Yeni A7 Sportback > A7 > Audi Türkiye

A7 Sportback

Tüm duyularıyla yarına hazır.
Yeni Audi A7 Sportback.

Karakteristik bir tasarıma sahip ve kolayca ayırt edilen A7 Sportback. Geniş tek çerçeveli ön kısım sayesinde daha dikkat çekici ışık tasarımına sahip yeni Audi A7 Sportback, coupé tasarımındaki silüeti ve heykelsi arka tasarımı sayesinde markanın devrimsel tasarım anlayışının bir elçisidir. Bu tasarım, aynı zamanda tarihi quattro genlerini de taşımaktadır. Tıpkı insanın kendisini yeniden keşfetmesi gibi.

Yeni özgürlük

Yeni özelliklere sahip bir mekân duygusunu yaşayın: %60 daha fazla görüş alanı sunan opsiyonel panoramik cam tavan, gökyüzünün size eşlik etmesine olanak verir ve ışıkla dolu aydınlık bir iç mekân sağlar. Güneş koruma perdesi kapandığında %100 ışık koruması sunar; iç mekânın fazla ısınmasını önler ve ışık yoğunluğuna göre gerektiğinde rahatça ve elektrikli olarak ayarlanabilir.

Yeni açık alan

Ferahlık için daha fazla alan sağladık. Bagaj hacminden ödün vermeden arkada daha fazla alan. Opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli ve kusursuz, usta işçiliğe sahip ısıtmalı ön ve arka koltuklar.

Tarzınıza ifade katın

Opsiyonel sunulan çok renkli konturlar ve ambiyans aydınlatma paketi, iç mekânı hayal gücünüze göre değiştirir; ekstra bireysellik ve değer sunar. Titizlikle hazırlanan fiber optik malzemeler, çizgileri pekiştirir, ön panelleri vurgular ve karanlıkta araca rahatça binip inmeyi sağlar.

İç mekân hakkında daha fazlası
İşletim konsepti hakkında daha fazlası

Dijital kontrollü aydınlatma

Opsiyonel olarak sunulan HD Matrix LED farlar yeni ve eşsiz bir A7 aydınlatma tasarımı dili sergilemekte ve dijitalleşmeyi ön çıkartmaktadır: yan yana dizilmiş 12 ışık segmenti, dijital dünyanın 0 ve 1 diline ithafen tasarlanmıştır.

Farlar hakkında daha fazlası
Öneriler hakkında daha fazlası
Sayılarla A7 Sportback

39

Sürücü asistan sistemi

400

Kişiselleştirilebilen ayar

535

litre

Bagaj hacmi

Yeni bir neslin tarzı

Yeni A7 Sportback sportif zarafetin simgesi ve yeni bir tarzın elçisi olarak otomobilde yenilikçiliğin bir üyesidir. Keskin çizgileri ve coupé silüeti güçlü duygusallığın ifadeleridir. A7 imzasına sahip farlar, aracın ilerici dış tasarımını öne çıkarır. Tavan, oldukça geriye yerleştirilen A sütunundan başlayıp, akıcı bir şekilde atletik aracın gövdesine yayılır ve kesintisiz LED şerit farını içeren karizmatik, heykelimsi arka kısımla birleşir. Hareketsizken dahi etkileyici olan eşsiz bir görünüm.