Audi A4 Allroad Quattro | Audi Türkiye
Audi A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Etkileyici şekilde çok yönlü.
Audi A4 allroad quattro

Ortalama yakıt tüketimi¹: 6.8–6.6 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonu¹: 155–150 g/km

Audi A4 allroad quattro, rahatlık sunan yerden yüksekliği, dışa dönük tasarımı ve yüksek işlevselliği ile özel bir statüye sahiptir. Standart olarak mevcut dört tekerlekten çekiş, güçlü motor ve tüm yol koşullarına uygun süspansiyon sistemi kombinasyonu sayesinde quattro, arazi aracı özelliklerini gösterir.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a4-allroad-quattro-side-view-m2021-191011_1.jpg
1920x1080-audi-a4-allroad-quattro-side-view-m2021-191011_1.jpg
  • The Audi A4 allroad quattro combines the advantages of an Avant while demonstrating offroad qualities.

  • The underbody protection between the two trapezoid tailpipes is a characteristic feature of the Audi A4 allroad quattro.

  • The optional Matrix LED headlights include dynamic light sequencing and dynamic indicators.

  • The allroad-specific standard suspension raises the Audi A4 allroad quattro by 23 millimetres compared to the basic model.

  • The vertical struts within the Singeframe are an unmistakeable hallmark of the Audi A4 allroad quattro.

  • The sill trims on the sides of the vehicle feature the quattro logo.

  • Door sill trims with aluminium inlays, front and allroad logo are standard equipment for the Audi A4 allroad quattro.

  • In the interior of the Audi A4 allroad quattro, you can expect plenty of space and optional features such as the ambient lighting packages.

  • The full load capacity of the Audi A4 allroad quattro is up to 1,495 litres with the rear seat backrest folded down.

Kusursuz dış tasarım

Audi A4 allroad quattro, karakteristik dış tasarımıyla offroad görünümünü görsel olarak vurguluyor. Tekerlek kemerleri belirgin bir şekilde genişletilmiş ve ön tampon ve arkadaki yan eşikler kadar renkli bir şekilde vurgulanmıştır. Jantlar ana modele kıyasla on iki milimetre daha geniştir, buna bağlı olarak iz genişliği ön ve arka tarafta artmıştır. Arkadaki göz alıcılar arasında, alt gövde koruması ve entegre ikizkenar yamuk şeklinde egzoz borularına sahip özel difüzör bulunur. Önde, dikey desteklerle güçlendirilmiş Singleframe ızgara, benzersiz bir ayırt edici özelliktir.

Uphill drive Audi A4 allroad quattro

Direksiyon başında eğlence ve garantili konfor

Standart quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, iyi bir çekiş ve mükemmel sürüş dinamikleri sağlar. allroad'a özel standart süspansiyon, Audi A4 allroad quattro'yu temel modele kıyasla 23 milimetre yükseltirken, iki 5 bağlantılı hafif aks, aracı oldukça çevik hale getiriyor. Opsiyonel amortisör kontrolü ayrıca aracı farklı sürüş durumlarına elektronik olarak ayarlayarak arazi özelliklerini geliştirir.

Cömert ve premium- iç mekan

Audi A4 allroad quattro'nun iç mekanında, sürekli havalandırma şeridi gibi özellikler aracın genişliğini vurgularken, bu şeridin üstündeki krom şerit uygulaması sayesinde yüksek kaliteli bir tasarım vurgusu ortaya çıkmaktadır. Orta konsol, geniş, pratik bir eşya bölmesine sahiptir. Standart iç aydınlatma, okuma lambaları içerir; önde bunlar sensör kontrollüdür. Opsiyonel ambiyans aydınlatma paketlerinden biriyle daha da lüks bir atmosfer yaratın.

