Audi A6 Sedan | Modeli |Audi Türkiye

Üst sınıfta çok yönlü

Her açıdan net bir ifade

Genişletilmiş Audi Singleframe çerçeveden, sportif krom detaylı yan hava girişlerine ve ince farlara kadar, A6 Sedan'ın ön kısmı tamamen ilerici bir yapıya sahiptir. Çamurluk üstündeki güçlü kavislere sahip keskinleştirilmiş omuz çizgisi, quattro mirasını vurgular. Dış aynalar, kapı başlıkları üzerinde sportif bir şekilde konumlandırılmıştır.

Daha fazlası için alan

Audi A6 Sedan'ın cömertçe tasarlanmış iç mekanı, çok sayıda konfor ve rahatlık özelliği, bireysel olarak ayarlanabilen bir kullanım konsepti ve düşük ses seviyesi sunar.

Daha fazla çeviklik, daha fazla manevra kabiliyeti

Standart olarak sunulan ilerici direksiyon, olağanüstü sportif direksiyon oranı sayesinde güçlü sürüş dinamikleri sağlar. İsteğe bağlı dinamik tüm tekerleklerden yönlendirme, çevikliği ve manevra kabiliyetini önemli ölçüde artırır. Opsiyonel olarak temin edilebilen 21 inçlik jantlar, aracın atletikliğini vurgular ve ayrıca gelişmiş gürültü konforu sağlar.

Etkileyici ışık deneyimi

Giriş LED'i, Audi halkalarını LED ışıkla zemine yansıtarak benzersiz bir görünüm yaratır.

LED Projeksiyonlu Audi A6 Sedan
Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Ortalama yakıt tüketimi¹: 6,1-4,7 l/100 km; Ortalama CO₂ emisyonları¹: 162-123 g/km. Aralık içinde verilen yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant takımına bağlıdır.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat edin: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, aracın sürüşünden hala sürücü sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Audi connect hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen www.audi.com/connect adresini ziyaret edin veya Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin.
4
İşlev içerikleri farklı ülkelerdeki mevcudiyet durumuna ve araç yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir.
5
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir opsiyondur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.
7
Ülkeye özgü mevcudiyet durumuna bağlıdır. iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu ilgili Uygulama Mağazasında myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresi üzerinden ön kayıt yapmak gereklidir.