Audi A4 Sedan 2019 Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye > A4 > Audi Türkiye
Die neue A4 Limousine

A4 Sedan

Baştan sona minimalist yaklaşım.
Audi A4 Sedan

Audi A4 Sedan, yenilikçi teknolojisi ve özgünlüğü ile etkileyici bir izlenim bırakıyor. Sportif karakteri vurgulamak için tekerlek tasarımıyla iyi eşleşen tamponlar, dinamik vurgular katmak için S Line Competition donanım paketiyle de tamamlanabilir. İleriye dönük teknoloji ve estetiğin hayranlık uyandıran bir sentezi: Audi A4 Sedan, MMI Touch özelliğine sahip olan ve Audi Connect veri aktarım modülünü de içeren üst düzey bilgi-eğlence sistemi MMI Navigation Plus opsiyonu ile sunuluyor. Bu, aracınızı eşzamanlı olarak LTE Advanced standardı ve bir Wi-Fi etkin noktası ile donatıyor. Ayrıca çok sayıda sürücü destek sistemi, daha da fazla güvenlik ve konfor sağlıyor. (Audi Connect hizmetleri Türkiye pazarında henüz sunulmamaktadır.)

Birinci sınıf sürüş konforu

Hem sportif hem de konforlu. Beş bağlantılı dingiller ve elektromekanik direksiyon, dinamik kullanım ve birinci sınıf sürüş konforunun temelini oluşturuyor. Bunların her ikisi de son derece hafiftir ve aynı zamanda yakıt tüketimini azaltır. Dinamik direksiyon opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu, daha da fazla özgüven ve sportif bir sürüş deneyimi için hıza ve direksiyon açısına bağlı olarak oranı değiştiriyor.

driving dynamics
Araç dinamikleri hakkında daha fazla bilgi
Aydınlatma teknolojisi hakkında daha fazla bilgi
driver assistance systems

Güvenli. Konforlu. Verimli.

Daha fazla konfor, ek güvenlik ve daha düşük yakıt tüketimi: Audi A4 Avant, çok sayıda sürücü asistan sistemi ile donatılmıştır. Örneğin, opsiyonel öngörülü verimlilik desteği, öngörülü sürüş konusunda yardımcı olarak yakıt verimliliğinin %10’a kadar iyileştirilmesine olanak tanır. Stop & go fonksiyonu içeren Uyarlanabilir hız sabitleme sistemi ve trafik sıkışıklığı asistanı, yavaş akan trafikte yükünüzü hafifletir ve 40 mil/saate kadar direksiyon işinin bir kısmını devralır.

Bilgi ve hayranlık

Audi A4 Avant, çok çeşitli akıllı teknolojilerin yanı sıra en üst düzey kalitedeki MMI Navigation Plus ile MMI Touch donanım opsiyonunu sunar. Aynı zamanda kullanım, daha da sezgisel hale getirilmiştir: MMI Navigation Plus, en yaygın fonksiyon çeşitliliği, maksimum kullanım konforu ve birçok ek özellik ile yenilikçi navigasyon teknolojisi sunar. Bütünüyle dijital bir gösterge grubu olan opsiyonel Audi sanal kokpit, parlak ekranlı, yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekranında en önemli bilgileri grafik olarak sunar ve sürücüye daha iyi bir genel bakış sağlar.

operating concept
İşletim konsepti ve bilgi-eğlence sistemi ile ilgili daha fazla bilgi

Ayrıcalıklı: donanım paketleri

Audi A4 Avant’ı çok özel kılan diğer bir özellik de sunulan donanım paketleridir. Aracın içinde S Line Competition, S Line Black iç paketini temel alır. Bu paket, RS karbon jant eklentileri, üç kollu ve çok işlevli direksiyon simidi ve siyah, kısmi deri spor koltukları içerecek şekilde genişletilmiştir. Alternatif olarak S spor koltuklar, magma kırmızısı veya diğer renklerde sunulur.

equipment packages

Daha güçlü, daha verimli ve daha akıllı

Audi A4 Sedan, üst düzey teknolojisi ve dinamik tasarımı ile sürücülerin gönlünü kazanıyor. Çeşitli donanım paketlerini kullanarak aracın sportif karakterini size özel bir biçimde de vurgulayabilirsiniz. Audi A4 Sedan, kaportadan bagaja kadar minimalist bir yaklaşım sergiler ve hem iş hem de eğlence faaliyetlerine mükemmel bir şekilde eşlik eder.

Design