Yeni A4 allroad quattro PI > A4 > Audi Türkiye
A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Etkileyici şekilde çok yönlü.
Audi A4 allroad quattro

Yakıt tüketimi, ortalama*: 6,8-6,6 litre/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama*: 155-150 g/km

Audi A4 allroad quattro, rahatlık sunan yerden yüksekliği, dışa dönük tasarımı ve yüksek işlevselliği ile özel bir statüye sahiptir. Standart olarak mevcut dört tekerlekten çekiş, güçlü motor ve tüm yol koşullarına uygun süspansiyon sistemi kombinasyonu sayesinde quattro, arazi aracı özelliklerini gösterir.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_2_AA4_A_191010.jpg
1920x1080_2_AA4_A_191010.jpg
  • İkizkenar yamuk şeklindeki iki egzoz borusu arasındaki alt giriş koruması, Audi A4 allroad quattro¹'nun karakteristik bir özelliğidir.

  • Audi A4 allroad quattro¹, Avant'ın avantajlarını bir araya getirir ve arazi aracının sahip olması gereken özelliklerini sergiler.

  • İsteğe bağlı Matrix LED aydınlatma lambaları, dinamik bir aydınlatma tasarımı ve dinamik sinyal lambaları içerir.

  • Tüm yol koşullarına uygun standart süspansiyon sayesinde Audi A4 allroad quattro¹ ana modele kıyasla yerden 35 milimetre daha fazla yerden yüksekliğe sahiptir.

  • Singleframe ızgara içindeki dikey destekler, Audi A4 allroad quattro¹'nun karakteristik öğelerinden biridir.

  • Audi A4 allroad quattro'nun¹ iç mekanında, oldukça geniş bir alan ve ortam aydınlatması paketi gibi isteğe bağlı özellikler bulacaksınız.

  • Audi A4 allroad quattro'nun¹ toplam yük hacmi, koltuk sırtlığı yatırılmış haldeyken, 1.495 litreyi buluyor.

  • MMI touch özellikli MMI navigasyon plus gibi trend belirleyen teknolojiler sayesinde allroad quattro¹ içindeyken günlük dijital yaşamınıza ara vermenize gerek yok.

  • İsteğe bağlı Audi connect tuşu² ile akıllı telefonunuz üzerinden aracınızı rahatça kilitleyip açabilirsiniz.

Benzersiz görünüm

Görsel olarak, Audi A4 allroad quattro¹, karakteristik dış tasarımı ile arazi aracı karakterini vurgular. Tekerlek kemerleri, ön ve arka tamponlar ve yan etekler ile aynı renkte sunulur ve vurgulanır. Tüm yol koşullarına özgü bu unsurlar, standart olarak yapısal gri renkte mat renge boyalı olup isteğe bağlı olarak metalik veya araç gövdesi renginde de mevcuttur. Jantlar ana modele kıyasla on iki milimetre daha geniştir, buna bağlı olarak iz genişliği ön ve arka tarafta artmıştır. Düşük alt giriş koruması ve entegre ikizkenar yamuk şeklinde egzoz borulu özel difüzör aracın arka tarafında dikkat çekiyor. Dikey desteklerle güçlendirilmiş singleframe ızgara, ön tarafta dikkat çeken bir göstergedir.

Audi A4 allroad quattro

Sürüş keyfi ve konfor garantili

Audi A4 allroad quattro¹, çok zorlu olmayan arazi koşullarının üstesinden kolayca gelmeyi sağlayan şasi ve aktarma organları teknolojilerine sahiptir. Standart quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, iyi çekiş ve yüksek sürüş dinamiği sağlar. Tüm yol koşullarına uygun standart süspansiyon, Audi A4 allroad quattro'nun¹ ana modele kıyasla yerden 35 milimetre daha fazla yerden yüksekliğe sahip olmasını, iki adet beş bağlantılı hafif aks ise yüksek manevra kabiliyeti sağlıyor. Aracı farklı yol koşullarına göre otomatik olarak uyarlayan isteğe bağlı sönümleme kontrolü ile aracın arazi özelliklerini daha da geliştirin. Standart Audi drive select özelliği ile sürüş deneyiminizi aktif olarak etkileyebilirsiniz: Arazi modunda, motor ve şanzıman kontrolü, direksiyon ve şasi gibi parametreler arazi güzergahlarına göre ayarlanır. Audi A4 allroad quattro¹, güçlü 2.0 litrelik TFSI (turbo katmanlı yakıt püskürtme) motor ile tahrik edilir (ortalama yakıt tüketimi*: 6,8-6,6 l/100 km; CO₂ emisyonları, ortalama*: 180 kW (245 hp) güç ve 370 Nm maksimum tork ile 155-150 g/km).

