RS 6 Avant > A6 > Audi Türkiye

RS 6 Avant

4.0 TFSI quattro tiptronic *
0,00 EUR

 • Temel fiyat
  0,00 EUR
 • Opsiyonel donanım
  0,00 EUR
 • Fiyat
  0,00 EUR

Daha az ağırlık. Daha fazla sürüş keyfi. Audi RS 6 Avant.

Audi RS 6 Avant'ın önerilecek çok fazla özelliği vardır: Büyüleyici güç, etkili, güzel bir görünüm ve akıllı Audi ultra hafif tasarım teknolojisi. Çünkü daha hafif bir araç, daha çevik bir araç demektir. Bunun, sürüş keyfinizi ne ölçüde artıracağı ise rakamlarla ifade edilemez. Daha çok duygularla ifade edilir. Audi RS 6 Avant'ı deneyimleyin.

Galeri – RS 6 Avant

Daha fazla görsel ve video
 • Güçlü ve konforlu.

  Audi RS 6 Avant'ın öne çıkan özellikleri.
 • Karanlık görecelidir. Opsiyonel alınabilen Audi Matrix LED farlar geceyi gündüze çevirir. Yepyeni far teknolojisi, gün ışığına benzer bir ışık rengi üretir. Virajların net bir şekilde aydınlatılması beklenir. Araçlar tespit edilir ve Audi RS 6 Avant'ınızın ışık dağıtımı duruma göre uyarlanır. Tüm bunlar bir dizi sensör ve bir kamerayla mümkün kılınır. Kısılabilir, yenillikçi bir şekilde düzenlenen LED'lerle birlikte.

  Daha fazlası
 • Motor yarışlarının özü şimdi normal yollarda sürüş için uzmanca kullanılmakta. Audi Sport, motor yarışlarında edinilen uzmanlığı, seri üretime yenilikçi teknolojileri getirmek için kullanıyor. Yeni Audi RS 6 Avant, motor yarışlarının cazibesini ve heyecan verici dinamizmi yansıtıyor.

  Daha fazlası
 • Güçlü V8 TFSI motor 412 kW (560 bhp) güç üretir ve bu gücü, RS 6 Avant'ı 0'dan 100 km/s'e 3,9 saniyede hızlandırmak için kullanır. Audi cylinder on demand teknolojisi sayesinde tüm bu etkileyici gücü sunarken, şaşırtıcı ölçüde verimli olmayı sürdürür.

  Daha fazlası
 • Sportif çizgiler. Audi RS 6 Avant'ın dış tasarımı.
  480x270_ARS6_A_10032_1.jpg

  Devam edin, heyecanınıza teslim olun – yeni Audi RS 6 Avant bunu hak ediyor. Net, kusursuz çizgiler aracın kaslı yapısını belirlerken, karakteristik tampon tasarımı, sportif dış tasarımın altını çizer. Geniş hava menfezleri ön kısma ek bir vurgu katar. Aşağı doğru genişleyen tekerlek boşluk kemerleri, kaslı yan bölümleri öne çıkarır. Işıklı kapı eşiği dekor unsurları, araca binerken sizi karşılar.

 • Varış noktanızı seçin. Ve oraya nasıl gitmeyi tercih ettiğinizi. Audi drive select Audi RS 6 Avant'ta standart olarak sunuluyor. Bir düğmeye basılarak tek tek sürüş bileşenleri ayarlanabilir - böylece değişen sürüş durumları yansıtılmış olur. Seçim yapacağınız dört mod bulunmakta: auto, comfort, dynamic, individual.

  Daha fazlası
 • 563x317_16-9_Screen-shot.jpg
  En yeni konfigürasyonlar

  Esinlenin ve diğer Audi müşterilerinin oluşturdukları araçları keşfedin.

  Daha fazlası
 • 563x317_AQUA_10335.jpg
  Audi exclusive'i keşfedin

  Audi exclusive'in geniş renk yelpazesinden, seçkin dekoratif unsurları, kişiye özel boya seçeneğini ve renkli deriyi kombine edin.

  Daha fazlası