A6 Avant | Modeli |Audi Türkiye

Kesinlikle çok yönlü

Her açıdan dinamik

Audi A6 Avant: Çarpıcı şekilde genişletilmiş tekerlek kemerleri, hafif eğimli bir tavan hattı ve düşük profilli bir D sütunu, orantıların dinamiğini vurgular ve benzeri olmayan bir siluet oluşturur. Arka kısım ise özellikle tavan kenarındaki sportif spoyler ve karakteristik krom şeritle vurgulanmıştır.

Gerçek kapasitesini ortaya çıkarır

Yeni Audi A6 Avant’ın optimize edilmiş alan konsepti, her zamanki gibi son derece geniş bagaj hacminin yanında sürücü ve yolculara daha fazla tavan boşluğu ve ayaklar ile omuz için alan sağlar. Arasından yükleme yapılabilme seçeneğine sahip ayrık arka koltuk arkalıkları katlanma oranı, 40:20:40. 1.680 litreye kadar bagaj hacmiyle tüm seçenekler emrinize amadedir.

Zarif ve sezgisel

Audi A6 Avant’ın içindeki en önde gelen estetik tasarım özelliği minimalizmdir. Neredeyse anahtarsız, birkaç düğmeli MMI dokunmatik yanıt ekranları yüzeye tamamen entegre edilmiştir.

Mild hibrit teknolojisi

Audi A6 Avant'ın tüm motorları, günlük kullanım sırasında enerjiyi geri kazanarak tüketimi azaltabilen Audi mild hibrit teknolojisi ile donatılmıştır. Bunu yapmak için, kayışlı alternatör marş motoru, ek enerji üretmek için bir lityum iyon pil ile birlikte çalışır, bu da daha iyi hızlanma, daha fazla verimlilik ve gelişmiş sürüş konforu sağlar.

Audi A6 Sedan

Audi A6 Sedan

Ortalama yakıt tüketimi¹: 7,2-4,8 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 193-148 g/km. Aralık içinde verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant takımına bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi connect hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
4
İşlev içerikleri farklı ülkelerdeki mevcudiyet durumuna ve araç yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.
5
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir opsiyondur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
6
Ülkeye özgü mevcudiyet durumuna bağlıdır. iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu ilgili Uygulama Mağazasında myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresi üzerinden ön kayıt yapmak gereklidir.