Audi RS7 Sportback | Audi Türkiye
Audi RS 7 Sportback

RS 7 Sportback

Dizginlenemeyen güzellik
Audi RS 7 Sportback.

Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 11,6-11,4 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 265–261 g/km

Vahşi ve yabani mi? Ya da harekete hazır ve estetik mi? RS 7 Sportback² ile her ikisini de elde edebilirsiniz. Coupé benzeri, metalik tango kırmızı şık tasarım çizgileri, V8 TFSI motorun² kaba kuvvetini karşılar. Yenilikçi teknoloji sezgisel dinamiklerle buluşuyor. Artık taviz vermek zorunda kalmamanın büyüsünü yaşayın.

Resimlerle yüksek performans

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-rs-7-sportback-close-my2021-191005.jpg
1920x1080-audi-rs-7-sportback-close-my2021-191005.jpg
  • The radiator protective grille of the Audi Singleframe features an RS-specific three-dimensional honeycomb structure in gloss black.

  • Let the Audi RS 7 Sportback² take effect.

  • The Audi Singleframe is a distinctive feature at the front of the Audi RS 7 Sportback².

  • The Audi RS 7 Sportback² boasts elegant, coupé-like lines.

  • With four doors and the option of five seats, the Audi RS 7 Sportback² is a real eye-catcher.

  • The Audi RS 7 Sportback² has a number of distinctive features, including the RS-specific bumper with rear diffuser and oval tailpipes.

  • Settle into the RS sport seats.

  • With the option of five full-size seats, the Audi RS 7 Sportback² offers the space you need to take on life’s challenges.

  • HD Matrix LED headlights with Audi laser light and RS-specific darkened trims.

Karbon / parlak siyah stil paketi hakkında daha fazla bilgi

İçine girdiğiniz an kalbinizin daha hızlı atacak

En iyi heyecanlar, kendi yarattıklarınızdır. Audi RS 7 Sportback² ile gözlerinizi Audi sanal kokpitine veya Audi sanal kokpit plus'a diktiğiniz anda gerçekleşeceği gibi. Üzerinde alüminyum RS vites kulakçıkları bulunan RS spor konturlu deri direksiyonu tuttuğunuzda heyecan daha da artar. Özellikle yeni RS modu düğmesiyle: Size özel olarak yapılandırılmış RS1 ve RS2 modları, yalnızca basacağınız bir düğme kadar uzağınızda.

Audi RS 7 Sportback kokpiti

Günlük hayatınızdan kaçın

Audi RS 7 Sportback'te² sürücü koltuğuna oturduğunuz anda bu gerçekleşmesi muhtemel bir olasılıktır. Örneğin, açık kırmızı petek desenli siyah perfore Valcona deri RS spor koltuklar, koltuk arkalıklarında RS kabartması ve ön ve arkada kırmızı kenarlı emniyet kemerleri. Ve ailenizin veya arkadaşlarınızın da sportif estetiğin keyfini çıkarmasını sağlayacak geniş bir iç mekan. Hayatın gündelik zorluklarına rahatça göğüs germek için beş kişi için geniş ve ferah iç mekan.

Rakamlarla yüksek performans

Güç çıkışı

441

kW*

(600 hp)

Hızlanma

3.6

s*

0 to 100 km/h

En yüksek hız (opsiyonel)

305

km/h*

250 km/h (standard)

*Ortalama yakıt tüketimi¹: 11,6-11,4 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 265-261 g/km.

Güce aç

441 kW ve 800 Nm tork sayesinde 0'dan 100 km/saate 3,6 saniyede hızlanır (ortalama yakıt tüketimi¹: 11,6-11,4 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 265–261 g/km). Ve 305 km/saate kadar çıkma seçeneği ile. 48V mild hibrit sistemi ve talep üzerine silindir sayesinde tüm hızlarda yeterli güç sağlayan 4,0 litrelik çift turbo V8 motorla mümkün hale getirildi.

Şehir dışı yollarda RS 7 Sportback'in arkadan görünümü
Ufka doğru hareket eden RS 7 Sportback

Her an önemlidir

Audi drive select aracılığıyla üç aşamada ayarlanabilen Dinamik Sürüş Kontrolü özellikli RS sport suspension plus, dinamik yol tutuşu iyileştirir. Çevik yol tutuşu, RS dinamik paketinde bulunan isteğe bağlı dinamik dört tekerlekten yönlendirme ve spor diferansiyel ile sağlanır.

Arka planda dağlara karşı virajlarda dinamik sürüşte bir RS 7 Sportback

Nefes kesici

Çok az manzara gerçekten nefesinizi keser. Bunu başaranlardan biri, parlak kaplamalı antrasit siyah renkte özel 5 V kollu yapı tasarımına sahip isteğe bağlı 22 inç jantlardır⁴. Bir diğeri ise, kırmızı fren kaliperlerine ve "Audi ceramic" logosuna sahip opsiyonel RS seramik fren sistemidir.

Audi RS 7 Sportback'in RS seramik fren sistemi

Performansı arttıran ışık

Audi lazer ışığı ve RS'e özgü karartılmış kaplamalara sahip opsiyonel HD Matrix LED farlar şeklinde vücut bulan ilerici aydınlatma teknolojisini seçin. Akıllı sistem, emniyeti artırmak ve muhteşem bir görünüm yaratmak için LED ve kamera teknolojisini birleştirir: arkadaki LED ışık şeridinin karakteristik RS sıralaması ve Audi RS 7 Sportback'i² kilitlerken ve açarkenki dinamik göstergesiyle birlikte.

RS 7 Sportback'in önünde açılan garaj kapısı ve yavaşça görülen araç farları
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 11,6-11,4 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 265-261 g/km.
3
Ortadaki arka emniyet kemeri her zaman tamamen siyah renktedir.
4
Parlak tornalanmış veya parlatılmış cilalı alaşım jantların yanı sıra cilalı veya kısmen parlatılmış alaşım jantlar, kış koşullarında kullanılmamalıdır. İmalat nedenlerinden ötürü, jant yüzeyi bu tür bir kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve tuzlama yapılan yollarda veya benzeri maddeler nedeniyle kalıcı hasar görebilir.