A5 Coupé 2020 > A5 > Audi Türkiye
The Audi A5 Coupé

A5 Coupé 2020

İlgi odağı?
Yollara çoktan çıktı bile.
Audi A5 Coupé.

Ön taraf, yanlar ve arka taraftaki yeni öğeler Audi A5 Coupé'yi her zamankinden daha alçak ve daha geniş gösteriyor ve otomobile zarafet katıyor. Görünen kısmın altında ise her zamanki gibi en son teknoloji ve güçlü bir motor sizi bekliyor olacak (l/ 100 km* olarak ortalama yakıt tüketimi: 5.4–3.7; g/km* olarak ortalama CO2 emisyonları: 143–98).

Hoş bir görüntü - bakış açınız ne olursa olsun

Audi A5 Coupé'nin sportifliği sizi etkileyecek - henüz sürmeden bile. Aracın ön kısmına sportif bir keskinlik kazandıran geniş hava girişleri ve krom kaplamasıyla zarif 3 kapılı modelin yeni tasarım tarzı bunu mümkün kılıyor. Yanlarda, sportiflik orta kısımda belirginleştirilen eşiklerle ön plana çıkıyor; isteğe bağlı 20 inç dökme alüminyum jantlar ise belirgin çamurluk kemerleri ile daha da fazla ön plana çıkıyor. Difüzördeki mat alüminyum gümüş renkte yatay şerit ve ikizkenar yamuk şeklindeki egzoz boruları, geniş arka kısmı etkileyici bir şekilde ön plana çıkarıyor. Advanced ve S line tasarım paketleri sayesinde Audi A5 Coupé için farklı özel seçenekler mevcuttur.

Front view Audi A5 Coupé
Aydınlatma hakkında daha fazlası

Bağlantılar? Kişisel ve dijital

Ek olarak temin edilebilen Audi phone box ile akıllı telefonunuzu⁴ Audi A5 Coupé'ye bağlayabilir ve daha iyi gelen/giden çağrı kalitesinin ve kablosuz şarj avantajının keyfini çıkarabilirsiniz. Audi connect anahtarı, araç anahtarı olmadan da Audi A5 Coupé'yi akıllı telefonunuzu⁴ kullanarak kilitlemenizi veya kilidini açmanızı sağlar.

The Audi A5 Coupé

Ödün vermek? Buna hiç gerek yok

Audi A5 Coupé'nin iç mekanındaki yatay tasarımlı öğeler, özel malzemeler ve en son Audi teknolojisine sahip bilgi-eğlence sistemi ile daha da ön plana çıkan muhteşem bir genişlik hissi veriyor. Bu hissin üzerine, yeniden tasarlanan orta konsol, cam görünümlü kapı şeridi ve isteğe bağlı LED ambiyans aydınlatması gibi özellikleri de ekleyin. Ayrıca design selection okapi kahverengi ve S line tasarım paketi ile iç mekanı da özelleştirebilirsiniz.

Interior design in the Audi A5 Coupé

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Coupé'nin dinamik direksiyonu, aracın yönlendirme oranını ve yönlendirme kuvvetini hızına hassas şekilde uyarlayarak karşı konulmaz sportifliği ve üstün sürüş konforunu doğrudan yola aktarır. Audi drive select özelliği ile birlikte, tercihlerinize göre ayarlanmış bir sürüş hissi deneyimlersiniz: dinamik, konfor, otomatik, kişisel ve verimlilik ayarlarıyla sürüş tarzı istediğiniz zaman istediğiniz koşula uyarlanabilir. Verimliliği artırmak için, TFSI ve TDI motorlarının çoğu (l/100 km* olarak ortalama yakıt tüketimi: 5.4–3.7; g/km* cinsinden ortalama CO2 emisyonları miktarı: 143–98) ayrıca bir 12V yarı hibrit sistemi içerir. Olağanüstü dinamizm sağlayan ultra teknolojili quattro da bazı motorlarda bulunur.

Rear view Audi A5 Coupé
1
Audi connect hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınıza başvurun.
2
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
3
Amazon Alexa, bir Audi connect hizmetidir. Servisin kullanılabilirlik durumu hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınıza başvurun. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.
4
Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için lütfen Audi Yetkili Satıcınıza başvurun veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.