Audi A7 Sportback Modeli ve Fiyat Listesi – Audi Türkiye

A7 Sportback

Tüm duyularıyla yarına hazır.
Yeni Audi A7 Sportback.

Karakteristik bir tasarıma sahip ve kolayca ayırt edilen A7 Sportback. Geniş tek çerçeveli ön kısım sayesinde daha dikkat çekici ışık tasarımına sahip yeni Audi A7 Sportback, coupé tasarımındaki silüeti ve heykelsi arka tasarımı sayesinde markanın devrimsel tasarım anlayışının bir elçisidir. Bu tasarım, aynı zamanda tarihi quattro genlerini de taşımaktadır. Tıpkı insanın kendisini yeniden keşfetmesi gibi.

Tüm görselleri karşıdan yükle
00:00 | 00:00
1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171011.jpg
1920x1080_InlineMediaGalerie_Modul3_AA7_171011.jpg
 • Dinamizmin en güzel formu: Keskin kenarlar üzerinden sunulan geniş yüzeylerden, atletik şekilde uzatılan hatlara kadar A7 Sportback her açıdan ilericiliği işaret eder.

 • Bir coupé'nin tasarımı, bir sedanın sunduğu alan ve yenilikçi bir aracın değişkenliği - A7 Sportback, en iyi özellikleri birleştirir, hem iş hem de boş zaman aktiviteleri için kullanılabilen dinamik, çok yönlü bir araçtır.

 • Uzun dingil mesafesi, kısa tampon uzantıları. A7 Sportback'in silüeti, heyecan ve sportiflik ile nitelenir. Belirgin tekerlek kemerleri, Audi'nin quattro genlerini vurgular.

 • Uzun bagaj kapağı, karakteristik, kavisli bir kenar ile sona erer ve 120 km/s hızda elektrikli olarak açılan spoyler ile entegredir. Düz, kesintisiz far şeridi, arka lambaları birbirine bağlar ve ek vurguyu arttırır.

 • A7 Sportback'in dış tasarımı, Audi'nin Prologue çalışmasıyla sunduğu yeni tasarım dilini ifade eder. Ayrıştırıcı özelliği, kendi ışık imzasını taşıyan yeni far tasarımıdır.

 • Öncü bir nesil için çığır açan tasarım: Audi A7 Sportback; ilericiliği, prestiji ve teknolojik ilerlemeyi, genel bir fütüristik konsept ile birleştirir.

 • S line'a özgü unsurları içeren, S'e özgü ön ve arka tamponlardan - canlı metalik Tango Kırmızısı renge kadar S line dış paket, A7 Sportback'e ek bir sportif görünüm kazandırır.

 • S line'a özgü bal peteği tasarımına sahip mat titanyum siyahı yan hava girişleri ve S-spesifik ön tamponlar, S line dış görünüm paketinin bir parçasıdır.

 • Sportif bir sonuç için: Bal peteği tasarımlı S line'a özgü unsurları içeren, S-spesifik arka tamponlar ve mat titanyum siyahı S line'a özgü difüzörün yanı sıra krom egzoz çıkışı.

 • A7 Sportback'in iç mekân konsepti, daha fazla alan ve daha fazla konfor sunar. Önceki modelle karşılaştırıldığında iç mekân 21 milimetre genişletilmiş olup, özellikle arkada daha çok diz mesafesine sahiptir. Aynı zamanda yolcu baş mesafesi de artırılmıştır.

 • Daha aydınlık ve daha sıcak bir ambiyans ile ferah bir iç mekan algısı: opsiyonel olarak sunulan panoramik cam tavan sayesinde daha geniş cam tavan alanı.

 • Mat ve parlaklığın sportif birleşimi: Kapı panelleri, ön panel ve orta konsol için koyu renkli matlaştırılmış alüminyum dekor unsurları, parlak alüminyum görünümlü çerçevelerle çevrilmiştir.

 • Sportiflik: önde ve arkada aydınlatmalı alüminyum kapı eşiği kaplamaları. S line spor paket ile birlikte önde S harfi bulunmaktadır.

 • Opsiyonel olarak sunulan Audi design selection, estetik bir şekilde renk ve malzeme seçimine olanak tanır.

 • Opsiyonel olarak sunulan Audi design selection: Valcona deriye sahip bireysel ön koltuklar ve kontrast dikişler.

 • Yüksek ses kalitesine sahip telefon görüşmesi ve kablo ile telefonu şarj etme imkanı standart olarak sunulmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan Audi phone box, destekleyen telefonlarda, kablosuz şarj özelliği ve telefonunuz için ideal saklama alanı sunar.

 • 5 çift kol 'V' tasarımlı 20 inç alüminyum döküm jantlar şık bir görünüm sağlar.

 • A7'nizi bir eşsiz bir sanat eserine dönüştürün. Size özel dekorlar, özel deri döşemeler ve sınırsız dış renk seçenekleri sayesinde Audi exclusive ile her şey mümkün.

Yeni özgürlük

Yeni özelliklere sahip bir mekân duygusunu yaşayın: %60 daha fazla görüş alanı sunan opsiyonel panoramik cam tavan, gökyüzünün size eşlik etmesine olanak verir ve ışıkla dolu aydınlık bir iç mekân sağlar. Güneş koruma perdesi kapandığında %100 ışık koruması sunar; iç mekânın fazla ısınmasını önler ve ışık yoğunluğuna göre gerektiğinde rahatça ve elektrikli olarak ayarlanabilir.

Yeni açık alan

Ferahlık için daha fazla alan sağladık. Bagaj hacminden ödün vermeden arkada daha fazla alan. Opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli ve kusursuz, usta işçiliğe sahip ısıtmalı ön ve arka koltuklar.

Tarzınıza ifade katın

Opsiyonel sunulan çok renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi, iç mekânı hayal gücünüze göre değiştirir; ekstra bireysellik ve değer sunar. Titizlikle hazırlanan fiber optik malzemeler, çizgileri pekiştirir, ön panelleri vurgular ve karanlıkta araca rahatça binip inmeyi sağlar.

İç mekân hakkında daha fazlası
İşletim konsepti hakkında daha fazlası

Dijital kontrollü aydınlatma

Opsiyonel olarak sunulan HD Matrix LED farlar yeni ve eşsiz bir A7 aydınlatma tasarımı dili sergilemekte ve dijitalleşmeyi ön çıkartmaktadır: yan yana dizilmiş 12 ışık segmenti, dijital dünyanın 0 ve 1 diline ithafen tasarlanmıştır.

Farlar hakkında daha fazlası
Öneriler hakkında daha fazlası
Sayılarla A7 Sportback

39

Sürücü asistan sistemi

400

Kişiselleştirilebilen ayar

535

litre

Bagaj hacmi

Yeni bir neslin tarzı

Yeni A7 Sportback sportif zarafetin simgesi ve yeni bir tarzın elçisi olarak otomobilde yenilikçiliğin bir üyesidir. Keskin çizgileri ve coupé silüeti güçlü duygusallığın ifadeleridir. A7 imzasına sahip farlar, aracın ilerici dış tasarımını öne çıkarır. Tavan, oldukça geriye yerleştirilen A sütunundan başlayıp, akıcı bir şekilde atletik aracın gövdesine yayılır ve kesintisiz LED şerit farını içeren karizmatik, heykelimsi arka kısımla birleşir. Hareketsizken dahi etkileyici olan eşsiz bir görünüm.