Yeni A6 Sedan > A6 > Audi Türkiye
 • stage_exterior_front.jpg
A6 Sedan

İlerleme sadece hissedilmekle kalmaz. Yaşanır.
Yeni A6 Sedan

Tasarım verimlilikle ve sportiflik stil ile buluştuğunda. Yenilik ve kesinlikle birlikte ilerlediğinde ve ilerici zarafet her bir çizgide belirgin olduğunda. Biçim ve işlev bir ifadeye dönüştüğünde ve ilerleme her şeyin üstüne çıktığında. Yönetici sınıfının örnek aldığı, yeni ilerleme hızı belirleyici ortaya çıktığında olan budur: Audi A6 Sedan. Hiç olmadığı kadar atletik. Her zaman olduğu gibi üstün.

Galeri
Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
 • Gergin yüzeyler, keskin kenarlar ve çarpıcı çizgileriyle üst düzey yönetici sınıfına giren bu sedan, belirgin bir tarzda karakterini sergiler.

 • A6 Sedan, yeni Audi tasarım dilinin etkileyici bir elçisidir.

 • Android akıllı telefon aracılığıyla aracı kilitleyen, açan ve motoru çalıştıran Audi connect anahtar, istek üzerine, geleneksel anahtarın yerine geçer ve A6 Sedan'ın kullanımını daha da pratikleştirir.

 • Kavisli bir spoyler ile sonlanan kısa bagaj ağzı, bu özelliğiyle optimize edilmiş aerodinamizmi ve son görsel dokunuşu mümkün kılar.

 • Uzun motor kapağı, uzun dingil mesafesi, kısa üst çıkıntılar. Audi A6 Sedan, iyi dengelenmiş oranlar ve rafine sportiflik ile nitelenir.

 • Saf dinamik unsurlar: Güçlü bir şekilde gerilmiş konturlar, tekerlekler boyunca uzanır ve Audi'nin quattro mirasını işaret eder.

 • Ortaya çıkıyor, yeni şeyler keşfediyor, yepyeni gözlerle dünyaya bakıyor: Bu, pek çok kişinin paylaştığı ve marka olarak bizim ele aldığımız güçlü bir istek.

 • Hem uzun hem kısa yolculuklarda daha da fazla konfor, hâkimiyet ve güvenlik - yeni ve gelişmiş sürücü asistan sistemleriyle A6 Sedan, lüks sınıfta yeni standartları belirliyor.

 • Geniş, derin konumlu singleframe ızgara, yassı formlu farlar ve güçlü bir şekilde konturlanmış hava menfezleri sportif bir görünüm yansıtır.

 • Daha fazlası için daha fazla alan: Yeni Audi A6 Sedan, 530 litrelik aynı bagaj hacmiyle önceline göre arkada daha fazla bacak mesafesi sunuyor.

Açık bir ifade.
Her açıdan.
enişletilmiş singleframe'den, sportif krom trimli yan hava menfezlerine ve dar formlu farlara kadar ilerici bir yapıya sahip olan A6 Sedan'ın ön kısmı ilk bakışta harika bir etki yaratır. Tekerlek boşluk kemerlerinin üstündeki güçlü kavislere sahip keskinleştirilmiş omuz çizgisi, quattro mirasını vurgular. Dış aynalar kol dayama tarafında sportif bir lokasyona sahiptir. Üstelik coupé benzeri akıcı tavan çizgisi, karakteristik alüminyum stiliyle zarif bir şekilde üç boyutlu olarak biçimlendirilen arka kısma varır.
Das Ambientelicht der neuen A6 Limousine bereichert das stimmige Interieur-Design.

Keyif artırıcı

Opsiyonel konturlu ortam aydınlatması paketi eşsiz bir atmosfer yaratır ve A6 Sedan'ın iç mekânına, kendini iyi hissetme duygusunun nitelediği büyüleyici bir ortam kazandırır. Belirgin konturlara sahip ışık kılavuzları, gösterge panelini, orta konsolu ve diğer çarpıcı tasarım yapılarını kesintisiz karartma uygulamasıyla 30 farklı renk tonunda vurgular.

İndirgenen tasarım.
Azami çalıştırma kolaylığı.

Opsiyonel alınabilen, dokunmatik tepki özellikli 10,1 ve 8,6 inç HD MMI dokunmatik ekranlar, zarif ve şık gösterge paneline kusursuz bir şekilde uyum gösterir ve sürücünün gereksinimlerine göre ideal olarak ve özel bir şekilde hazırlanır. Üst gösterge ekranında sürücü, bilgileri, eğlenceyi ve navigasyon servislerini yönetir; alt gösterge ekranında ise metin girdileri, klima ve çeşitli konfor işlevleri kontrol edilebilir.

Sayılarla Audi A6 Sedan

400

kişiselleştirilebilir işlev

4

Süspansiyon kurulumu seçimi

21"

Opsiyonel jantlar

En iyi performans

A6 Sedan, Avrupa marka lansmanına, bir dizel bir benzinli olmak üzere iki güçlü motorla başlıyor. Benzinli motor, 3.0 TFSI1. 340 hp güç çıkışı ve 500 Nm tork ile altı silindirli motor 0'dan 100 k/s'e 5,1 saniyede çıkıyor. Benzer performans 286 hp güç çıkışına ve 620 Nm torka sahip 3.0 TDI2 V6 dizel motor tarafından da sunuluyor. Tüm motorlar yeni yarı hibrit teknoloji ile donatılmış durumda.

Daima bir nesil ileride.
Sekiz nesildir.

İleriyi görme gücüyle yenilikler yaratıyor. Dijitalleşmeyi gerçeğe dönüştürüyor. İleriye dönük işletim konsepti, kapsayıcı ağ iletişimi ve zengin çeşitli sürücü asistan sistemleri ile. Daha fazla güvenlik için. Artan konfor için. Ve lüks sınıftaki yeni standartlar için. İşte bu bizim arzumuz. İşte bu bizim tutkumuz. A6 Sedan'ın sekizinci nesli. Almanya pazarına Haziran 2018'de girecek ve 50 TDI quattro2 versiyonunun baz fiyatı 58.050 olacak.

Auch im Weitwinkel ein echter Hingucker: die neue A6 Limousine.
1
Ortalama yakıt tüketimi, lt/100 km: 7,1 - 6,7; ortalama CO2 emisyonları, gr/km: 161 - 151
2
Ortalama yakıt tüketimi, lt/100 km: 5,8 - 5,5; ortalama CO2 emisyonları, gr/km: 150 - 142