Konsept otomobilin yandan görünümü

Ufkunuzu genişletin

Lüks ulaşımda yeni dönem devam ediyor.

Deneyime dayalı bir cihaz olarak tasarlandı

İçten dışa her santimetresi tasarım ürünü olan Audi urbansphere concept¹ otomobil, Dört Halka'nın şimdiye kadarki en geniş iç alanında sürükleyici deneyimler için sezgisel teknolojiler ve bireysel hizmetler sunar. 19 Nisan'da "İlerleme Kutlaması" yayınını canlı olarak keşfedin.

Skysphere concept otomobilin yandan görünümü

Ufkunuzu genişletin

Geleceğe göz atmak ister misiniz? Haydi. Konsept araçlarımız, geleceğin ulaşım sorunlarına yanıt bulma amacıyla geliştiriliyor. Ne de olsa bunlar bizi şimdi bile tümüyle harekete geçiren sorular. Bir araç nasıl bir deneyim alanına dönüşür? Hangi yeniliklere ve malzemelere odaklanılabilir? Bu soruların yanıtlarını konsept araçlarımızla kendiniz deneyimleyin.

Görseldeki otomobil, seri üretimi olmayan konsept otomobildir.

Daha fazla bilgi edinin
Video
 • 1920x1080-desktop-grandsphere-leverage-innovative-UX-10621B01.jpg
  Etkileyici deneyimler ve sezgisel kullanım

  Audi grandsphere concept¹'in kullanıcı arayüzü de, otomobilin geri kalan kısmı gibi yenilikçi bir deneyim sunar. Audi kullanıcı arayüzü tasarımcılarından ikisi ile konuştuk.

  Daha fazla bilgi edinin
 • 1920x1080-desktop-PB21-Hype-Sports-Transformation-10221B01_videovorschaubild.jpg
  Roadster’dan tekerlekli salona

  Audi skysphere concept¹, çift karakterli bir otomobil. Audi tasarımcıları Charles Lefranc ve Gael Buzyn, ilerici Audi tasarımını anlatıyor.

  Daha fazla bilgi edinin
 • 1920x1080-desktop-individual-sphere-for-high-class-quality-time-09721B01.jpg
  Tekerlekler üzerinde lüks bir salon

  Audi grandsphere concept¹ tasarımcıları, yarının lüks sedanlarının sunabileceği ferahlığı ve yaşatabileceği deneyimleri anlatıyor.

  Daha fazla bilgi edinin

İlerlemeyi dörde katladık

İlerlemek istiyorsanız sınırları zorlamanız, dünyayı değiştirmeniz ve bu süreçte başkalarına da ilham vermeniz gerekir. Bunun için Audi'de ilerlemeyi dört alan ekseninde tanımlıyoruz: sürdürülebilirlik, tasarım, dijitalleşme ve performans.
 • 1920x1080_desktop_AUDI_sRGB_AFA.jpg
  Sorumluluk almak

  Sürdürülebilir eylemlerde bulunarak bu süreçte düşünceleri bütünüyle yenilemek. Tedarik zincirinden farklılıklara kucak açan bir şirket yapısına kadar her konuda bu anlayışı uyguluyoruz. Konu sürdürülebilirlik olduğunda yapılan her katkı değer taşır.

  Daha fazla bilgi edinin
 • 1920x1080-desktop-lichtentstehungsprozess-10821B01.jpg
  Geleceği tasarlamak

  Bizim için tasarım, araç tasarlamaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Yeni ve etkileyici deneyim olanakları yaratmak ve bu süreçte bireylerin günlük yaşantılarını kolaylaştırmak istiyoruz.

  Daha fazla bilgi edinin
 • 1920x1080-dektop-boellingerhoefe-06221B01.jpg
  Ulaşımı dijitalleştirmek

  Dijitalleşme, ulaşım sektörünün geleceğini elinde tutuyor. Dijital olanaklarla birçok şey mümkün olacak ve gelecek için beklenmedik kapılar açılacak.

  Daha fazla bilgi edinin
 • 1920x1080-desktop-entwicklungsreportage-wow-gefuehl06721B01.jpg
  Sınırları zorlamak

  Uzun zamandır imkansız görünen şeyler birdenbire gerçeğe dönüşebilir. Bunun için yalnızca sınırları sorgulamamız ve yeni bir şey deneme cesaretini göstermemiz gerekiyor.

  Daha fazla bilgi edinin
1
Görseldeki otomobil, seri üretimi olmayan konsept otomobildir.