A5 Coupe | Modeli | Audi Türkiye
Audi A5 Coupé

A5 Coupé

"İlgi odağı? Yollara çoktan çıktı bile.
Audi A5 Coupé."

"Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 6,7-3,7 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 152–98 g/km

Yanlardaki, ön ve arka taraftaki öğeler A5 Coupé'ye daha derin ve daha geniş bir duruş kazandırır ve ona zarafet katar. Bu üç kapılı sportif araç yelpazesinin her birinde, en son teknolojiler ve güçlü bir motor bulunuyor.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a5-coupe-rear-AA5_191004_1.jpg
1920x1080-audi-a5-coupe-rear-AA5_191004_1.jpg
  • A diffuser insert with trapezoid tailpipes gives the rear of the Audi A5 Coupé its wider stance.

  • Let the Audi A5 Coupé take effect.

  • District Green Metallic is one of many colors in which you can get the Audi A5 Coupé.

  • Wide and flat, the Singleframe with honeycomb grille is what gives the Audi A5 Coupé ist distinctive front.

  • With the optional Audi connect key³, you can lock and unlock the vehicle using your Android smartphone⁴.

  • Powerful engines (Fuel consumption combined¹: 7.2–4.0 l/100 km; CO₂ emissions combined¹: 164–104 g/km) in the Audi A5 Coupé range promise pure fun at the wheel.

  • Hallmarks of the horizontal design of the interior of the Audi A5 Coupé are high-quality materials and a wide range of digital technologies.

  • Positioned right in front of you, the optional Audi virtual cockpit plus provides you with the most important vehicle information in high resolution.

  • The 10.1-inch MMI touch display can be operated intuitively.

  • The optional Audi phone box⁵ lets you charge your smartphone wirelessly.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Coupé'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır. Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgu yaparken ve göze çarpan tekerlek kemerleri de isteğe bağlı sunulan 20 inç alaşım jantları vurgular. Arka kısmın geniş tasarımı, difüzör üzerindeki mat alüminyum gümüş renginde yatay kaplama ve yamuk şeklinde tasarlanan egzoz uç boruları ile güçlendirilmiştir. Advanced ve S line donanım paketleri sayesinde Audi A5 Coupé için daha fazla sayıda özel seçenekler mevcuttur.

Front of Audi A5 Coupé

İyi aydınlatılmış

LED teknolojili farlar artık Audi A5 Coupé'de standarttır. Audi lazer ışıklı Matrix LED farlar opsiyonel olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görme mesafesini neredeyse iki katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görülür derecede daha fazla emniyet ve rahatlık sağlar. coming home/leaving home (eve geliş/evden çıkış) özelliğinin dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergeler de bu aydınlatma paketinin birer parçasıdır.

Audi A5 Coupé Matrix LED headlights
Audi A5 Coupe interior with ambient light

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

Audi A5 Coupé'nin iç mekanındaki yatay tasarımlı öğeler, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri ve en son Audi teknolojisine sahip bilgi-eğlence sistemi ile daha da ön plana çıkan son derece ferah bir genişlik hissi verir. Bunlara yeniden tasarlanmış orta konsol, parlak siyah kapı giydirmeleri ve opsiyonel iç mekan aydınlatma paketi eşlik etmektedir. İsteğe bağlı design selection- okapi kahverengi iç görünüm ve isteğe bağlı S line donanım serisi sayesinde, iç tasarım daha da özelleştirilebilir.

Driver opens door of an Audi A5

Arka plandaki asistan sistemler

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri⁹ Audi A5 Coupé'niz ile yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Örneğin şehir trafiğinde, araçtan çıkış uyarısı, siz kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda sizi uyarır.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Coupé'deki opsiyonel dinamik direksiyon sistemi, aracın direksiyon oranını ve direksiyon gücünü araç hızına göre hassas bir şekilde ayarlar. Audi drive select ve dinamik, konfor, otomatik, bireysel ve verimlilik modları ile sürüş tarzınızı dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Ve konu motorlara geldiğinde: 100 KW'den başlayan birçok TFSI ve TDI varyantı arasından seçim yapabilirsiniz (136 hp, Ortalama yakıt tüketimi¹: 6,7-3,7 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 152-98 g/km). Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir. Dahası, ultra teknolojiye sahip quattro tahrik sistemi, olağanüstü dinamikler sağlar ve birçok motor tipi için mevcuttur.

Topview Audi A5 Coupé
1
*** Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri araç donanımına göre farklılık gösterebilir ***
2
Bu özelliğin ne zaman mevcut temin edilebileceğine dair bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
3
Opsiyonel olarak temin edilebilen akıllı araç anahtarı, Audi connect anahtarı için bir ön koşuldur.
4
Uyumlu cep telefonlarıyla ilgili bilgiler için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin (gereksinimler Android işletim sistemi, NFC teknolojisi ve akıllı telefona entegre edilmiş güvenlik unsurlarını içerir).
5
Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.
6
Audi connect hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
7
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır
8
Servis, bir Audi yetkili satıcısından temin edilebilecek ücretli bir veri planı gerektirir. Amazon Alexa entegrasyonunun yalnızca 2020 yılının 30. takvim haftasından itibaren üretilen araçlarda mevcut olması bekleniyor. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com Inc. veya iştiraklerinin tescilli ticari markalarıdır. Amazon Alexa entegrasyonu yalnızca aşağıdaki dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca. MMI touch özellikli MMI navigation plus özelliğinin sistem dili, Amazon Alexa entegrasyonu tarafından desteklenen bir dile ayarlanmalıdır. Amazon, Amazon Alexa'nın işlevlerinden ve içeriğinden sorumludur. Bazı Alexa işlevleri, uyumlu akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Mevcudiyet hakkında detaylı bilgiler için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
9
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.