Frontansicht des Audi A4 allroad quattro

Geniş alan ve yüksek kalite - iç mekan

Audi A4 allroad quattro'nun¹ iç mekanında son derece geniş bir alan ile aydınlığı ve genişliği en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış yerleşimi deneyimleyeceksiniz. Örneğin, sürekli hava jeti şeridi aracın genişliğini ön plana çıkartırken, bu şeridin üstündeki krom şerit uygulaması sayesinde yüksek kaliteli bir tasarım vurgusu ortaya çıkmakta. Orta konsoldaki geniş saklama bölmesi pratik bir saklama alanı sunuyor. Standart iç aydınlatma, duyusal amaçlar için ön tarafta kullanabileceğiniz okuma lambaları içerir. İsteğe bağlı ortam aydınlatması paketlerinden biriyle sizi daha da iyi hissettirecek bir araç içi atmosferi yaratın.

Interior Audi A4 allroad quattro
Depolama konsepti hakkında daha fazlası

Trend belirleyen teknolojiler

Dokunmatik ve doğal dil etkileşimine sahip sezgisel kullanım konsepti sayesinde Audi A4 allroad quattro¹ size büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Dijital gösterge paneli Audi virtual kokpit plus gibi isteğe bağlı teknolojiler için bilgi-eğlence sistemi seçiminizi yapın. Tam önünüzde yer alan 12,3 inç ekran, hız ve motor devri de dahil olmak üzere önemli işlevleri net ve tam HD çözünürlükte görüntüler. Audi connect tuşu² ve Audi phone box² gibi isteğe bağlı özellikler, akıllı telefonunuzu araca entegre eder.

Infotainment Audi A4 allroad quattro
İşletim konsepti ve bilgi eğlence sistemi hakkında daha fazlası

Fonksiyonel ve özgün

Audi A4 allroad quattro'nun¹ bir başka görsel özelliği de ilerici aydınlatma tasarımıdır. Bu standart donanım, LED teknolojili farlar içerir. LED teknolojili farlar, yandıktan hemen sonra gün ışığı kalitesinde aydınlatma sağlar. İsteğe bağlı olarak, dinamik aydınlatma ve dinamik sinyal lambası özelliklerine sahip Matrix LED farları tercih edebilirsiniz. Matrix LED teknolojisi, bir kamera sistemi ile LED ışık kaynakları ve hassas optikleri birleştirir. Bu, sistemin yoldaki diğer alanları parlak bir şekilde aydınlatırken gelen araçları parlak ışık etkisinden korunmasını sağlar. Aracın kilidini açtığınızda veya kilitlediğinizde yanıp sönen farlar, dinamik aydınlatma tasarımlarıyla etkileyici ve aracın tanınırlığını sağlayan karakteristik unsurlar olarak dikkat çeker. Aracın arkasındaki LED lambalar da, isteğe bağlı olarak, dinamik aydınlatma ve dinamik sinyal lambası özelliklerine sahiptir.

Light technology A4 allroad quattro
1
Ortalama yakıt tüketimi *: 6.8-6.6 litres/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu *: 155-150 g/km
2
Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için Audi yetkili satıcınıza danışın veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.
3
Audi connect hakkında daha fazla bilgiye www.audi.com/connect adresinde ve Audi yetkili satıcınızdan erişebilirsiniz.
4
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
5
Ülkeye özgü mevcudiyet durumuna bağlıdır. Kaydınızı önceden yapmak için lütfen www.audi.com/myaudi adresini ziyaret edin. İnternet üzerinden veri akışı ortamı için akıllı telefon ve Audi MMI arasında aktif WLAN bağlantısı.