Audi, ilerlemeyi hayatın bir parçasına dönüştürdü.

Yeni Audi A3 Sportback

Mobil cihazınız ile bu sayfaya zaten ulaşıyorsanız, yeni A3 Sportback’i arttırılmış gerçeklik ile deneyimlemek için önce çalıştırma tuşuna ve sonra sağ altta aracın yanındaki AG düğmesine tıklayın.

qr code

Deneyimin tamamı akıllı telefonunuzda

Bu web sayfasını masaüstünüz üzerinden görüntülüyorsanız, mobil cihazınız ile QR kodunu tarayın ve yeni Audi A3 Sportback’i arttırılmış gerçeklik ile deneyimleyin. Desteklenen cihazlar (minimum gereksinim): iOS 12 destekli iPhone 6s ve iPad 5 ve ayrıca ARCore-1.9 destekli Android 8.0.

Lütfen şu hususları dikkate alınız: AR modülü kullanılarak oluşturulan fotoğraf, görüntü, ekran görüntüsü, yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, resim, şekil, logo, grafik ve sair materyaller Sınai Mülkiyet Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve diğer ilgili mevzuat ile korunmaktadır. Bu doğrultuda AR modülü kullanılarak onayları olmadan üçüncü kişilerin fotoğrafları çekilemez. Bu modülün kullanıcıları yürürlükte olan mevzuat hükümlerine uyacağını, Doğuş Otomotiv'in, markalarının ve üçüncü kişilerin hiçbir hakkını (kişilik, ticari marka, tasarım veya telif hakları vb.) ihlal etmeyeceğini, herhangi bir yasal ihlal durumunda Doğuş Otomotiv'in, markalarının ve üçüncü kişilerin taleplerinden tek başına sorumlu olduklarını kabul, beyan ve taahhüt eder. İhlal nedeniyle doğacak zararlar bakımından Doğuş Otomotiv'in kullanıcılara rücu hakkı saklıdır.