Luggage space Audi A4 allroad quattro

Çeşitli ve fonksiyonel

495 litrelik yük kapasitesi, arka koltuk sırtlığı yatırıldığında (oran 40:20:40) 1.495 litreye çıkar. Standart donanım, elektrikli bagaj bölmesi kapağını ve uzaktan koltuk arkalığının serbest bırakılmasını içerir. Yük sabitleme kitli opsiyonel ray sistemi daha da fazla olasılık sunar: bagajınız için ek denge sağlamak için bagaj bölmesine iki teleskopik çubuk monte edilmiştir. Aracı yüklerken elleriniz doluysa, opsiyonel sensör kontrollü bagaj bölmesi kapağı, bagaj bölmesini basit bir ayak hareketiyle elektrikli olarak açmanıza olanak tanır.

Renkler ve jantlar

Tamamen size özgü bir Audi A4 allroad quattro yaratmak için farklı dış boya ve jant seçeneklerini birbiriyle kombine edin.
5J5J_V18_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
Metalik Terra gri Metalik Terra gri
Metalik Mitos siyah Metalik Mitos siyah
İbis beyaz İbis beyaz
Metalik Floret gümüş Metalik Floret gümüş
Parlak siyah Parlak siyah
5-ikiz-kollu V tasarımlı 18" alüminyum alaşım jantlar 5-ikiz-kollu V tasarımlı 18" alüminyum alaşım jantlar
5 kol V tasarımlı 18" alüminyum alaşım jantlar 5 kol V tasarımlı 18" alüminyum alaşım jantlar
15 kollu 17" alüminyum alaşım jantlar 15 kollu 17" alüminyum alaşım jantlar
10 kol Y tasarımlı, parlak siyah, 19" alüminyum alaşım Audi Sport jantlar 10 kol Y tasarımlı, parlak siyah, 19" alüminyum alaşım Audi Sport jantlar
10 kol Y tasarımlı, 19" alüminyum alaşım Audi Sport jantlar 10 kol Y tasarımlı, 19" alüminyum alaşım Audi Sport jantlar

Arka plan asistan sistemleri

Audi A4 allroad quattro'nuzu sürerken, sürücü asistan sistemlerinin² size yardım etmesine izin verin - örneğin Şehir asistan paketi. Park sistemi plus² ve geri görüş kamerası² dahil şehir trafiğine yardımcı olmak için tasarlanmış sistemleri birleştirir. Yine bu pakette bulunan çıkış uyarısı², arkadan yaklaşan yol kullanıcılarını algılayabilir ve siz kapıyı açmadan önce LED sinyali ile sizi uyarabilir. Standart olarak Audi A4 allroad quattro, 85 km / s'ye kadar araç hızlarında görsel ve sesli sinyaller ve gerekirse bir fren sarsıntısı yoluyla yaklaşan bir çarpışmayı uyarabilen Audi pre sense city ile donatılmıştır.

MMI system in the Audi A4 allroad quattro

Dijitalleşmeyi deneyimleyin

Opsiyonel MMI touch özellikli MMI navigasyon plus ile çok sayıda Audi connect³ hizmetini kullanabilirsiniz. Bu size bilgi-eğlence sistemi, navigasyon, güvenlik ve servis alanlarında dijital servislere erişim sağlar. Örneğin, trafik akışı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın, yakındaki ilgi çekici yerleri keşfedin veya mevcut yakıt fiyatlarının ne olduğunu öğrenin. ( Audi connect hizmetleri mevcut pazarda kullanılamamaktadır.)

Audi A4 allroad quattro çocuk koltuğu
 

Doğru çözümlere sahipsiniz

Audi Orijinal Aksesuarları⁴ Audi A4 allroad quattro'nuza daha fazla görünüm eklemeniz için size sayısız yol sunar. Büyüleyici tasarıma ve yüksek düzeyde işlevselliğe sahip özel çözümlerden yararlanın.

Audi exclusive

Audi exclusive⁵ ile Audi A4 allroad quattro'nuzu ilham verici şekilde benzersiz kılın. Seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesinde özelleştirilmiş dış boya seçenekleri ile. Tam olarak nasıl istersen.

Audi A4 allroad quattro in a blue Audi exclusive paint
 
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracı sürmekten sürücü sorumlu olmaya devam eder ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınız ile iletişime geçin.
4
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.
5
Audi exclusive, bir Audi Sport GmbH sunumudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi Yetkili Satıcınızla görüşün veya www.audi.com adresini ziyaret edin.