A5 Sportback 2020 > A5 > Audi Türkiye
The Audi A5 Sportback

A5 Sportback 2020

Sportif ve tam bir aile otomobili.
Audi A5 Sportback.

Audi A5 Sportback ile farkınızı ortaya koyarsınız. Aracın ön tarafında, yanlarında ve arka tarafındaki tasarım tarzının yeni öğeleri 5 kapılı modele her zamankinden daha fazla derinlik ve genişlik kazandırıyor. Buna ek olarak, isteğe bağlı Audi Matrix LED farlar ve geniş bir bilgi-eğlence platformu gibi trend belirleyen teknolojiler sunuyor.

Muhteşem tasarım - fantastik sürüş deneyimi

Etkileyici sportiflik - henüz ilk sürüşünüzü gerçekleştirmeden ve hangi açıdan bakarsanız baktığınızda. Sportif 5 kapılı modelin yeni tasarım tarzını diğerlerinden farklı kılan şey tam olarak budur. Geniş hava girişleri ve krom şerit, aracın ön ucunu daha da keskin hale getirir. Yanlarda, sportiflik orta kısımda belirginleştirilen eşiklerle ön plana çıkıyor; isteğe bağlı 20 inç dökme alüminyum jantlar ise belirgin çamurluk kemerleri ile daha da fazla ön plana çıkıyor. Difüzördeki mat alüminyum gümüş renkte yatay şerit ve ikizkenar yamuk şeklindeki egzoz boruları, geniş arka kısmı etkileyici bir şekilde ön plana çıkarıyor. Buna ek olarak, Advanced ve S line tasarım paketleri sayesinde Audi A5 Sportback'i özelleştirmek de mümkündür.

The Audi A5 Sportback
Aydınlatma hakkında daha fazlası

Bağlantılar? Kişisel ve dijital

Ek olarak temin edilebilen Audi phone box ile iyileştirilmiş çağrı kalitesinin ve kablosuz şarj avantajının keyfini çıkartın. Audi connect anahtarı, araç anahtarını kullanmaya gerek kalamadan, Audi A5 Sportback'i akıllı telefonunuzu⁴ kullanarak kilitlemenizi veya kilidini açmanızı sağlar.

The Audi A5 Sportback

Ödün vermek? Buna hiç gerek yok

Mükemmel bir genişlik hissinden daha fazlası: Daha geniş iç mekanı sayesinde Audi A5 Sportback, işten arta kalan veya aileniz ile birlikte geçireceğiniz zamanlar için bagaj bölmesinde ve aracın arka kısmında çok daha fazla alan sunar. Bu genişlik hissi, görsel olarak, iç mekandaki yatay tasarımlı öğeler, yeniden tasarlanan orta konsol, cam görünümlü kapı şeridi ve yüksek kaliteli malzemelerle daha da fazla vurgulanır. Ayrıca iç tasarım okapi kahverengi ve S line tasarım paketi ile iç mekanı da özelleştirebilirsiniz. Özellikle de son teknoloji ürünü bilgi-eğlence platformu ve isteğe bağlı LED ortam aydınlatması Audi A5 Sportback'in iç mekanına derece derece artan zarafet katar.

Interior in the Audi A5 Sportback

En iyi sürüş tarzı? Çeşitlilik

Audi A5 Sportback'in dinamik direksiyonu, aracın yönlendirme oranını ve yönlendirme kuvvetini hızına hassas şekilde uyarlayarak karşı konulmaz sportifliği ve üstün sürüş konforunu doğrudan yola aktarır. Tercihlerinize göre ayarlanmış bir sürüş hissi deneyimlemek için Audi drive select özelliği ile birlikte, dinamik, konfor, otomatik, kişisel ve verimlilik modlarıyla sürüş tarzını istediğiniz gibi uyarlayabilirsiniz. Bazı TFSI ve TDI motorlar (l/100 km* olarak ortalama yakıt tüketimi: 5.4–3.7; g/km* olarak ortalama CO2 emisyonları: 143–98) Sürüş sırasında gelişmiş dinamizm ve verimlilik sunmayı gerektiren durumlarda tahrik gücünü dağıtarak olağanüstü bir dinamizm sağlayan ultra teknolojili quattro özelliğine sahiptir. 12V Yarı Hibrit sistemi de güçlü motorların çoğunda verimliliği artırır.

The Audi A5 Sportback
1
Audi connect hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınıza başvurun.
2
Google ve Google logosu, Google Inc.’in tescilli ticari markalarıdır.
3
Amazon Alexa, bir Audi connect hizmetidir. Servisin kullanılabilirlik durumu hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi Yetkili Satıcınıza başvurun. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com, Inc. veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.
4
Uyumlu cep telefonları hakkında bilgi için lütfen Audi Yetkili Satıcınıza başvurun veya www.audi.com/bluetooth adresini ziyaret edin.