI, 245 kW (333 hp) gibi etkili bir güç üretir. Motor, S5 Sportback'i 0'dan 100 km/s'e 5,1 saniyede hızlandırır. Ara soğutuculu yenilikçi bir mekanik turboşarj sistemi burada kullanılır ki bu sistem, 6 silindirli motoru kompakt bir güç santraline dönüştürür. Tıpkı Audi A5 Sportback gibi S5 Sportback de verimli TFSI® teknolojisiyle donatılmış olup, böylelikle ölçülü yakıt tüketimiyle birleşen sıra dışı bir performans sunar.

 • Dinamik atmosfer. Audi S5 Sportback'in iç mekanı.
  480x270__0003s_0008_AS5_D_10066_3.jpg

  İç mekandaki özel S detayları, aracın sportif karakterinin altını çizer: Bu detaylar arasında; mat alüminyum, Karbon Atlas, paslanmaz çelik kafes örgü, gri renkli ince damarlı huş ağacı ahşap, siyah piyano cilası veya siyah alüminyum/Beaufort ahşap gibi krom uygulamalar veya dekoratif işlemeler sayılabilir. Alüminyum görünümlü vites değiştirme kulakçıklı, 3 kollu çok fonksiyonlu deri spor direksiyon, özgün bir yarış duygusu yansıtır. Kabartma S5 logolu, opsiyonel alınabilen ön S spor koltuklar, standart ön koltuk ısıtması ve elektrikli koltuk ayarı mükemmel destek sağlar. İç mekân ferah ve konforludur; siyah veya ay gümüşü renkte tavan döşemesi dinamik bir atmosfer yaratır. Alüminyum dekoratif işlemeli ve S5 logolu kapı eşiği çıtaları ile genel yüksek kaliteli görünüm tamamlanır.