A5 Coupe > A5 > Audi Türkiye
Audi A5 Coupé

A5 Coupé

"İlgi odağı? Yollara çoktan çıktı bile.
Audi A5 Coupé."

"Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 6,7-3,7 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 152–98 g/km

Yanlardaki, ön ve arka taraftaki öğeler A5 Coupé'ye daha derin ve daha geniş bir duruş kazandırır ve ona zarafet katar. Bu üç kapılı sportif araç yelpazesinin her birinde, en son teknolojiler ve güçlü bir motor bulunuyor.
"

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA5_191004.jpg
1920x1080_AA5_191004.jpg
  • İkizkenar yamuk şeklinde egzoz borularına sahip bir difüzör eki, Audi A5 Coupé'nin arka kısmına daha geniş bir duruş kazandırır.

  • Bırakın Audi A5 Coupé'niz etkisini göstersin.

  • Audi A5 Coupé için standart 20 inç alaşım jantlar da dahil olmak üzere özellikle sportif unsurlar içeren opsiyonel “edition one”².

  • Petek desenli Singleframe ızgara, geniş ve düz tasarımıyla Audi A5 Coupé'ye¹ karakteristik bir ön kısım görünümü kazandırır.

  • İsteğe bağlı Audi connect anahtarı³ ile akıllı telefonunuzu⁴ kullanarak aracınızı kilitleyip açabilirsiniz. Audi connet hizmetleri ülkelere göre değişkenik gösterebilir.

  • Güçlü motorlar (ortalama yakıt tüketimi¹: 6,7-3,7 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 152–98 g/km) Audi A5 Coupé serisinde size direksiyon başında saf eğlence vaat ediyor.

  • Audi A5 Coupé'nin yatay iç tasarımının ayırt edici özelliği, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri ve geniş dijital teknoloji yelpazesidir.

  • Tam önünüzde konumlandırılan isteğe bağlı Audi sanal kokpit plus, en önemli araç bilgilerini size yüksek çözünürlükte sunar.

  • 10,1 inç MMI dokunmatik ekran sezgisel olarak çalıştırılabilir.

  • Opsiyonel Audi phone box⁵ akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar.

Güzel manzara – hem içeriden hem de dışarıdan

Geniş hava girişleri ve krom çıtalar Audi A5 Coupé'nin ön kısmına sportif bir görünüm kazandırır. Yanlarda, orta ağırlıkta kapı eşikleri aracın sportifliğine vurgu yaparken ve göze çarpan tekerlek kemerleri de isteğe bağlı sunulan 20 inç alaşım jantları vurgular. Arka kısmın geniş tasarımı, difüzör üzerindeki mat alüminyum gümüş renginde yatay kaplama ve yamuk şeklinde tasarlanan egzoz uç boruları ile güçlendirilmiştir. Advanced ve S line donanım paketleri sayesinde Audi A5 Coupé için daha fazla sayıda özel seçenekler mevcuttur.

Front of Audi A5 Coupé

İyi aydınlatılmış

LED teknolojili farlar artık Audi A5 Coupé'de standarttır. Audi lazer ışıklı Matrix LED farlar opsiyonel olarak mevcuttur. Audi lazer ışığı, yüksek araç hızlarında uzun LED farları tamamlar ve görme mesafesini neredeyse iki katına çıkararak uzun LED fara göre gözle görülür derecede daha fazla emniyet ve rahatlık sağlar. coming home/leaving home (eve geliş/evden çıkış) özelliğinin dinamik ışık sıralaması ve dinamik göstergeler de bu aydınlatma paketinin birer parçasıdır.

Audi A5 Coupé Matrix LED farlar
İç mekan aydınlatmasıyla Audi A5 Coupe iç tasarımı

Ödün vermek mi? Hiç gerek yok

Audi A5 Coupé'nin iç mekanındaki yatay tasarımlı öğeler, yüksek kaliteli işçilik malzemeleri ve en son Audi teknolojisine sahip bilgi-eğlence sistemi ile daha da ön plana çıkan son derece ferah bir genişlik hissi verir. Bunlara yeniden tasarlanmış orta konsol, parlak siyah kapı giydirmeleri ve opsiyonel iç mekan aydınlatma paketi eşlik etmektedir. İsteğe bağlı design selection- okapi kahverengi iç görünüm ve isteğe bağlı S line donanım serisi sayesinde, iç tasarım daha da özelleştirilebilir.

Driver opens door of an Audi A5

Arka plandaki asistan sistemler

Opsiyonel sürücü asistan sistemleri⁹ Audi A5 Coupé'niz ile yola çıktığınızda size yenilikçi destek sağlar. Örneğin şehir trafiğinde, araçtan çıkış uyarısı, siz kapıyı açmadan önce bir LED sinyali aracılığıyla arkadan yaklaşan trafik konusunda sizi uyarır.

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Coupé'deki opsiyonel dinamik direksiyon sistemi, aracın direksiyon oranını ve direksiyon gücünü araç hızına göre hassas bir şekilde ayarlar. Audi drive select ve dinamik, konfor, otomatik, bireysel ve verimlilik modları ile sürüş tarzınızı dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Ve konu motorlara geldiğinde: 100 KW'den başlayan birçok TFSI ve TDI varyantı arasından seçim yapabilirsiniz (136 hp, Ortalama yakıt tüketimi¹: 6,7-3,7 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 152-98 g/km). Motorların birçoğu, günlük çalışma sırasında enerjiyi geri kazanarak yakıt tüketimini azaltabilen hafif hibrit teknolojisine sahiptir. Dahası, ultra teknolojiye sahip quattro tahrik sistemi, olağanüstü dinamikler sağlar ve birçok motor tipi için mevcuttur.

Audi A5 Coupé'nin üstten görünümü
1
*** Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri araç donanımına göre farklılık gösterebilir ***
2
Bu özelliğin ne zaman mevcut temin edilebileceğine dair bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
3
Opsiyonel olarak temin edilebilen akıllı araç anahtarı, Audi connect anahtarı için bir ön koşuldur.
4
Uyumlu cep telefonlarıyla ilgili bilgiler için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin (gereksinimler Android işletim sistemi, NFC teknolojisi ve akıllı telefona entegre edilmiş güvenlik unsurlarını içerir).
5
Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.
6
Audi connect hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
7
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
8
Servis, bir Audi yetkili satıcısından temin edilebilecek ücretli bir veri planı gerektirir. Amazon Alexa entegrasyonunun yalnızca 2020 yılının 30. takvim haftasından itibaren üretilen araçlarda mevcut olması bekleniyor. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com Inc. veya iştiraklerinin tescilli ticari markalarıdır. Amazon Alexa entegrasyonu yalnızca aşağıdaki dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca. MMI touch özellikli MMI navigation plus özelliğinin sistem dili, Amazon Alexa entegrasyonu tarafından desteklenen bir dile ayarlanmalıdır. Amazon, Amazon Alexa'nın işlevlerinden ve içeriğinden sorumludur. Bazı Alexa işlevleri, uyumlu akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Mevcudiyet hakkında detaylı bilgiler için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
9
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.