1300x551_sinirli_sayida_sinirsiz_konfor_audi_a6_quattro_edition.jpg

Sınırlı sayıda, sınırsız konfor Audi A6 quattro edition

Audi’nin A6 tutkunları için sınırlı sayıda oluşturduğu özel “quattro edition” donanımı, efsanevi 4 tekerden çekiş sistemi quattro ile ilerici aydınlatma teknolojileri, asistan sistemleri, konfor ve eğlence paketlerini bir arada sunuyor.

Audi’nin 2016 yılında güncellediği A6 modeli, sportif ve dinamik dış tasarımı, yeni bilgi-eğlence sistemleri ve rafine iç dizaynıyla daha kaliteli ve konforlu bir sürüş vadediyor. Marka, A6 tutkunlarının, Audi sürüş keyfini doyasıya çıkarmaları için bu modele özgü yeni bir donanım paketi geliştirdi. “quattro edition” donanım paketi, diğer paketlerde opsiyonel olarak sunulan birçok donanımı standart olarak bünyesinde barındırıyor.

252 beygir gücünde 2.0 TFSI benzinli motora sahip Audi A6’lar için geliştirilen “quattro edition”, öncelikle her iklim ve yol koşulunda dinamik ve güvenli sürüş sunan quattro 4 tekerden çekiş sistemine sahip. Dokunmatik MMI®navigasyon plus bilgi eğlence sistemi, 4 bölgeli klima, ön ve arka koltuk ısıtması, açılır cam tavan, elektrikli-hafızalı koltuklar ve aynalar, geri görüş kamerası ve çok fonksiyonlu 3 kollu direksiyon A6 quattro edition’ a daha konforlu bir sürüş sağlarken, A6 kullanıcılarının güvenliğini bir adım ileri taşıyan sürücü asistan sistemlerini de birlikte sunuyor. LED farlar, 18 inç jantlar ve metalik gövde renkleri ise A6’nın dinamik karakterini vurguluyor ve sportif görünümü arttırıyor. Elektrikli bagaj kapağı da A6 quattro edition’un işlevselliğini arttırarak, Audi’nin kullanıcıların hayatını kolaylaştırma mottosunu destekliyor.

Sınırlı sayıda satışa sunulan Audi A6 quattro edition, 1 Haziran tarihinden itibaren Türkiye’nin 23 noktasındaki Audi Yetkili Satıcılarında Audi tutkunlarını bekliyor.