Yeni Audi S3 Sedan| Audi Türkiye
The Audi S3 sedan in a front view

S3 Sedan

Audi S3 Sedan.

"Ortalama yakıt tüketimi¹: 7.3–7.2 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonu¹: 166–165 g/km

Daha güçlü. Daha sportif. Anında büyüleyicilik: Metalik tango kırmızısı Audi S3 Sedan². Dinamik sürüş performansını zarif, coupé benzeri tasarımla birleştirir ve standart olarak günlük kullanım konforu için 2 bölgeli lüks otomatik klima, ilerici direksiyon ve diğer pratik özelliklerle birlikte gelir.
Hayata ilerleme getirmek."

Direksiyon başında eğlence için S'yi çevirin

Audi S3 Sedan², standart quattro dört tekerlekten çekişin sağladığı olağanüstü çekişin yanı sıra artırılmış sürüş dinamikleri ve S spor süspansiyonun daha sportif yol tutuşu sayesinde hızlı manevralar için donatılmıştır. S tronic çift kavramalı şanzıman da standarttır ve otomatik şanzımanın rahatlığını manuel şanzımanın sportifliği ile birleştirir.

Rakamlarla sportiflik

Güç çıkışı

228

kW*

(310 hp)

Hızlanma

4.8

s*

0-100 km/s

Tork

400

Nm*

Maksimum

*Ortalama yakıt tüketimi¹: 7.3–7.2 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonu¹: 166–165 g/km.

The Audi S3 sedan in a front view

Sürüş ve motor

Audi S3 Sedan²'daki 228 kW TFSI motor (ortalama yakıt tüketimi¹: 7,3–7,2 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 166–165 g/km), aracı ustalıkla 250 km/s'lik azami hızına kadar hızlandırır. 400 Nm tork ile Sedan, nefes kesici sürüş dinamikleri sunuyor ve 0'dan 100 km/s hıza sadece 4,8 saniyede ulaşabiliyor.

Audi S3 Sedan arka spoyler görünümü

Dış mekan: Kaslarınızı esnetmenin zarif yolu

Audi S3 Sedan²'ın hassas tasarımı, zarif arka kısmı ve S'ye özel öğeleri, sportifliğinin altını çizer: örneğin her iki tarafta çift egzoz çıkışı olan çift kollu egzoz sistemi, etkileyici isteğe bağlı 19 inç alaşım jantlar ve aracın güçlü omuzları , eşik kaplamaları ve dinamik arka spoyler.

Panoramik görünüm

Not: Bu 360 derecelik animasyonda Audi S3 Sedan²'ı farklı açılardan deneyimleyin.

Panoramik görünüm

Renkler ve jantlar

Tamamen sizin fikirlerinize göre bir Audi S3 Sedan² yaratmak için farklı gövde renklerini ve jantları birbiriyle kombinleyin.
Y1Y1-U92_AVP2D_A_2_000.jpg
Metalik Tango kırmızı Metalik Tango kırmızı
Metalik Piton sarı Metalik Piton sarı
Metalik Navarra mavi Metalik Navarra mavi
Turbo mavi Turbo mavi
Sedefli Daytona gri Sedefli Daytona gri
5 kollu bıçak tasarımlı, antrasit siyah, parlak kaplama 18" Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu bıçak tasarımlı, antrasit siyah, parlak kaplama 18" Audi Sport alaşım jantlar,
5 kollu bayrak tasarımlı, platin grisi, parlak kaplama 18" Audi Sport alaşım jantlar 5 kollu bayrak tasarımlı, platin grisi, parlak kaplama 18" Audi Sport alaşım jantlar
5-Y kollu yapı tasarımlı, mat titanyum grisi, parlak kaplama 19" Audi Sport alaşım jantlar 5-Y kollu yapı tasarımlı, mat titanyum grisi, parlak kaplama 19" Audi Sport alaşım jantlar
5 çift kollu kenar tasarımlı, antrasit siyah, parlak kaplama 19" Audi Sport hafif alaşım jantlar 5 çift kollu kenar tasarımlı, antrasit siyah, parlak kaplama 19" Audi Sport hafif alaşım jantlar
5 kollu trapez tasarımlı, mat titan gri, parlak kaplama 19" Audi Sport hafif alaşım jantlar 5 kollu trapez tasarımlı, mat titan gri, parlak kaplama 19" Audi Sport hafif alaşım jantlar
İçerde ve dışarda sportif genler

Audi S3 Sedan²'ın netliği ve dinamizmi iç mekana da taşınıyor. İsteğe bağlı olarak olağanüstü yanal destek sunan eşkenar dörtgen desenli ön spor koltuklar ve opsiyonel 3 kollu çok fonksiyonlu tiptronik düzleştirilmiş spor kontur deri direksiyon plus gibi S'ye özgü öğeler, araca bu sportif görünümü verir. Önde S logolu aydınlatmalı alüminyum kapı eşiği çıtası gibi yüksek kaliteli detaylar da daha fazla vurgu yapıyor.

Kokpitten MMI sistemi içeren Bilgi-eğlence ve işletim konsepti görünümü

Her zaman nereye gittiğine dikkat et

Opsiyonel Audi sanal kokpit plus ile birlikte MMI touch özellikli opsiyonel MMI navigasyon plus, size tüm araç bilgileri ve haritalar hakkında net bir genel bakış sağlar. İsteğe bağlı baş üstü ekranı³ ek bilgileri ön cama yansıtır. Eğlence de sağlanır: Etkileyici sesin tek kaynağı tam gövdeli motor değildir – aynı şey Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi için de geçerlidir.

Karbon stil paketi

Karbon stil paketi

Karbon stil paketi, karbon fiber takviyeli polimerden (karbon) yapılmış yüksek kaliteli bileşenlerle Audi S3 Sedan²'ın sportif karakterinin altını çiziyor. Bu malzeme düzgün geometrik ve görünür fiber yapısıyla dikkat çeker. Karbon dış ayna kaplamaları ve bagaj kapağı spoyleri dinamik vurgular ekler ve aracın gövde rengine etkileyici bir kontrast sağlar.

Şimdi araç oluşturun
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Ortalama yakıt tüketimi¹: 7.3–7.2 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu¹: 166–165 g/km.
3
Polarize güneş gözlükleri, baş üstü ekranın kullanımını kısıtlayacaktır.
4
Amazon, Amazon Music, Alexa ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı şirketlerin markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Amazon Alexa entegrasyonu şu dillerde mevcuttur: Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, İngilizce ve Japonca. MMI touch ile MMI navigasyon plus'ın sistem dili, Amazon Alexa entegrasyonu tarafından desteklenen bir dile ayarlanmalıdır. Kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin. Alexa üzerinden ses akışı, bir Audi ortağından ücretli bir veri planı gerektirir. Amazon Müzik kullanımı ek maliyetlere yol açabilir.