Yeni Audi RS5 Sportback | Audi Türkiye
Audi RS5 Sportback Yan Görünüm

Hareketsizken bile etkileyici

Audi RS 5 Sportback² bir spor otomobilden daha fazlasıdır: üst düzey işlevselliği, konforu ve dinamizmi yaşayın. Performans bir tutumdur.

Rakamlarla RS 5 Sportback²

Güç çıkışı

331

kW

Hızlanma (0-100 km/s)

3.9

s

Maksimum tork

600

Nm

Ortalama yakıt tüketimi¹,²: 8.8–8.7 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu¹,²: 200 g/km.

Audi RS 5 Farlar

Gerçekler ve rakamlar

Daha hızlı ilham vermek

Özgüven ile hızlı sürüş. Bütün bunlar, iyileştirilmiş vites geçişi ve sportif ayarlar, opsiyonel spor diferansiyeli ve 8 ileri vitesli tiptronik özelliklerine sahip kesintisiz dört tekerlekten çekişli quattro sayesinde mümkün hale geliyor.

Sportifliğin şekli

Audi RS 5 Sportback² size iş, aile ve eğlence etkinlikleri için yüksek kullanılabilirliğe sahip çekici bir gövde konsepti sunar.

Pol pozisyonu

Audi RS 5 Sportback²’teki kumanda merkezi, örneğin opsiyonel RS tasarım paketi, Alcantara³ orta konsol kenarları, kırmızı kontroller ve yoğun kırmızı kontrast dikişler ile saf sportiflik yayar. Uzun yolculuklarda, spor koltuklar “spor koltuk plus” sayesinde, iyi yanal destek ve mükemmel koltuk konforu garanti edilmektedir. RS menülere ve dokunmatik MMI kontrol paneline sahip RS’e özel Audi sanal kokpit plus önemli araç bilgileri sunar.

RS5 Sportback iç mekan

Her gün bu kadar sportif olabilir

Hiç gerçek bir spor otomobilde bir bisiklet taşıdınız mı? Peki ya kayak takımı veya snowboarda ne dersiniz? Audi RS 5 Sportback² ile bunları yapabilirsiniz. Geniş bagaj kapağı, tamamen veya kısmen katlanabilir arka koltuk sırası ve düz yükleme zemini sayesinde bunlar mümkündür. İşte, aile ile ve boş zamanlarda yapılan aktivitelerde yüksek seviyedeki kullanılabilirliği sayesinde ilgi uyandıran bir gövde konsepti.

İşlevsellik RS 5 Sportback
1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Ortalama yakıt tüketimi¹,²: 8.8–8.7 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonu¹,²: 200 g/km.Aralıklarda verilen ortalama yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine göre değişiklik gösterebilir.
3
Alcantara, dokuma olmayan mikrofiber bir malzemedir.
4
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.
5
Mevcudiyet ve kullanılabilirilik ülke özgü değişiklik gösterebilir. iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu, ilgili App Store'daki myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresinde önceden kayıt yapılması gerekmektedir.