layerstage.img.image.jpeg

Bodrum Müzik Festivali, 15. yılında Audi’yle | Audi Haberler

Bodrum Müzik Festivali, 15’inci yılında yine Audi’yle

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen orkestra ve müzisyenlerini sanatseverlerle buluşturan ve bu yıl 15’incisi düzenlenen Bodrum Müzik Festivali’nde katılımcıların ulaşımları yine Audi modelleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Dört gün boyunca devam edecek festival süresince Audi, daha önceki yıllarda olduğu gibi festivali takip etmek isteyenleri, ürün gamında yer alan modellerden oluşan bir filoyla ağırlıyor.
2005 yılında Doğuş Grubu’nun katkılarıyla düzenlenmeye başlanan ve bu yıl 15’incisi gerçekleşen Bodrum Müzik Festivali’nde yine,Türkiye ve dünyadan önemli müzisyenler yer alıyor.
22- 25 Ağustos tarihlerinde Bodrum yarımadasının eşsiz doğasında düzenlenen etkinlikte festivalin ilk düzenlendiği yıldan bu yana sponsoru olan Audi, müzik keyfi ve otomobil tutkusunu bir araya getirmeye devam ediyor. Her yıl olduğu gibi ürün gamında yer alan tüm modelleriyle sanatseverlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmaya destek veren Audi, bu yıl ayrıca Yeni Q8 modelini de katılımcıların beğenisine sunuyor.