Audi R8 Spyder Tirol Alpler turu > Tur deneyimi > Audi Türkiye

Audi R8 Spyder Tirol Alpler turu

 • 1400x438_ade_s2019_r8_spyder_01.jpg
1400x438_ade_s2019_r8_spyder_01.jpg

Audi R8 Spyder Tirol Alpler turu

Alpler Turu yeniden yüklendi - dolambaçlı Alp geçitleri, büyüleyici panoramik manzaralar... Hepsi de hiçbir şüpheye yer bırakmayan Audi R8 Spyder V10 plus ile... Tirol Alpleri Turumuza hoş geldiniz.

Avusturya ve İtalya'nın etkileyici kırlarını deneyimleyin ve dehşet veren keskin virajların üstesinden her virajı ve her tırmanışı bir tecrübeye dönüştüren spor bir otomobille gelin.

Münih Havalimanı’ndan Audi R8 Spyder V10 performance quattro ile yola çıkıp Alpler yaylasından geçerek Lermoos'a varırsınız. MOHR Life Resort Otel'indeki öğle yemeği sırasında sadece nefis yiyeceklerin değil, Zugspitze'nin etkileyici görüntülerinin de keyfine varacaksınız.

Stubai Alpleri'nden yapacağınız hayal gibi bir sürüş, sizi Kühtaisattel geçidinden alıp (2.017 m), Avusturya'nın en yüksek kayak merkezi olan Kühtai'ye getirecek. Neredeyse ıssız olan bu geçitte başıboş dolaşan ineklere karşı dikkat edin! Özellikle Audi R8 Spyder V10 performance quattro ile tam bir keyif yaşayın. Bu rota sizi Lech Vadisi Alpleri'nden geçirip, Telfs-Buchen'e ve önümüzdeki iki gece kalacağınız Interalpen-Hotel Tyrol'e götürecektir. Burada birinci sınıf bir otelin tüm konforunun ve Alpler'in büyüleyici görünümünün zevkini çıkaracaksınız.

Ertesi sabah bir sonraki zorlu Alpler yolculuğunun sizi beklediğini göreceksiniz. Güzergâh sizi, İtalya - Avusturya arasındaki en yüksek sınır olan (2.474 m) Timmelsjoch üzerinden Sölden'e götürür. Sınır geçidi ilk olarak Ötz Vadisi ile Passeier Vadisini 1919'da birleştirmiş olup, Ötz Vadisi Alpleri'ni Stubai Alpleri'nden ayırır.

Güney Tirol'de öğle yemeğine sizi, Güney Tirol'ün etkileyici dağ sıralarının tam ortasında yer alan Golf & Spa Resort Andreus'ta bekleyeceğiz. Öğleden sonra ise Interalpen-Hotel Tyrol'e geri dönüş yolunda göz kamaştırıcı Tirol dağlarının heyecan verici başka düzlüklerini deneyimleyeceksiniz. Üstelik Alpler içinden yapılan en güzel sürüşlerin birçoğu üçüncü gün sizin kendilerini keşfetmenizi bekleyecek. Stubai Alpleri'nden yapacağınız hayal gibi bir sürüş, sizi Kühtaisattel geçidinden alıp (2.017 m), Avusturya'nın en yüksek kayak merkezi olan Kühtai'ye getirecek. Neredeyse ıssız olan bu geçitte başıboş dolaşan ineklere karşı dikkat edin!


Üçüncü günde Alplere yaptığınız en güzel sürüşler keşfedilmeyi ister. Sizi Alpler geçitiniz olan Hahntennjoch bekler. 1.894 m rakımlı Alpler geçidine ulaşmak için neredeyse 1.000 metre tırmanmanız gerekmektedir. %18,9 eğimli dolambaçlı dar yol, özellikle Audi R8 Spyder V10 plus ile tam bir keyif yaşayın.

Zirler Berg Dağı üzerinden Inn Vadisi'nden geçip aracınızı Kochelsee boyunca sürerek Alpenhof Murnau'da öğle yemeği için Murnau am Staffelsee'ye varırsınız. Alp Dağları'nın tablo gibi eteklerinden geçerek Münih'e yapacağınız dönüş yolculuğu, sizin Audi R8 Spyder V10 plus'ın şahane performansını bir kez daha denemenizi sağlayacak.
Yol deneyimi: Audi R8 Spyder Tirol Alpler turu
Rota (Değişikliğe tabidir): Münih – Lermoos – Kühtaisattel – Telfs-Buchen – Timmelsjoch – St. Leonhard – Jaufen Pass – Telfs-Buchen – Hahntennjoch – Murnau – Münih
Süre: 3 sürüş günü (2 gece konaklama dâhil)
Tur aracı:
Audi R8 Spyder V10 performance quattro
Kişi başı ücret:
 • € 2.070,– (tek kişilik odada)
 • € 1.850,– (çift kişilik odada)
Lütfen Dikkat:
 • Sadece aktif katılım mümkündür 
 • Tüm Audi tur deneyimi ücretleri son fiyatlar olup, %0 KDV'li net fiyatlardır  (Özel düzenlemeler seyahat acenteleri için geçerlidir) 
 • Program, değişikliğe tabi olabilir

Yakıt tüketimi/emisyon hacmi:

 • Audi RS 5 Coupé: l/100 km cinsinden yakıt tüketimi: şehir içi 12,4; şehir dışı 7,1 – 7,0; ortalama 9,1 – 9,0; g/km cinsinden CO₂ emisyonları: ortalama 197; Verimlilik derecelendirmesi: E/EU6
 • Audi A8 50 TDI quattro: l/100 cinsinden km yakıt tüketimi: şehir içi 6,5 – 6,3; şehir dışı 5,5 – 5,1; ortalama 5,8 – 5,6; g/km cinsinden CO₂ emisyonları: ortalama 152 – 145; Verimlilik derecelendirmesi: A/EU6
 • Audi e-tron 55 quattro: kWh/100 km cinsinden ortalama elektrik tüketimi: 26,2 - 22,5; g/km cinsinden CO₂ emisyonları: ortalama 0; Verimlilik derecelendirmesi: A/EU6
 • Audi R8 Coupé V10 performance quattro: l/100 km cinsinden yakıt tüketimi: şehir içi 20,0; şehir dışı 9,0; ortalama 13,1; g/km cinsinden CO₂ emisyonları: ortalama 297; Verimlilik derecelendirmesi: G/EU6
 • Audi R8 Spyder V10 performance quattro: l/100 km cinsinden yakıt tüketimi: şehir içi 20,2; şehir dışı 9,2; ortalama 13,3; g/km cinsinden CO₂ emisyonları: ortalama 301; Verimlilik derecelendirmesi: G/EU6
İletişim

drivingexperience@audi.com.tr

Etkinlik bilgisi

En sık sorulan soruların yanıtlarını öğrenin.

Experience now 1012x506_ade_s2019_r8_spyder_03.jpg

Explore Audi driving experience at its best side!