Audi A4 Avant | Audi Türkiye
Audi A4 Avant

A4 Avant

Sportif tasarım, yüksek işlevsellik.
Audi A4 Avant.

Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 6,8-3,8 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 155–100 g/km

A4 Avant şunları temsil ediyor: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve çok yönlülük. Otomobilin özgür karakteri görsel olarak da güçlü bir şekilde ifade edilir. Yüksek kaliteli iç tasarımda, öncü teknolojiler dijital yaşamınızı araç içinde de sürdürmenizi sağlar. Ve geniş bagaj alanı, bir dizi esnek taşıma seçeneği sunar.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a4-avant-rear-AA4_A_191002_1.jpg
1920x1080-audi-a4-avant-rear-AA4_A_191002_1.jpg
  • The horizontal design language dominates the rear.

  • Let the Audi A4 Avant take effect.

  • The Audi A4 Avant makes a thoroughly sporty impression.

  • The Audi A4 Avant with the optional S line equipment line and optional 19-inch alloy wheels.

  • The wide and flat Singleframe is bordered by the striking headlights and the side air inlets.

  • In the Audi A4 Avant, let optional driver assist systems² help you.

  • The optional alloy wheels in 5-V-spoke design in matt titanium grey and the optional brake callipers painted in red round off the overall impression.

  • Harness the expressive Audi exclusive³ palette (photo: fine Nappa leather, black with contrasting stitching in iguana green) to set additional accents in the interior, for instance on the centre console, with inlays or with contrasting stitching on the seats.

  • The full load capacity of the Audi A4 Avant is up to 1,510 litres with the rear seat backrest folded down.

Sportifliğe odaklı - dış tasarım

Audi A4 Avant, ön kısmında geniş Singleframe ızgarası ve frapan geniş hava girişleri ile arka kısmındaki entegre ikizkenar yamuk şeklindeki egzoz borularına sahip kayık difüzör alanı ile etkileyicidir. Farklı dış ve iç tasarım donanım seri ve paketlerini birleştirebilirsiniz. Örneğin dış tasarım için size; spor süspansiyon, S line'a özgü radyatör koruması ızgarasını ve S line'a özgü mat titanyum siyah renkli difüzörü içeren isteğe bağlı S line donanım serisini sunuyoruz.

Cömert, kaliteli, bireysel

Audi A4 Avant'ın iç mekanda, aracın genişliği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır ve bu şeridin üzerinde uzanan krom bir çıta sayesinde de ekstra bir tasarım vurgusu eklenir. S amblemli ve eşkenar dörtgen desenli isteğe bağlı sport plus koltuklar size mükemmel destek ve çok çeşitli otomatik ayar seçenekleri sunar. İç mekanda ilave tasarım vurguları oluşturmak için (örneğin orta konsolda, koltuklar ve direksiyon simidi üzerindeki kontrast dikişlerde), Audi exclusive'den³ karakteristik bir renk seçin.

Değişken ve pratik

Standart donanıma elektrikli bagaj bölmesi kapağı ve koltuk arkalıklarını uzaktan açma kumandası da dahildir. Yük sabitleme kitli opsiyonel ray sistemi daha da fazla olasılık sunar: Bagajlarınız için daha fazla denge sağlamak için bagaj bölmesine iki teleskopik çubuk monte edilmiştir. Aracı yüklerken elleriniz doluysa, bagaj bölmesi kapağını sensör kontrollü olarak açma özelliği (isteğe bağlı olarak sunulur), bagaj bölmesini basit bir ayak hareketiyle otomatik olarak açmanıza sağlar. İsteğe bağlı konfor anahtarı ile kapı kollarındaki sensörleri üzerinden tüm aracı kilitleyebilir ve aracın kilidini açabilirsiniz. Sadece anahtarı yanınızda taşımanız yeterlidir.

