Audi A6 Avant Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye
Yeni A6 Avant

A6 Avant

"Kararlı bir şekilde çok yönlü.
Audi A6 Avant."

Bir atletin gözle görülecek derecede belirgin hatlarıyla bir araya gelen olağanüstü mekan ferahlığı ve geleceğe yönelik dijital uyumluluk. Yeni Audi A6 Avant her açıdan galip. Dışarıdan bakıldığında sportif ve şık, içeriden bakıldığında sofistike ve cömert görünen Avant dijital çağın getirdiği özelliklerle kapsamlı bir şekilde bağlantılıdır ve yenilikçi sürücü asistan sistemleri ile business sınıfında yeni standartları belirlemektedir. Bir kez daha.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA6_A_181003.jpg
1920x1080_AA6_A_181003.jpg
  • Güneş ışıkları girse de, sıcaklık giremez. İsteğe bağlı panoramik cam tavanın elektrikli olarak ayarlanabilir güneşlik, gün ışığının güçlü olduğu saatlerde iç mekanın düşük oranda ısınmasını sağlar ve gün ışığından %100 korunma sağlar.

  • Uzun ön kısmı ve düşük profilli arka camı sayesinde, neredeyse beş metre uzunluğundaki Avant etrafa şıklık ve sportiflik hissi yayar.

  • Keskin kenar yüzeyleri, sert hatlar. Özellikle profilden, A6 Avant saf kültürden kaynaklanan bir gelişmişlik ve dinamik hissi yansıtır.

  • Sportif tavan kemeri ve coupe benzeri siluet. A6 Avant her hattıyla şıklığı temsil eder.

  • Tüm maceralara hazır: A6 Avant’ın sekizinci nesli aynı zamanda neredeyse her türden etkinlik için yeterli alan ve çekiş gücü sağlar.

  • Teknik açıdan olduğu kadar optik açıdan da büyüleyici: karakteristik bir ışık imzasına sahip - yatay, şık bir krom şeritle optik olarak da birbirine bağlanan - LED arka farlar.

  • İsteğe bağlı panoramik cam tavan, önceki modele göre %30 daha fazla şeffaf yüzey sağlamaktadır ve elektrikli olarak açılmaktadır.

  • Yeni A6 Avant’ın jant yelpazesi, 17 inçten 21 inçe değişen boyutlarda şık ve sportif tasarım seçeneklerini içermektedir.

  • Audi A6 Avant’ın iç mekanı için, en önde gelen estetik tasarım özelliği minimalizmdir. Neredeyse hiç anahtar yokken, çok az sayıda düğme var; MMI dokunmaya tepki veren çalışma konseptine uygun ekranlar şık siyah panel yüzeyine tamamen entegre edilmiştir.

  • Yeni Audi A6 Avant, en son nesil Audi Yapay Zeka ve sürücü asistan sistemlerinin dijital özelliklerini sunmaktadır. Güvenli bir kullanım ve asıl konulara daha fazla zaman ayırabilmek için.

Benzersiz şekilde dinamik.
Şüphe götürmez şekilde Avant.
Daha düz, daha geniş ve daha derin; yeni A6 Avant'ın ön kısmı ilk bakışta tüm gözleri üzerine çekme gücüne sahiptir. Çarpıcı bir şekilde ortaya konan tekerlek kemerleri, önlerden itibaren bir eğimle yükselen tavan hattı ve düz ve dik D sütunu, orantıların dinamiğini bir kez daha vurgulayarak, benzeri olmayan bir silueti tamamlamaktadır. Arka kısım ise özellikle tavan kenarındaki sportif spoyler ve karakteristik krom süslemelerle vurgulanmıştır. Ferahlıktan asla ödün vermeyen geniş alanla birlikte atletik bir görünüş için.
Dış görünüş hakkında daha fazla bilgi
Önceki modele kıyasla daha konforlu iç mekan alanı
+ 21

