Audi RS7 Sportback | Audi Türkiye
Audi RS 7 Sportback

RS 7 Sportback

Güç veren vizyonlar.
Audi RS 7 Sportback.

Ortalama yakıt tüketimi¹: 12,9-12,2 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 293-278 g/km

Vahşi ve yabani mi? Ya da harekete hazır ve estetik mi? RS 7 Sportback² ile her ikisini de elde edebilirsiniz. Coupé benzeri, metalik buzul beyazı şık tasarım çizgileri, V8 TFSI motorun¹ kaba kuvvetini karşılar. Yenilikçi teknoloji sezgisel dinamiklerle buluşuyor. Artık taviz vermek zorunda kalmamanın büyüsünü yaşayın.

Performans bir tutumdur.

Görüntülerle yüksek performans

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-rs-7-sportback-my2021-1542.jpg
1920x1080-audi-rs-7-sportback-my2021-1542.jpg
  • Audi RS 7 Sportback², arka difüzöre ve oval egzoz borularına sahip RS'ye özgü tampon da dahil olmak üzere bazı ayırt edici özelliklere sahiptir.

  • Audi Singleframe ızgara, Audi RS 7 Sportback'nin² ön kısmındaki ayırt edici bir özelliktir.

  • Audi RS 7 Sportback², zarif ve coupé benzeri çizgilere sahiptir.

  • Audi RS 7 Sportback², dört kapı ve beş koltuk seçeneği ile gerçekten göz alıcıdır.

  • Çerçevesiz Audi Singleframe radyatör koruyucu ızgara, parlak siyah renkte RS'ye özgü üç boyutlu petek desenli bir yapıya sahiptir.

  • Audi lazer ışığa ve RS'e özgü karartılmış kaplamalara sahip opsiyonel HD Matrix LED farlar.

  • Sportif tavan çizgisi ile Audi RS 7 Sportback², hangi ortamda bulunursa bulunsun hayranlık uyandıran bir görünüme sahiptir.

  • Petek desene, koltuk ısıtmasına, entegre koltuk başlıklarına ve sırtlıklarda RS kabartmaya sahip RS tasarımlı sport plus koltuklara yerleşin.

  • Audi RS 7 Sportback², tam boy beş koltuk seçeneği ile hayatın zorluklarına göğüs germek için ihtiyacınız olan alanı sunar.

Siyah stil paketi hakkında daha fazlası

İçine girdiğiniz an kalbiniz daha hızlı atacak

En iyi heyecanlar, kendi yarattıklarınızdır. Bu, Audi RS 7 Sportback² ile gözlerinizi Audi sanal kokpitine veya opsiyonel Audi sanal kokpit plus'a diktiğiniz anda gerçekleşir. Üzerinde alüminyum RS vites kulakçıkları bulunan RS spor konturlu alt kısmı düz deri direksiyonu tuttuğunuzda heyecan daha da artar. Özellikle yeni RS düğmesiyle: Size özel olarak yapılandırılmış RS1 ve RS2 modları, yalnızca basacağınız düğme kadar uzağınızda.

Audi RS 7 Sportback'in kokpiti

Günlük hayatınızdan kaçın

Audi RS 7 Sportback'de² sürücü koltuğuna oturduğunuz anda bu gerçekleşmesi muhtemel bir olasılıktır. Örneğin opsiyonel olarak kay grisi renginde petek desenli siyah delikli Valcona deriye ve sırtlıklarda RS kabartmaya sahip RS spor koltuklar. Gri RS tasarım paketi⁴ ile arkadaki emniyet kemerlerine gri bir kenar da ekleyin. Ve ailenizin veya arkadaşlarınızın da sportif estetiğin keyfini çıkarmasını sağlayacak geniş bir iç mekan. Beş kişiye kadar oturma alanı sağlama seçeneği ile hayatın gündelik zorluklarına rahatça göğüs gerebilirsiniz.

İç mekana göz atın
Rakamlarla yüksek performans

Güç

441

kW*

(600 hp)

Hızlanma

3.6

s*

0-100 km/s

En yüksek hız (opsiyonel)

305

km/s*

250 km/s (standart)

*Ortalama yakıt tüketimi¹: 11,6-11,5 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 265-263 g/km.

Audi RS 7 Sportback ses kontrolü² - güçlü motorun sesini deneyimleyin

Güce aç

441 kW ve 800 Nm tork sayesinde 0'dan 100 km/saate 3,6 saniyede hızlanır (ortalama yakıt tüketimi¹: 11,6-11,5 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonları¹: 265-263 g/km). Opsiyonel olarak 305 km/saate kadar. 48 V hafif hibrit sistemi ve talep üzerine silindir sayesinde tüm hızlarda yeterli güç sağlayan 4,0 litrelik çift turbo V8 motorla mümkün hale getirildi.

