Audi A3 Cabriolet Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye

Audi A3 Cabriolet

İlk bakışta cazibe. Audi A3 Cabriolet

Audi A3 Cabriolet, şık hafifliği, dinamik oranlarla birleştiriyor. Standart, tam otomatik kumaş tavan 50 km/s'e varan hızlarda açılabiliyor. Opsiyonel alınabilen akustik tavan ise özellikle sessiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Öne çıkan bir başka özellik de artık kompakt sınıfta alınabilen Audi sanal kokpit. Sınırsız özgürlüğün keyfini çıkarın.

Öne çıkan özellikler

 • 563x317_ACA_161001.jpg
  Audi A3 Cabriolet'yi her açıdan inceleyin

  İndirebileceğiniz videoları ve resimleri inceleyin.

  Şimdi keşfedin
Donanım Paketleri

Audi A3 Cabriolet'nizi beğeninize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Çeşitli donanım paketleriyle bu mümkün. Sportif bir etki mi katacaksınız ya da tasarımı çeşitli renk seçenekleriyle mi zenginleştireceksiniz. Size kalmış. Seçiminiz ne olursa olsun, yeni donanım paketlerinin her biri Audi A3 Cabriolet sürüşünü özel bir deneyime dönüştürür. A3 sport paketiyle sportif yanınızı gösterin. Audi A3 Cabriolet'nizin mizacını gösteren detaylarla. A3 design paketiyle kendi kişiliğinizi yansıtan çarpıcı tasarım vurgularını belirleyin.

S line spor paketler

Audi A3 Cabriolet'nizin sportif karakterini S line paketlerle vurgulayın. Dinamik çizgileri gösterin, iç mekâna daha da fazla anlam katın ya da artan sürüş dinamikleri için daha sportif bir gövde belirleyin. Örneğin S yazılı, ışıklı ön kapı eşiği çıtaları ve difüzör ekiyle Audi'nizi tam bir sporcuya dönüştürebilirsiniz.

 • 563x317_16-9_Screen-shot.jpg
  En yeni konfigürasyonlar

  Audi'nizi ararken diğer kullanıcıların seçtiği konfigürasyonlara bakarak ilham alın.

  Şimdi inceleyin