1300x551_ade_s2018_adec_01.jpg

Audi sürüş deneyimi merkezi

Tüm kazananlar için sihirli anlar

“It was an exciting, unforgettable day, a veritable adventure. You take away with you an incredible amount of experience, knowledge, safety and fascination on a day like this”, says Manuela E., winner of a driver training course in the Audi driving experience center in Neuburg an der Donau.

“Heyecanlı, unutulmaz bir gündü, gerçek bir maceraydı. Böyle bir günde, inanılmaz bir tecrübe, bilgi, güvenlik ve hayranlık duygusunu kendinizle birlikte götürüyorsunuz ”, diyor Neuburg an der Donau'daki Audi sürüş deneyiminde sürücü eğitim kursu kazanan Manuela E.

Audi sürüş deneyimi ve Donaukurier tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen çevrim içi çekilişinin kazananları da tıpkı onun gibi tam anlamıyla hayran kaldılar. 10.000'in üzerinde tıklama, 2.500'ü aşkın katılımcı ve sürüş deneyimlerini haftalar sonra bir dizi üstünlük sıfatlarıyla anımsayacak 50 şanslı kazanan.

Özellikle acemiler ve 18-25 yaş arası öğrencilere yönelik tasarlanmış olan Genç Sürücü Eğitimi de sunuldu. Katılımcılar, güçlü S modellerinde önden savrulma ve ABS'li acil frenleme yaparken, direksiyon slalomu kapsamında tehlikeli durumlarda otomobili nasıl kontrol edeceklerini öğrendiler.

“Islak ve karla kaplı yol korkumu ortadan kaldırdı; artık otomobilim kaymaya başladığında nasıl tepki vereceğimi biliyorum," Marie M. yeni edindiği sürüş becerilerini böyle anlatıyor. Daniel S. de kazananlar arasındaydı ve tamamen esinlenmişti: “Tehlikeli durumlarda nasıl tepki vereceğimizi öğrendik ve şahsen ben de dönemeçlere tamamen farklı bir şekilde giriyorum.”

Kompakt eğitim katılımcıları tam anlamıyla önemli bir özelliği deneyimlediklerine ikna oldular. Tek bir eğitime sıkıştırılan üç farklı sürücü eğitimi, katılımcılara, Audi sürüş deneyiminin çok yönlülüğünü dinamik sürüş alanında S modeller ile araç hâkimiyeti/yol tutuş kursunda Audi R8 Coupé V10 plus ile offroad/arazi eğitiminde de Audi Q7 ile göstermiştir. Deneyimledikleri şeyler bazı katılımcıları, çocuklarına, sürücü sınavını geçtiklerinde Audi sürüş deneyimi merkezinde bir sürücü eğitimi hediye etmeye ikna etmiştir.

449 kW'lik (610 hp) güçlü çıkışıyla Audi R8 Coupé V10 plus, katılımcıları, R8 temel deneyimi için yol tutuş parkuruna götürdü. Normalde kaputun altındaki 55 kW (75 hp) güçle Bavyera yollarında araç kullanan Anton G. tam anlamıyla hayran kalmıştı: “Bunun kadar muhteşem bir otomobil hiç kullanmadım. Virajdan hızlanarak çıkış duygusu direksiyon başında tam bir keyifti.” Ama etki yaratan tek başına hız değil, tecrübeli bir sürücünün yeni bir şeyler öğrenme deneyimidir. “Direksiyon başında 30 yılı aşkın süre geçirdikten sonra kim yeni bir şeyler öğrenebileceğimi düşünebilirdi? O günden sonra kabul etmeliyim ki hatalıymışım!”, 56 yaşındaki katılımcı deneyimini böyle özetliyordu.

“Vay”, Altmühltal Turu'ndan döndükten sonra Margit B.'nin ilk tepkisi buydu. Partneriyle birlikte, performans verileri inanılmaz ölçüde etkileyici olan bir Audi R8 Spyder V10 plus kullanıyordu. “Bu duygu, bu ses!" Sözcüklere dökemiyorum. Sanırım bütün bu süre boyunca yüzümde bir gülümseme vardı.” Yaptığı turu işte bu sözcüklerle anımsıyordu.

50 kazanan, 50 macera, 50 deneyim ve mutlak mutlulukta sınırsızlık * Audi sürüş deneyimi ve Donaukurier tarafından yürütülen kampanya, ses getiren bir başarıya imza attı.

Yarışma, katılımcılara sınırsız heyecan ve coşku sunmakla birlikte, aynı zamanda onlara bir şeyler de öğretmiştir - tıpkı Audi sürüş deneyimi merkezinin Neuburg an der Donau'da açılışından bu yana eğitimlere katılmış tüm diğer katılımcılar gibi.