Her an önemlidir

Audi drive select aracılığıyla üç aşamada ayarlanabilen Dinamik Sürüş Kontrolü özellikli RS spor süspansiyon plus, dinamik yol tutuşu iyileştirir. Çevik yol tutuşu, RS dinamik paketinde bulunan opsiyonel dinamik tüm tekerlerden yönlendirme ve spor diferansiyel ile sağlanır.

Arka planda dağlara karşı dinamik virajlarda bir RS 7 Sportback

Renkler ve Tekerlekler

Tamamen kendi tasarımınıza göre bir Audi RS 7 Sportback² yaratmak için farklı renkleri ve jantları kombine edin.
2Y2Y-52E_AVP2D_A_2_000.jpg
Metalik Glacier beyazı Metalik Glacier beyazı
Metalik Navarra mavisi Metalik Navarra mavisi
Kristal efektli Sebring siyahı Kristal efektli Sebring siyahı
Sedefli Daytona gri Sedefli Daytona gri
Metalik Tango kırmızı Metalik Tango kırmızı
Hafif alaşım jantlar, 5 V kollu yapıda tasarım, parlak kaplamalı mat titanyum gri Hafif alaşım jantlar, 5 V kollu yapıda tasarım, parlak kaplamalı mat titanyum gri
Hafif alaşım jantlar, 5 V kollu yapıda tasarım, parlak kaplamalı antrasit siyah Hafif alaşım jantlar, 5 V kollu yapıda tasarım, parlak kaplamalı antrasit siyah
Hafif alaşım jantlar, 10 kollu yıldız tasarım Hafif alaşım jantlar, 10 kollu yıldız tasarım
Hafif alaşım jantlar, 5 V kollu yapıda tasarım, siyah Hafif alaşım jantlar, 5 V kollu yapıda tasarım, siyah

Nefes kesici

Çok az manzara gerçekten nefesinizi keser. Bunu başaranlardan biri, parlak kaplamalı antrasit siyah renkte özel 5 V kollu yapı tasarımına sahip opsiyonel 22 inç jantlardır⁵. Bir diğeri ise, önde parlak mavi fren kaliperlerine ve "Audi ceramic" logosuna sahip opsiyonel RS seramik frenlerdir.

Audi RS 7 Sportback'in RS seramik fren sistemi
Audi RS 7 Sportback HD Matrix LED farlar

Performansı arttıran ışık

Audi lazer ışığa ve RS'e özgü karartılmış kaplamalara sahip opsiyonel HD Matrix LED farlar şeklinde vücut bulan ilerlemeci aydınlatma teknolojisini seçin. Akıllı sistem, emniyeti artırmak ve muhteşem bir görünüm yaratmak için LED ve kamera teknolojisini birleştirir: öndeki ve arkadaki LED ışık şeridinin karakteristik RS sıralaması ve Audi RS 7 Sportback'i² kilitlerken ve açarken dinamik göstergeyle birlikte.

Audi exclusive

Daha da kendine özgü. Audi exclusive ile

Audi exclusive⁶ ile Audi RS 7 Sportback'inizi² kendiniz kadar ilham verici şekilde benzersiz hale getirin. Seçilmiş kaplamalar, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesine sahip özelleştirilmiş gövde rengi seçenekleri ile. Tam olarak sizin istediğiniz gibi.

Panoramik manzara

Not: Bu 360 derece animasyonla Audi RS 7 Sportback'i² farklı açılardan yaşayın.

Audi RS 7 Sportback
1
*** Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Ortalama yakıt tüketimi¹: 11,6-11,5 l/100 km; ortalama CO₂ emisyonu¹: 265-263 g/km (NEDC) Ortalama yakıt tüketimi¹: 12,9-12,2 l/100 km; ortalamaCO₂ emisyonu¹: 293-278 g/km (WLTP)
3
Amazon, Amazon Music, Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com Inc. veya iştiraklerinin markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Amazon Alexa entegrasyonu aşağıdaki dillerde mevcuttur: Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, İngilizce ve Japonca. MMI touch özellikli MMI navigation plus özelliğinin sistem dili, Amazon Alexa entegrasyonu tarafından desteklenen bir dile ayarlanmalıdır. Mevcudiyet hakkında daha fazla bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin. Alexa aracılığıyla ses akışı, bir Audi yetkili satıcısından temin edilebilecek ücretli bir veri planı gerektirir. Amazon Music özelliğinin kullanımı ilave maliyetlere yol açabilir.
4
Ortadaki arka emniyet kemeri her zaman tamamen siyahtır.
5
Parlak tornalanmış veya parlatılmış cilalı alaşım jantların yanı sıra cilalı veya kısmen parlatılmış alaşım jantlar, kış koşullarında kullanılmamalıdır. İmalat nedenlerinden ötürü, jant yüzeyi bu tür bir kullanım için yeterli korozyon korumasına sahip değildir ve tuzlama yapılan yollarda veya benzeri maddeler nedeniyle kalıcı hasar görebilir.
6
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir seçenektir. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com adresini ziyaret edin.