The new A5 Coupé > A5 > Audi Türkiye

A5 Coupé

Dynamic 1.4 TFSI S tronic 1
0,00 EUR

 • Temel fiyat
  0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
  0,00 EUR
 • Fiyat
  0,00 EUR

The Audi A5 Coupé

Bir tasarım ikonunun evrimi: Audi A5 Coupé, sportif ve estetik unsurları birleştirerek ikisinden de en üst seviyede yararlanıyor. Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlarlı keskinleştirilen ön kısımdan, akıcı formdaki silüete ve filigranlı üçüncü fren lambasına kadar - son teknoloji standart.

Gücü, çizgisinde yatıyor

Sportif, yatık C sütunu, güçlü tekerlek boşluk kemerleri. Önceki modelden aşina olduğumuz ancak artık üç boyutlu olan dalga biçimli omuz hattı, A5 Coupé'nin merak edilen imajını oluşturmak üzere birleşiyor. Heykelimsi formlu arka lambalardan yeni bombesiyle güçlü görünümlü kaputa kadar - güç ve zarafet aynı anda birlikte varlık göstermekte.

1920x1080_Audi_JER9442_03b.jpg
Bir sonraki depara hazır

Yeni Audi A5'in atletik formu her açıdan görülebilir: Tekerlek boşluk kemerleri, net omuz çizgisi ve açık, yatay hatlı kısa arka bölüm kadar önemlidir.

 • 563x317_Scheinwerfer_A5_Coupe.jpg
  Parlak

  Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlar, sokakları ve çevreyi aydınlatır. Ayrıca sizin teker teker diyotları kısmanıza veya açıp kapatmanıza olanak vererek daha yüksek güvenlik sağlarlar. Karşıdan gelen ve önde bulunan araçlar da böylelikle bertaraf edilirken, bunların arasındaki ve yanındaki tüm alanlar ışıklandırılmış olur.

 • 563x317_detail_spiegel_A5_Coupe.jpg
  Karakteristik

  Karakteristik tasarımlı, S line yazılı krom braketlerle yandan desteklenen aerodinamik formlu dış aynalar kapı üst bölümüne oturmakta olup, opsiyonel S line spor paketle yapılandırılabilir.

Taviz vermeyen premium

Ergonomik tasarımlı spor koltuklardan, alt kısmı düz biçimli, çok fonksiyonlu plus özellikli, 3 kol tasarımlı opsiyonel S line spor deri direksiyona, iç mekânla ilgili isteklerinizi gerçekleştirme seçeneğine kadar - en küçük ayrıntılara dahi en büyük öncelik verilmektedir.

Audi exclusive ile kişiye özel iç mekânı keşfedin
Göz seviyesindeki gelecek

Daima bir genel bakışınız olsun: Opsiyonel alınabilen head-up gösterge ekranıyla, ihtiyacınız olan bilgiler daima görüş sahanızdadır. Güzergâh bilgileri, telefon, müzik ve Audi connect servisleri doğrudan, önünüzdeki opsiyonel alınabilen Audi sanal kokpitin son derece net, 12,3 inç renkli ekranında görüntülenir.

Bilgi-eğlence ve destek sistemleriyle ilgili daha fazla bilgi

Kişisel vurgular: A5 Coupé'nin donanım serileri

1920x1080_A5_coupe_1.jpg
1920x1080_A5_coupe_2.jpg

A5 tasarım çizgisinin özünde, krom dikmeli, titanyum siyahı renkte tek çerçeveli ızgara ve iç mekândaki diğer çeşitli unsurlar gibi bu modelin öne çıkan zarif ve şık özellikeri yer alır. Audi design selection iç mekana özel malzemeler ve renkler sunar. A5 spor serisi, örneğin krom egzoz boruları, şasi renginde difüzör veya opsiyonel S line spor paket ile dinamik bir odak noktası sunar.

Mükemmel dalga

Audi A5 ile Audi 2007'de gerçek anlamda tasarımcı imzalı bir eser yarattı. Şimdi ise daha rafine, hatta daha canlı görünümüyle ikinci nesil ortaya çıkıyor. Merkezi tasarım ögesi ise dalga formlu, üç boyutlu omuz hattı.

Daha fazlasını öğrenin

*Gösterilen donanım, ek ücret karşılığında alabileceğiniz, kısmen özel bir donanımdır.