A6 Allroad quattro | Modeli | Audi Türkiye
Audi A6 allroad quattro dış tasarım

A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro

Esnek, güçlü, dışa dönük

A6 allroad quattro, Avant'ın sunduğu avantajları, quattronun kesintisiz dört çekiş ve çarpıcı offroad tasarımı gibi ayırt edici arazi özellikleri ile birleştirir.

Tamamen offroad - dış tasarım

Tüm arazi tiplerine uygun difüzör ve gövde altı koruması arka taraf tasarımını tamamlar. Ön ve arka alt tampon bölümleri, tekerlek kemerleri ve marşpiyeller standart olarak kontrast renkli mat skandiyum grisi renginde boyanmıştır. Bu öğeler ayrıca metalik Manhattan grisi veya gövde renginde de mevcuttur.

Sportif ve özel – iç tasarım

Audi A6 allroad quattro'nun geniş boyutları sayesinde, aracın iç mekanı size tüm koltuklarda bol miktarda tavan boşluğu ve bacak mesafesi sunar.

Yoğun sürüş deneyimi

Ultra teknolojiye sahip dört çekişli standart quattro, sürüş durumunu sürekli olarak izler ve durumun gerektirdiği şekilde tahrik torkunu ön ve arka akslara dağıtır. Diğer bir standart özellik ise, aracın sürüş yüksekliğini otomatik olarak düzenleyen adaptif amortisörlü havalı süspansiyondur. Bu, Audi A6 Avant'tan 39 mm'ye kadar daha fazla bir sürüş yüksekliği sağlar.

 Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,8-4,5 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 178-118 g/km. Aralık içinde verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant takımına bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Audi Sport GmbH'dan
3
Audi connect hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
4
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
5
İşlev içerikleri farklı ülkelerdeki mevcudiyet durumuna ve araç yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.
6
Ülkeye özgü mevcudiyet durumuna bağlıdır. iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu ilgili Uygulama Mağazasında myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresi üzerinden ön kayıt yapmak gereklidir.