Audi A3 Sedan | Modeli | Audi Türkiye
Audi e-tron S Sportback'in önden görünümü

A3 Sedan

Hissedebileceğiniz ilerleme.

Audi A3 Sedan, bilgi-eğlence sisteminden asistan sistemlerine kadar her yerde dijital olarak bağlanır.

Audi RS 3 Sedan ön

İşletim konsepti ve bilgi-eğlence sistemleri

Audi A3 Sedan, opsiyonel MMI touch ile MMI navigasyon plus gibi sezgisel kullanım için tasarlanmıştır. Standart Audi sanal kokpit plus ve opsiyonel head-up gösterge ekranı³, sürüş yapan kişinin doğrudan görüş alanında ek bilgilerin görüntülenmesini sağlar. Standart 12,3 inç Audi sanal kokpit plus, çok parlak siyah bir yüzeye yerleştirilmiştir.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, sürücü aracı sürmekten sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Polarize güneş gözlükleri, head-up gösterge ekranının kullanımını kısıtlayacaktır.
4
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir opsiyondur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
5
Bir Audi Sport GmbH sunumudur.
6
Yalnızca S tronic 7 vitesli çift kavramalı şanzımana sahip modeller için. Zemin paspasında fitilli ve kontrast dikişleri olmayan mild hibrit araçlar için.
7
Audi Orijinal Aksesuarları AUDI AG'den ek ücret karşılığında temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon değerleri hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar ancak ilk kayıttan sonra takılabilir.