00:00 | 00:00

Yeni bir dinleme deneyimi.

Yepyeni standartlar belirleyin: 3D ses özellikli, opsiyonel alınabilen Bang & Olufsen ses sistemi büyüleyici bir yenilik sunuyor.

Yepyeni standartlar belirleyin: 3D ses özellikli, opsiyonel alınabilen Bang & Olufsen ses sistemi büyüleyici bir yenilik sunuyor.

Bu özellik, ikisi ön panelde, ikisi A sütunlarında olmak üzere dört ek hoparlör ile sağlanır. Ses sisteminin kalbinde, 19 hoparlörü kontrol eden 755‑watt gücünde, 16 kanallı bir amplifikatör yer alır. Daha önce otomobillerde hiç sunulmayan bir ses deneyimi: Sanki bir konser salonunda çalınıyormuş gibi.

Bu teknolojinin ardında ne yatıyor? Audi, üçüncü boyut için bilgileri stereodan veya 5.1 kayıtlardan alıp hesaplayan ve ek hoparlörlerde yeniden çalmak için işlemden geçiren bir algoritma geliştirmek üzere, Erlangen merkezli Fraunhofer Entegre Devreler Enstitüsü (IIS) ile ortak çalışma sergilemiştir.

Yeni tasarım, sesi kadar benzersiz bir deneyimdir. 19 hoparlör, uzatılmış alüminyum bağlantılarının, iç mekan tasarım serilerini tamamladığı yeni muhafazalarda sunulur.