Renkler ve jantlar

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi A4 Avant yaratmak için farklı dış renk seçenekleri ve jantları kombine edin.
Y1Y1_47E_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
Metalik Tango kırmızısı Metalik Tango kırmızısı
Metalik Manhattan grisi Metalik Manhattan grisi
Metalik Floret gümüşü Metalik Floret gümüşü
Ibis beyzaı Ibis beyzaı
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu yıldız V tasarımı 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu yıldız V tasarımı
 18 inç alaşım jantlar, 10 kollu V tasarımı 18 inç alaşım jantlar, 10 kollu V tasarımı
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 10 kollu türbin tasarımı 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 10 kollu türbin tasarımı
18 inç alaşım jantlar, 10 kollu dinamik tasarım 18 inç alaşım jantlar, 10 kollu dinamik tasarım
19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu torsio tasarımı 19 inç Audi Sport alaşım jantlar, 5 kollu torsio tasarımı
MMI system Audi A4 Avant

Dijitalleşmeyi deneyimleyin

İsteğe bağlı bir donanım olan MMI touch özelliğine sahip MMI navigasyon plus ile Audi connect⁴ servislerinin büyük bir kısmını kullanabilirsiniz. Özellik, bilgi-eğlence sistemi, navigasyon, emniyet ve servis işlemleri konularında dijital servislere erişmenizi sağlar. Örneğin, trafik akışı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın, yakınlardaki gezilecek yerleri keşfedin veya güncel yakıt fiyatlarını öğrenin. Google Earth™⁵ navigasyon aracı, arazi bilgileri, sokak adları ve işletme listeleri gibi bilgiler sunar. Sesli kontrol sistemi ve 10,1 inç orta ekran sayesinde sistemin kullanımı gerçekten çok kolaydır. Audi connect hizmetleri ülkelere özgü durumlar dahilinde sunulabilir.

Assistance systems sensors of the Audi A4 Avant

Arka plandaki asistan sistemler

Audi A4 Avant'ınızı sürerken, sürücü asistan sistemleri² size yardımcı olur - örneğin isteğe bağlı asistan sistemi paketi "Tur". Şehir dışı yollarda ve uzun mesafeli yolculuklarda sürücüye yardımcı olmak için tasarlanmış, örneğin sıkışık trafik asistanı² gibi sistemleri birleştirir. Bu, 65 km/saate varan hızlarda aracın kontrolünü devralır ve gerektiğinde direksiyon müdahalesiyle araca yön vererek konforlu ve doğal bir sürüş tarzını destekler. Sistem, şerit işaretlerini, yol kenarındaki yapıları, bitişik şeritlerdeki araçları ve önde giden birden fazla aracı algılar. Tur asistan sistemi paketinin bir parçası olan dönüş asistanı², karşı şeritte karşıdan gelen trafiği algılar ve kritik durumlardan kaçınmaya yardımcı olmak için frenleri devreye sokar.

Güçlü sürüş performansları

Audi A4 Avant'ınız için 150 kW (204 hp) ile 195 kW (265 hp, ortalama yakıt tüketimi¹: 7,2-3,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 166-100 g/km) arasında TFSI ve TDI motorları arasında seçim yapabilirsiniz. Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir.

Child seat in the Audi A4 Avant

Size özel çözümler

Audi Orijinal Aksesuarları⁶ ürün yelpazesinden seçilen isteğe bağlı donanım Audi A4 Avant içinde günlük sürüş deneyiminizi daha da kolaylaştırır. Örneğin, yeni doğandan çocuk 105 cm olana kadar Dualfix i-SIZE çocuk koltuğu ile Koltuk, çocukların rahatça girip çıkabilmeleri için 360° döner; öne veya arkaya bakacak şekilde istenilen biçimde takılabilir.

Daha fazlası

Audi exclusive

Audi A4 Avant'ınızı Audi exclusive³ ile ilham verici şekilde benzersiz kılın. Seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesine sahip özelleştirilmiş renk seçenekleri ile. Tam olarak sizin istediğiniz gibi.

Side view of an Audi A4 Avant in green Audi exclusive paint
 
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
4
Audi connect hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
5
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.