Yeni Audi A3 Sportback | Audi Türkiye
Der neue Audi A3 Sportback in einer Seitenansicht am Strand

A3 Sportback

Yeni Audi A3 Sportback

Ortalama Yakıt tüketimi*: 6.2–5.2 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonu*: 141–118 g/km

Hızla değişen bir dünyada, zorluklara hazırlıklı bir arkadaşa ihtiyacınız var. İlerici tasarım ve yenilikçi teknolojiler ile.
İlerleme somut hale geldi.

Dış

Metalik atol mavisi ve yeni Audi A3 Sportback edition one. Etkileyici çamurluk kaplamalarına, daha geniş bir iz genişliğine ve yan tarafta sürekli bir omuz çizgisine sahiptir. Bal peteği görünümüne sahip, yeni, genişletilmiş Audi Singleframe ızgara ile birlikte, Audi A3 Sportback her zaman olduğundan daha atletik görünmektedir.

360-Grad-Rundumansicht Audi A3 Sportback

Panoramik manzara

Not: Bu 360 derecelik canlandırma ile Audi A3 Sportback’i farklı açılardan deneyimleyin.

Audi drive select

Yeni progresif direksiyon ve opsiyonel Audi sürüş modu seçimi özelliği ile, yeni Audi A3 Sportback her türlü yola çıkmaya hazırdır. Audi sürüş modu seçimi özelliği ile, ister konforlu, ister dinamik, otomatik veya daha özelleştirilmiş tercih edin, A3 Sportback’in karakterini sürüş tarzınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Verimlilik modu yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

Front Audi A3 Sportback

Daha da kolaylaştırılan dijitalleştirme özellikleri

Aracınızı sürerken bile, MMI kontrol panelinin özelliklerini dokunarak, kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Audi sanal kokpit plus sistemi ve opsiyonel head-up display (göz hizası ekranı) gibi isteğe bağlı ekipmanlar sayesinde, ek bilgiler doğrudan sürücünün görüş alanında olacak şekilde gösterilir. Opsiyonel Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi fantastik bir ses deneyimi sağlar.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi A3 Sportback yaratmak için farklı araç renklerini ve jantları kombine edin.
3F3F_U53_AVP2D_A_2_000.jpg
Metalik Atol Mavi Metalik Atol Mavi
Metalik Glacier beyaz Metalik Glacier beyaz
Metalik Manhattan gri Metalik Manhattan gri
Metalik Piton sarısı Metalik Piton sarısı
Metalik Tangorot kırmızı Metalik Tangorot kırmızı
18" alaşım jantlar, 5 Y kol tasarımlı 18" alaşım jantlar, 5 Y kol tasarımlı
Audi Sport 19"  alaşım jantlar, 5 Y kollu yapısal tasarımlı Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 Y kollu yapısal tasarımlı
Audi Sport 19" hafif alaşım jantlar, 5 kollu trapez tasarımlı Audi Sport 19" hafif alaşım jantlar, 5 kollu trapez tasarımlı
Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 çift kollu kenar tasarımlı Audi Sport 19" alaşım jantlar, 5 çift kollu kenar tasarımlı

İç

İç mekanda, 10,1 inçlik MMI dokunmatik renkli kontrol paneli parlak siyah yüzey içine yerleştirilmiştir. Opsiyonel ön spor koltuk, sürücü odaklı kontrol paneli ve vites kolu çalıştırma özelliğine sahip orta konsol – S tronic araçlarda – iç mekanın genel sportif tarzına katkıda bulunur

Animated ambiente light in the Audi A3 Sportback

Her şey değişiyor: ışık bile

İç mekanda, opsiyonel çok renkli ambiyans aydınlatma paketi plus, kendi bireysel renk profilinizi oluşturabileceğiniz 30 farklı renk sunar.

Not: Bu ambiyans aydınlatması animasyonu ile A3 Sportback’in özel bir atmosfere sahip iç mekanını deneyimleyin.

360 derece panoramik iç görünüm

Geceyi gündüze çevirin: Matrix LED farlar

Opsiyonel Matrix LED farlar yolu parlak ve eşit bir şekilde aydınlatır. Ayrıca benzersiz Audi ışık imzası ile de tanınabilirler. Bunun sonucunda karşıdan gelen araçlar veya önde ilerleyen araçlardaki sürücülerin gözlerinin kamaşması önemli ölçüde azaltılabilir.

MMI Navigation plus in Audi A3 Sportback

Bilgi ve eğlence sistemi

Opsiyonel bilgi-eğlence sistemi veya opsiyonel paket seçenekleri sayesinde Audi A3 Sportback aracınızda uzun iş seyahatlarinizde bile dikkatiniz hiçbir zaman dağılmaz, odaklanma sorunu yaşamazsınız. Bilgi ve eğlence paketinde, başka şeylerin yanında Audi akıllı telefon arayüzü de bulunur.

Daha fazla bilgi

Beklentilere karşı gelmeye devam edin

Audi exclusive'in geniş bir yelpazedeki renk seçenekleri ile yeni Audi A3 Sportback aracınızın ilham verici derecede benzersiz olmasını sağlayın.

Alloy wheels of the Audi A3 Sportback

Size özel çözümler

Audi Orijinal Aksesuarları ürünü, siyah üzerine kuvarz grisi ve sinyal kırmızı kontrast renklerde 5 V kollu, sivri uçlu tasarıma sahip hafif alaşım jantlar, aracın dinamik tasarımını sürekli olarak vurgulayan sportif bir görünüm sağlar.

Burada daha fazla jant seçeneği bulabilirsiniz