mm

İç mekan alanı uzunluğu

+ 14

mm

Baş üstü mesafesi

+ 7

mm

Omuz alanı

Bol miktarda alan sağlar

Konfordan asla ödün vermez: Yeni Audi A6 Avant’ın optimize edilmiş alan konsepti, her zamanki gibi cömert bagaj hacminin yanında sürücü ve yolculara daha fazla ayak, baş ve omuz alanı sağlamaktadır. Üzerinden yükleme yapılabilme seçeneğine sahip ayrık arka koltuk arkalıkları, 40:20:40 oranında esnek bir şekilde katlanarak isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyum sağlayabilmektedir. İster ailenizle kayak ekipmanlarını da alıp dağlara, isterse de uzun iş seyahatlerine çıkıyor olun: 565 ile 1.680 litre arasındaki bagaj hacmiyle tüm seçenekler emrinize amadedir.

Ön yükleme hareketliliği
Mekan konforu hakkında daha fazla bilgi
Yeni A6 Avant'ın ortam ışığının uyumu iç tasarımı zenginleştiriyor.

Donanım paketleri

Müşterinin isteğine bağlı olarak, yeni Audi A6 Avant'ın iç mekanı çok farklı karakterler barındırır. Temel pakete ek olarak, her biri kendi renk konseptine sahip olan dört donanım paketi mevcuttur: sport, design, design selection ve - burada gösterilen - S line spor paketi. Renkler hem yenilikçi hem de şık görünmektedir. Valcona deri ve fırçalanmış mat alüminyumdan dekoratif süslemelere kadar uzanan malzemelerin hem malzeme hem de üretim kaliteleri yüksektir.

Minimalist tasarım.
Maksimum kullanım kolaylığı.

İsteğe bağlı olarak sunulan 10,1 inç ve 8,6 inçlik HD dokunmatik ekranlar olan Dokunmatik MMI High ekranlar şık ön panele kusursuz bir şekilde uyum sağlarlar ve opsiyonel Audi sanal kokpitin 12,3 inçlik ekranı ile tamamlanmaktadırlar. Kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri yedi sürücüye kadar kullanıcının ayrı ayrı kullanıcı profillerinde tercih ettikleri ayarları kaydetmeklerine olanak vermektedir. Akıllı telefonlara benzer şekilde, merkezi araç fonksiyonları MMI ekran üzerinde istenen konuma sürüklenip bırakılabilir: Esnek, rahat ve hepsinden önce: basit.

İşletim konsepti
İşletim konsepti hakkında daha fazla bilgi
Aydınlatma teknolojisi hakkında daha fazla bilgi
400

özelleştirilebilir opsiyonel fonksiyon

38

opsiyonel sürücü asistan sistemi

12.3

inçlik

opsiyonel sanal kokpit ekranı

Sürücü asistan sistemleri hakkında daha fazla bilgi

Yüksek performans sahibi

Markanın Avrupa lansmanı için, A6 Sedan iki güçlü motorla sunulmuştur: bir dizel ve bir benzinli motor. Benzinli motor bir 3.0 TFSI motordur. 340 hp güç ve 500 Nm tork ile, altı silindirli motor 0’dan 100 km/sa hıza 5,1 saniye içinde çıkmaktadır. 286 hp güç ve 620 Nm torka sahip 3.0 TDI V6 dizel motor da benzer bir performans sağlamaktadır. Tüm motorlarda yeni yarı hibrit teknolojisi kullanılmıştır.

A6 Avant Motoru
Motor hakkında daha fazla bilgi
Sürüş dinamikleri

Daha çevik. Daha kolay manevra yapılabilir. Daha sportif.

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon sistemi, özellikle isteğe bağlı dinamik tüm tekerlerden yönlendirme sistemiyle birlikte sunulan, direksiyon için çarpıcı derecede sportif bir şanzıman sayesinde güçlü sürüş dinamikleri sağlar.

Sürüş dinamikleri hakkında daha fazlası
A6 Avant