Audi A7 Sportback | Audi Türkiye
Audi e-tron S Sportback'in önden görünümü

A7 Sportback

Etkileyici bir şekilde çok yönlü

Bir coupé tasarımı, bir sedan hacmi ve bir Avant'ın değişkenliği - Audi A7 Sportback, iş ve eğlence için çok yönlü dinamik bir araçtır.

Dört halka. Bir net çizgi

Audi A7 Sportback, sportiflik ve zarafetin yansımasıdır. Klasik quattro mimarisi ile etkileyici bir şekilde vurgulanmıştır.

Sportif sürüşü deneyimleyin.

Amortisör kontrollü isteğe bağlı süspansiyon sayesinde Audi A7 Sportback, bir spor otomobilin performansını lüks bir sedan kullanmanın inceliğiyle birleştirir. Sportif bir sürüş stili için, neredeyse her türlü arazide dinamik, yüksek hassasiyetli kullanım ve üstün yön dengesi için spor diferansiyelli quattro sürüşü seçebilirsiniz.

Dynamic front view Audi A7 Sportback

Asistan ile park. Kolay park

Kaldırım kenarı ve köşe park yerlerinde konforlu, kullanışlı park etme. İleri veya geri. Ve yine kaldırım kenarı gibi park yerlerinden çıkmak için. Audi A7 Sportback'iniz direksiyon, hızlanma, frenleme ve motoru durdurma kontrolünü üstlenir. Park asistanı plus² ile araçta >>P düğmesini basılı tutarak. Park asistan sistemleri, sürücünün tüm park sürecini izlemesini gerektirir.

Audi A7 Sportback dinamik üst görünümü

Lüks atmosfer

İç mekan, hassas şekilde işlenmiş, yüksek kaliteli malzemeleriyle dikkat çekiyor. Standart panoramik cam tavan, aydınlık ve atmosferik bir ortam yaratır. Güneşlik kapatıldığında ideal ışık koruması ve iç mekanın düşük ısınmasını sağlar.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Lütfen dikkat: Sistemler yalnızca sistem sınırları dahilinde çalışır ve sürücüye yardımcı olur. Ancak, sürücü aracı sürmekten sorumludur ve her zaman dikkatli olması gerekir.
3
Ülkeye özel kullanılabilirliğe bağlı olarak. iOS/Android işletim sisteminin mevcut uyumluluğu, ilgili uygulama mağazasındaki myAudi uygulamasının açıklamasında bulunabilir. www.my.audi.com adresinde önceden kayıt yapılması gerekmektedir.
4
Audi exclusive, Audi Sport GmbH'nin bir opsiyonudur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınızla iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.