A6 > A6 > Audi Türkiye

A6

2.0 TDI quattro S tronic *
0,00 EUR

 • Temel fiyat
  0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
  0,00 EUR
 • Fiyat
  0,00 EUR

Cazibenin pek çok yüzü vardır. Audi A6 Sedan.

Yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve heyecan verici çeşitliliğe sahip donanım özellikleri: Audi A6 bu değerleri, olağanüstü sportif şıklığa sahip bir üründe birleştiriyor. Aynı zamanda seçkin ve ilerici olan bu aracın çok yönlülüğü ve konforu, yeni bir mobilite tarzına çıkış kapısıdır.

Yeni donanımlar

 • Heyecan verici ve özgüvenli

  A6 Sedan'ın öne çıkan özellikleri
 • Asistan sistemler Daha da fazla güvenlik ve konfor için
  480x270_AA6_D_141008_2.jpg

  Trafikteki çoğu kaza insan hatasından kaynaklanır. Pek çok durumda kazaların sonuçları, modern asistan sistemlerinin yardımıyla azaltılabilir. Audi, varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için çeşitli teknolojileri devreye sokar. Asistan sistemleri sıkı bir etkileşim içerisinde çalışarak, bu teknolojieri çok yönlü ve etkili kılar; aynı zamanda yolculuğunuzu daha da konforlu bir hale getirir.

 • Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi Büyüleyici ses, ayrıcalıklı tasarım
  480x270_AA6_D_141009.jpg

  Üstün ses kalitesiyle Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi âdeta bir konser salonunun ses deneyimini sunar. Merkez hoparlör ve bas hoparlör dâhil 15 hoparlör, büyüleyici bir surround ses deneyimi yaratır.

 • Karanlık görecelidir. Opsiyonel Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çevirir. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer açık bir renk üretir. Virajların daha net aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi A6'nızın ışık dağıtımı, kendini duruma göre uyarlar. Bunların tümü, bir sensör demeti ve bir kamerayla mümkündür. Ayarlanabilir, yenilikçi şekilde düzenlenmiş LED'lerle birlikte.

  Şimdi keşfedin
 • Motorlar Mükemmel dinamizm ve muhteşem verimlilik
  480x270_AA7_D_141051.jpg

  Çok güçlü özellikler: Audi A6'nın motorları, özel verimlilikleriyle dikkate değer. Kapsamlı dizel ve benzinli versiyonlar serisinden sizin için uygun motoru seçin.

 • Şimdi oluşturulabilir Audi A6'nın özellikleri
  480x270_AA6_141014_2.jpg

  Audi A6 Sedan artık Tek Çerçeve, farlar, hava menfezleri ve tamponlar gibi birkaç alanda daha keskin bir tasarıma sahip. Motor kapağı altında, A6'yı daha da verimli ve güçlü kılan kapsamlı bir dizi yeni motor versiyonu ve multitronic'in yerini alan, önden çekişli versiyonlar için tamamen yeniden geliştirilmiş S tronic yer alır. Bir başka yenilik de dokunmatik MMI®'lı MMI®navigasyon plus'tır. Bu sistem, Nvidia ürünü Tegra 30 grafik çipini içeren yeni bir teknik platform kullanır; Audi connect artık yeni verileri, yüksek hızlı LTE standardını kullanarak iletmektedir.

 • 563x317_16-9_Screen-shot.jpg
  En yeni konfigürasyonlar

  Esinlenin ve diğer Audi müşterilerinin oluşturdukları araçları keşfedin.

  Daha fazlası