Audi A5 Sportback > A5 > Audi Türkiye
  • stage_exterior_front.jpg

A5 Sportback

Duygu ve işlev: A5 Sportback.

İşlevselliği birleştirilen atletizm ve zarafet: Audi A5 Sportback, bir sedanın sunduğu olağanüstü iç mekanla birlikte sportif avant-garde sunar. En gelişmiş teknolojiler ve yenilikçi asistan sistemleri, sürüş sırasında eğlenmenize konsantre olmanıza olanak tanıyan temel unsurlar için güvenlik sağlar.

Rahat alan mucizesi

Geniş A5 Sportback bagaj bölmesi, 480 litrelik alana sahiptir. Opsiyonel sunulan sensör kontrolü ile standart olarak elektrikli bagaj bölmesi kapağı sayesinde uygun yükleme ve boşaltma sağlanır. Arka koltuktaki ek merkezi koltuklar opsiyonel olarak sipariş edilebilir.

Dış hakkında daha fazlası

Ödün vermeyen premium

Ergonomik şekilli spor koltuklardan opsiyonel sunulan 3 kollu çok fonksiyonlu, alt tarafı düzleştirilmiş spor deri direksiyona kadar - en ufak detaylara bile öncelik verilir.

Bireysel iç mekan ve Audi exclusive hakkında daha fazlasını keşfedin

Gelecek gözünüzün önünde

Takip edin: navigasyon, bilgi-eğlence veya Audi connect servisleri ile - opsiyonel sunulan Audi virtual cockpit, iki farklı ekranda sürücü ile ilgili bilgileri gösterir. Direksiyon simidindeki bir düğmeyle kolayca kontrol edilebilir. Opsiyonel sunulan Audi akıllı telefon arayüzü ile akıllı telefon verilerinizi aracınıza entegre edin.

Bilgi-eğlence ve asistan sistemler hakkında daha fazlası

Gündüz kadar aydınlık olan iç mekan

Opsiyonel sunulan panoramik cam tavan, tamamen açılarak iç kısmı ışıkla doldurulabilir.