Audi A4 Avant | Modeli | Audi Türkiye
Audi A4 Avant arka

Sportif tasarım, yüksek işlevsellik

Audi A4 Avant açıklamalarda bulunur: sportiflik, kalite, dijitalleşme ve değişkenlik için.

Sportifliğe odaklanma – dış tasarım

Audi A4 Avant önde geniş Singleframe ve vurgulu geniş hava girişleriyle, arkada ise entegre trapezoid egzoz çıkışlarına sahip ofset difüzör alanıyla etkileyicidir.

Kişiye özel sürüş

Yedi vitesli S tronic , önden çekişli veya quattro çekişli - her motor versiyonu için doğru güç şanzımanı mevcuttur. Bazı motor çeşitleri, enerji geri kazanımı yoluyla yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir.

Cömert, premium, kişisel

Audi A4 Avant'ın iç kısmında, aracın genişliği, üzerinde krom kaplama şeridinin özel bir vurgu eklediği kesintisiz havalandırma şeridi gibi özelliklerle vurgulanır. Opsiyonel spor koltuklar plus, ön S amblemli ve eşkenar dörtgen desenli size mükemmel destek sağlar.

Size özel çözümler

Audi Orijinal Aksesuarları⁶ ürün yelpazesinden seçilen isteğe bağlı donanım Audi A4 Avant içinde günlük sürüş deneyiminizi daha da kolaylaştırır. Örneğin, yeni doğandan çocuk 105 cm olana kadar kullanabileceğiniz Dualfix i-SIZE çocuk koltuğu, çocukların rahatça girip çıkabilmeleri için 360° döner; öne veya arkaya bakacak şekilde istenilen biçimde takılabilir.

Bebek koltuğuna sahip A4 Avant'ın iç mekanı
A4 Sedan

Audi A4 Sedan

Aralıklarda verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Audi Sport GmbH'den.
3
Parlak tornalanmış veya parlak frezelenmiş alaşım jantlar ile parlatılmış veya kısmen parlatılmış alaşım jantlar kış yol koşullarında kullanılmamalıdır. İmalat nedenlerinden dolayı, jant yüzeyi bu tür bir kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve yol tuzu veya benzeri maddelerden kalıcı olarak zarar görebilir.
4
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
5
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir opsiyondur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.