Audi A3 Allstreet | Modeli | Audi Türkiye
Audi A3 allstreet Dinamik görünüm

Yeni A3 allstreet

Audi A3 allstreet

Karizmatik crossover.

Yeni yolları arşınlamaya hazır mısınız? Yeni Audi A3 allstreet dışa dönük tasarımını sürüş keyfi ve gündelik yaşama ileri derecede uyum sağlama özelliği ile birleştirir.

Şehir içinde çok yönlülük.

Yeni Audi A3 allstreet alışılmışın çok ötesinde. Sekizgen şekilli Singleframe kendine has bir yapıya sahiptir ve selenit gümüş renginde tasarım ögeleri ile kontrast oluşturur. Yan taraflarda ise sağlam off-road bağlantı şeritleri yer alır; burada özgürlük, tasarımdan başlar.

Aydınlık bir tercih: Yeni tasarlanmış iç unsurlara sahip Matrix LED Farlar¹, yeni Audi A3 allstreet’e çok özel bir çekicilik katar. Dört yeni gündüz farı imzası arasından kişisel ışık senaryonuzu seçin. Arka kısımdaki çarpıcı ışık imzası genel görünümü tamamlar.

Dijitalleşmeyi deneyimleyin.

MMI dokunmatik¹ özellikli MMI navigasyon plus'ın yol bulma özelliğini kullanın veya yalnızca kapsamlı bilgi-eğlence özelliklerinin keyfini çıkarın.

Audi A3 Sportback’in KokpitiAudi A3 Sportback’in Kokpiti

Not: Görüntü, Audi A3 Sportback’e aittir. MMI'da arka plan: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Dinamik performans.

Yeni Audi A3 allstreet, 110 kW’tan başlayan güçlü ve verimli motorlar ile birlikte sunulur (Yakıt tüketimi (birleşik): 5,8-5,4 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–123 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D). Bu da üst düzey sürüş keyfi ve konfor yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

Daha fazlası için alan.

Her gün için pratiklik, boş zamanlarda kullanım içinse değişkenlik sağlar. Katlanabilir arka koltuklar (40:20:40)¹ sayesinde yeni Audi A3 allstreet son derece esnek bir yol arkadaşıdır. Bagaj kapasitesi, koltuklar tamamen katlandığında 380 litreden 1.200 litreye kadar çıkabilir.

Yoğun ses deneyimi.

Yeni Audi A3 allstreet aracınız isteğe bağlı olarak SONOS 3D premium ses sistemi¹ ile birlikte sipariş edilebilir. Subwoofer dahil 15 adet yüksek performanslı hoparlör, müziği unutulmaz bir deneyime dönüştürür. Yüksek ve alçak tonların zengin bas sesler eşliğinde muhteşem reprodüksiyonu, bütün yönleriyle deneyimlenebilir.

Audi Sonos

Audi exclusive*.

Yeni Audi A3 allstreet aracınızı ilham verici bir şekilde benzersiz ve kendiniz kadar net kılın. Sedefli Goodwood Yeşil gibi çeşitli özelleştirilmiş gövde renkleri arasından seçim yapın.

Audi A3 allstreet Seitenansicht

Hayatın kendisi kadar değişken.

Audi Orijinal Aksesuarları⁸, Audi’nize daha fazla özellik eklemeniz için size sayısız seçenek sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi A3 allstreet’in Üst yandan görünümü

Ayrıntılarıyla dinamizm: Karbon tavan spoyleri¹ Audi’nizin karakterine özel olarak uyarlanmıştır. Bu, sportif tasarımı daha da vurgular ve aracın arka kısmına çarpıcı bir bitiş kazandırır.

Audi A3 Sportback

A3 Sportback.

Yakıt tüketimi (birleşik): 5,9–5,2 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–119 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D.

Audi A3 Sedan.

Audi A3 Sedan.

Yakıt tüketimi (birleşik): 5,9–5,2 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–119 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: E–D.

¹Belirtilen ekipman, ek bir ücret karşılığında kullanılabilen bir seçenektir.
²Lütfen unutmayın: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürüş sırasında yardım sağlar. Bununla birlikte, sürücü aracı kullanmaktan sorumlu olmaya devam eder ve her zaman dikkatli olması gerekir.
³Parlak tornalanmış veya parlatılmış cilalı alaşım jantların yanı sıra cilalı veya kısmen parlatılmış alaşım jantlar, kış koşullarında kullanılmamalıdır. İmalat nedenlerinden ötürü, jant yüzeyi bu tür bir kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve tuzlama yapılan yollarda veya benzeri maddeler nedeniyle kalıcı hasar görebilir.
⁴35 TFSI S tronic modeli için (Yakıt tüketimi (birleşik): 5,8-5,4 l/100 km; CO₂ emisyonları (birleşik): 133–123 g/km; CO₂ emisyon sınıfı: D).
⁵Dinamica mikrofiber, belli bir oranda geri dönüştürülmüş polyester fiberler kullanılarak üretilmiş mikrofiber bir malzemedir.
⁶Yalnızca iç mekan S ile birlikte.
⁷Audi exclusive, Audi Sport GmbH’den ek bir ücret karşılığında temin edilebilen bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.
⁸Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.