Audi Yeni A4 Avant PI Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye
A4 Avant

Yeni A4 Avant

Sportif tasarım, yüksek işlevsellik.
Audi A4 Avant.

Ortalama yakıt tüketimi*: 6,9-5,0 l/100 km
Birleşik CO2 emisyonları*: 157-128 g/km

A4 Avant şunları temsil ediyor: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik. Dışarıdan bakıldığında, yeni tasarım tarzının A4 Avant’ı bir önceki modelinden farklı kıldığı aşikar. Yüksek kaliteli iç tasarım ise, öncü teknolojiler sayesinde artık dijitalleşen hayatınızı sürdürebilmenizi sağlıyor. Geniş bagaj kapasitesi, söz konusu nakliye olduğunda esnek seçenekler sunuyor.

Değişken ve pratik

Sportif bir tasarım ve sofistike bir alan konsepti - Audi A4 Avant’ın sunduğu budur. Sahip olduğu pratik yükleme ve boşaltma teknolojileri, günlük kullanım için uygunluğunu vurgular; bagaj kapasitesi 495 litredir ve koltuk arkalıkları katlanmış durumdayken (oran 40:20:40) iç hacim 1.495 litreye kadar çıkar. Standart donanıma elektrikli bagaj bölmesi kapağı ve koltuk arkalıkları uzaktan kumandası da dahildir. İsteğe bağlı ara parçalar daha da fazla olasılık sunar: bagaj ray sistemine takılan iki adet teleskopik direk ile bagajınız daha da sağlama alınır. Yükleme sırasında eliniz boş değilse opsiyonel bir donanım olan sensör kontrollü bagaj bölmesini ayakla açma özelliğini kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı konfor tuşu ile kapı kollarındaki sensörleri kullanarak tüm aracı kilitleyebilir ve aracın kilidini açabilirsiniz. Anahtarın yanınızda olması yeterlidir.

Audi A4 Avant

Trend belirleyen teknolojiler

Dokunmatik ve doğal dil etkileşimine sahip sezgisel kullanım konsepti sayesinde Audi A4 Avant size büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Dijital gösterge paneli Audi sanal kokpit plus gibi isteğe bağlı teknolojiler için bilgi-eğlence sistemi seçiminizi yapın. Tam önünüzde yer alan 12,3 inç ekran, hız ve motor devri de dahil olmak üzere önemli işlevleri net ve tam HD çözünürlükte görüntüler. Audi connect tuşu¹ ve Audi phone box¹ gibi isteğe bağlı özellikler, akıllı telefonunuzu araca entegre eder.

Audi A4 Avant
İşletim konsepti ve bilgi-eğlence sistemi hakkında daha fazlası

Güçlü motorlar

Audi A4 Avant için farklı motor seçenekleri¹ sunuyoruz. Dizel motorlu 2.0 TDI motor 140 kW (190 hp) güce sahipken, daha gelişmiş bir motor olan 3.0 TDI, 170 kW (231 hp) güç üretmektedir. Bu motor modellerinden bazılarında, kayışlı marş motoru alternatörü ve Li-ion akü ile donatılmış 12 volt’luk yarı hibrit sistemi bulunur. Bu teknoloji, örneğin,yelken modu olarak da adlandırılan, sürüş sırasında motorun kapatılmasını sağlar. Bu sayede yakıt tüketimi azaltılır.

¹ Ortalama yakıt tüketimi*: 6,9-5,0 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları*: 157-128 g/km.

A4 Avant

Arka plan asistanı

Audi A4 Avant’ı kullanırken sürücü asistan sistemlerinden⁵ yararlanın. Tur asistanı paketi gibi farklı özelliklere sahip opsiyonel önceden yapılandırılmış paketler arasında seçiminizi yapın. Karayolu ve uzun mesafe seyahat sistemlerini birleştirir (ör.: sıkışık trafik asistanı). Bu, sizi 65 km/sa’e kadar hız kontrol aralığında direksiyon kullanımında destekler ve böylece mümkün olan en konforlu ve doğal sürüş deneyimini sağlar. Sistem, şerit çizgilerini, çevredeki binaları, diğer şeritlerdeki araçları ve öndeki araçların bir çoğunu algılar. Ayrıca tur asistanı paketinin bir parçası olan dönüş asistanı, soldan gelen araçları algılar ve kritik frenleme önlemleri uygulayabilir.

Audi A4 Avant
Audi A4 Avant

Pratik ve çarpıcı - ışık

Audi A4 Avant’ın bir başka görsel özelliği de ilerici aydınlatma tasarımıdır. Kendine özgü ışıklandırma özellikleriyle standart LED farlar, mutlak fark edilirlik sağlar. LED teknolojisi, yandıktan hemen sonra gün ışığı kalitesinde aydınlatma sağlar. İsteğe bağlı olarak, dinamik aydınlatma ve dinamik dönüş sinyali özelliklerine sahip Matrix LED farları tercih edebilirsiniz. Matrix LED teknolojisi, bir kamera sistemi ile LED ışık kaynakları ve hassas optikleri birleştirir. Bu, sistemin yoldaki diğer alanları parlak bir şekilde aydınlatırken gelen araçları parlak ışık etkisinden korunmasını sağlar. Aracın kilidini açtığınızda veya aracı kilitlediğinizde, farlar etkileyici bir görsellikte ışık verir. Aracın arkasındaki LED lambalar da, isteğe bağlı olarak, bu etkileyici ışık gösterisine ve dinamik dönüş sinyali özelliğine sahiptir.

Exclusive görünüm

Dış renkler için on iki renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz: klasik İbis beyazından çarpıcı Tango kırmızısına kadar. Ek olarak, Audi exclusive size gövde renkleri için daha da fazla seçenek sunar (ör.: Java yeşili tonları)

Audi A4 Avant
1
1- Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için Audi yetkili satıcınıza danışın veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.
2
2- Audi connect hakkında daha fazla bilgiye www.audi.com/connect adresinde ve Audi yetkili satıcınızdan erişebilirsiniz.
3
3- Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
4
4- Ülkeye özgü mevcudiyet durumuna bağlıdır. Kaydınızı önceden yapmak için lütfen www.audi.com/myaudi adresini ziyaret edin. İnternet üzerinden veri akışı ortamı için akıllı telefon ve Audi MMI arasında aktif WLAN bağlantısı.
5
5- Asistan sistemlerinin sürücüyü sürüş sırasında sadece ilgili sistem sınırları dahilinde desteklediğini lütfen unutmayın. Sürüş görevini yerine getirme sorumluluğu ve gerekli özenin gösterilmesi daima sürücüye aittir.