1300x551_audi_sportun_marka_kitabina_red_dottan_3_odul_birden.jpg

Audi Sport’un Marka Kitabı’na Red Dot’tan 3 ödül birden

Audi Sport’un yeni Marka Kitabı, “2017 Red Dot İletişim Tasarım Ödülleri”nde üç ödül birden kazandı. Audi’nin özenle hazırladığı Marka Kitabı, tasarım ödülüne layık görülürken, kitaba ek olarak hazırlanan iki film de kategorilerinde ödülün sahibi oldu.

Audi, tasarım dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Red Dot’tan başarıyla döndü. Audi Sport’un Marka Kitabı, 2017 Red Dot İletişim Tasarım Ödülleri’nde toplamda üç ödül kazandı. Marka Kitabı, tasarım ödülünün sahibi olurken, Marka Kitabı için hazırlanan “Rodeo” adlı film “En İyinin En İyisi” ödülünü, “Tünel” adlı film ise “Red Dot” ödülünü elde etmeyi başardı. Red Dot ödüllerinde kazanan projeler 50 ülkeden 8 binin üzerinde başvurunun arasından seçildi.

Audi’nin otomobil yarışları ve motor sporlarından elde ettiği tecrübe, bu alan için özelgeliştirilen motor ve hafif yapı teknolojilerini seri üretime doğru ve sistematik bir şekilde aktarma vizyonunu ortaya koyan kitap, Audi Sport’un karakteristik özelliklerini yansıtan “Performans”, “Mükemmellik” ve “Tutku” adlı üç bölümden oluşuyor. 154 sayfalık kitap, müşteri yarışlarından, günümüzün R ve RS modellerinin doğuşuna ve gelişimine, efsane yarışçı Tom Kristensen’in paylaştığı kişisel sürüş deneyimi ve hislerine kadar okuyucular için markanın motor sporları tutkusunu her yönüyle gözler önüne seriyor.

İlk kez yayınlanan bu öykülere, son derece kaliteli videolar eşlik ediyor. Videolara, kitapta ilgili bölümlerde yer alan kare kodu tarayarak, sosyal medya kanallarından ya da www.audi.com adresinden erişmek mümkün.