A6 Allroad Quattro | Audi Türkiye
A6 allroad quattro

A6 allroad quattro

Esnek, güçlü, dışa dönük.
Audi A6 allroad quattro

"Ortalama yakıt tüketimi*: 6.6-5.8 l/100 km
Ortalama CO₂ emisyonu*: 172-152 g/km"

Audi A6 allroad quattro, Avant'ın konfor ve çok yönlülük gibi avantajlarını, quattro sürekli dört tekerlekten çekiş, coşkulu bir sürüş deneyimi ve çarpıcı off-road tasarımı gibi karakteristik tüm yol koşullarına uygunluk özellikleri ile birleştiriyor. Bunun yanında otomobil size çok çeşitli dijital teknolojiler sunuyor. 1999 yılında ilk kez piyasaya sürülen Audi A6 allroad quattro, 2019 yılında dördüncü nesil bir model olarak 20. yılını kutladı.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920_1080_AA6_D_181044.jpg
1920_1080_AA6_D_181044.jpg
  • Audi A6 allroad quattro standart olarak quattro sürekli dört tekerlekten çekiş ile donatılmıştır.

  • Çok sayıda özellik, Audi A6 allroad quattro'nun off-road karakterini ifade eder; örneğin, tekerlek kemeri kapakları renklerle vurgulanmıştır.

  • Singleframe ızgara içindeki dikey destekler, Audi A6 allroad quattro'nun karakteristik öğelerinden biridir.

  • Audi A6 allroad quattro, 2,5 tona kadar çekme kapasitesine kadar çekiş gücüne sahiptir.

  • Tüm yol koşullarına uygun çeşitli süspansiyon teknolojileriyle Audi A6 allroad quattro, off-road sürüş için de uygundur.

  • Alüminyum ön kapı eşiği kaplamaları ve "all road" yazısı, isteğe bağlı "all-road" iç tasarım paketinin birer parçasıdır.

  • Audi A6 allroad quattro'nun iç tasarımına ilk bakış: Alüminyum görünümlü pencereler şık görünür.

  • Audi A6 allroad quattro'nun iç tasarımını kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz; örneğin, özel koltuk döşemeleri ve dekoratif iç dekorlar kullanarak.

  • Diğer özelliklerin yanı sıra, Audi A6 allroad quattro'nun eğimi arazi sürüşünde, isteğe bağlı MMI dokunma hassasiyeti özelliğine sahip bilgi-eğlence sistemi MMI Navigasyon Plus'ın üst ekranında görüntülenebilir.

Etkileyici sürüş deneyimi

Sürüş dinamikleri ve konforu açısından, Audi A6 allroad quattro gerçek bir çok yönlü araçtır. Standart dört tekerlekten çekişli quattro, geliştirilmiş çekiş gücü, yüksek emniyet seviyesi ve çevik yol tutuşu sunuyor. Entegre ultra teknolojisi, sürüş koşullarını sürekli izler ve ön ve arka aksların durumuna bağlı olarak tahrik torkunu dağıtır. Aynı zamanda standart olan uyarlanabilir amortisörlü havalı süspansiyon, aracın zeminden yüksekliğini otomatik olarak kontrol eder. Zeminden yükseklik Audi A6 Avant'a göre 45 milimetreye kadar artabilir. Standart Audi drive select dinamik sürüş sistemi ile Audi A6 allroad quattro'nun özelliklerini aktif olarak ayarlayabilirsiniz: Off-road (arazi) sürüşü için "all-road" ve "off-road" dahil olmak üzere yedi mod mevcuttur. 3.0 TDI motorunun üç güç seviyesi arasından seçim yapın (ortalama yakıt tüketimi*: 6,6-5,8 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları*: 172-152 g/km): 170 kW (231 hp), 210 kW (286 hp) veya 257 kW (349 hp). En üst motor modeli, Audi A6 allroad quattro'yu 0'dan 100 km/saat hıza 5,2 saniyede çıkartır.

A6 allroad quattro
Sürüş dinamikleri hakkında daha fazlası
Depolama alanı hakkında daha fazlası

Dijitalleştirmeyi deneyimleyin

Önemli bilgi-eğlence teknolojisi ise hemen önünüzde, kontrol panelinizdedir. İsteğe bağlı Audi virtual kokpit plus tamamen dijital, yüksek çözünürlüklü bilgi ekranınızdır: 12,3 inç HD ekranda hız ve devir gibi verileri okuyabilirsiniz. Klasik, Dinamik ve Spor sunum modları arasında seçim yapabilirsiniz. İsteğe bağlı MMI navigasyon plus ve MMI touch response Audi connect¹ servislerine erişiminizi sağlar. İşlem, orta konsolda yer alan iki renkli ekran veya sesli komut ile gerçekleştirilir.

Kokpit Audi A6 allroad quattro
İşletim konsepti ve bilgi-eğlence sistemi hakkında daha fazlası

Çarpıcı ve fonksiyonel - Aydınlatma

Kademeli aydınlatma tasarımı, Audi A6 allroad quattro'nun karakteristik görünümüne uyum sağlar. Araçta standart olarak LED farlar bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak, daha fazla güvenlik, yüksek işlevsellik ve mükemmel algılama için dinamik aydınlatma ve dinamik yanıp sönen ışıklara sahip HD Matrix LED farları tercih edebilirsiniz.

Audi A6 allroad quattro'nun yeni aydınlatma teknolojisi
1
Audi connect hakkında daha fazla bilgiye www.audi.com/connect adresinde ve Audi yetkili satıcınızdan erişebilirsiniz.
2
Amazon Alexa, bir Audi connect hizmetidir. Hizmetin kullanılabilirliği hakkında ayrıntılı bilgiyi www.audi.com/connect adresinde ve Audi Yetkili Satıcınızdan edinebilirsiniz. Amazon, Alexa ve ilişkili tüm logolar Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.
3
Asistan sistemlerinin sürücüyü sürüş sırasında yalnızca ilgili sistem sınırları dahilinde desteklediğini lütfen unutmayın. Sürüş görevinin yerine getirme sorumluluğu ve gerekli özen daima sürücüye aittir.