Audi A5 Coupé Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye > A5 > Audi Türkiye

Audi A5 Coupé

Audi A5 Coupé

Sportiflik ve zarafet. Audi A5 Coupé, standartları belirliyor. Tasarımı modernize edildi ve daha da geliştirildi. Teknik olarak, Sport Coupé, son teknoloji ürünü bir araçtır: Yeni gövdeye ek olarak Audi A5, bütünüyle yeni şasisi, yüksek performanslı sürüş teknolojisi, yenilikçi bilgi-eğlence donanımı ve sürücü destek sistemleriyle etkileyicidir.

Fotoğraflar ve videolar

Araç oluşturmaya başlamadan önce bilgilenin ve tamamen kişiselleştirilen modeliniz için bazı değerli öneriler alın. Tüm görselleri tek tek veya toplu olarak indirebilirsiniz.

Şimdi göz atın

Audi A5 Coupé'nin öne çıkan özellikleri

 • 563x317_AA5_D_161043.jpg
  A5 Technology selection

  Hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer. Opsiyonel teknoloji seçimi ile Audi A5'inizi daha yenilikçi kılın.

  Daha fazlası
 • 563x317_AA5_161003.jpg
  Audi A5 görseli

  Yeni Audi A5 Coupé, standartları belirliyor. Burada yeni Audi A5 hakkında daha fazla görsel ve bilgiyi bulabilirsiniz.

  Daha fazlasını keşfedin
Yeni çizgiler

Yeni Audi A5, zarafet ve görkemi, dinamizm ve gücün yanı sıra, yüksek teknoloji ve sürüş keyfiyle birleştiriyor. Coupé, ileri doğru coşkulu bir atılımın teknoloji aracılığıyla Güney Tirol Alpleri'nde nasıl forma kavuşturulduğunu ve etkileyici tarzı dağlarda nerede bulabileceğinizi gösteriyor.

Daha fazlası
Mükemmel dalga

Dört halkalı marka, Audi A5 ile 2007'de gerçek bir tasarımcı ürünü yarattı. Şimdi ise ikinci nesil daha rafine, daha da yeni bir görünümle çıkış yapıyor. Merkezî tasarım ögesi, dalga formundaki üç boyutlu omuz çizgisidir.

Daha fazlası
Olağanüstü, sportif, karakteristik
A5 Coupé'nin donanım paketleri
Yeni A5 Coupé'de kendi fikirlerinize yeterince yer var. Örneğin design ve sport donanım paketleriyle aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. A5 design paketi, iç mekâna, krom çubuklu, titan siyahı ve başka versiyonlarda tek çerçeveli ızgara gibi zarif vurgular katar. Audi design selection, iç mekân için özel malzemeler ve renkler sunar. A5 Sport serisi dinamik bir odak noktası getirir; örneğin krom egzoz boruları, gövde renginde difüzör veya isteğe bağlı S line spor paket gibi.
 • 563x317_AA5_C_161001.jpg
  A5 S line selection

  Opsiyonel S line selection ile Audi A5'inizin dinamik ve sportif karakterini vurgulayın.

  Daha fazlası
 • 563x317_16-9_Screen-shot.jpg
  En yeni konfigürasyonlar

  Audi'nizi ararken diğer kullanıcıların seçtiği konfigürasyonlara bakarak ilham alın.

  Şimdi inceleyin