1300x551_0005_AA4_D_161008.jpg

Audi sanal kokpit

Audi A4 Avant'ta opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpit, en yüksek kaliteli ileri teknoloji özellikleri taşıyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekran formundaki gösterge grubu, bilgileri, kapsamlı ve çok yönlü bir şekilde sunuyor.

Sürücü iki mod arasında geçiş yapmak için çok fonksiyonlu direksiyonu kullanabilir: Bilgi-eğlence moduna merkezi bir pencere hakimken, devir sayacı ve hız göstergesi ise küçük yuvarlak ögeler olarak gösterilir. Klasik görüntü, göstergelere odaklanır. Navigasyon haritasını veya telefon, radyo ya da audio listelerini içeren orta pencere buna bağlı olarak daha küçüktür.

Audi sanal kokpit, gerekli bilgileri, çekici bir renk tasarımı ile sunar - örneğin medya menüsünde turuncu renkte parlarken, telefon menüsünde yeşildir.

Audi sanal kokpit, çok fonksiyonlu direksiyon plus üzerinden kontrol edilir. Soldaki düğmeler audio sistem, yol bilgisayarı, telefon ve navigasyon elemanlarının menülerinde dolaşmak için kullanılır. Mod, "View (görüntüle)" butonu ile değiştirilir.