A8 L PI > A8 > Audi Türkiye
Rear interior Audi A8 L

Ender rastlanan kapasite

Audi A8 L de arkada yüksek oturma konforu ile konforlu ve ekstra geniş bir iç mekana sahipsiniz.

Hızlı konfigüratör

Tamamen zevkinize göre bir Audi A8 L oluşturmak için farklı gövde renkleri ve jantları birbiriyle kombinleyin.

A8 L

Ortalama yakıt tüketimi¹: 10.7–8.2 l/100 km. | Ortalama CO₂ emisyonu¹: 246–187 g/km. Aralıklarda verilen ortalama yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine göre değişiklik gösterebilir.

Gövde renkleri

Jantlar

Metalik Terra gri
Metalik Vezüv gri
Metalik Glacier beyaz
Metalik Floret gümüş
Sedefli Daytona gri
Metalik Mitos siyah
Parlak siyah
Metalik Firmament mavi
Metalik Manhattan gri
Metalik Distrikt yeşil
Audi Sport jantlar, 10 kollu yıldız, platin grisi, parlak kaplama, 9.0Jx21, 275/35 R21 lastikler
Audi Sport jantlar, 10 kollu yıldız, siyah, 9.0Jx21, 265/35 R21 lastikler
Audi Sport jantlar, 10-Y kollu Evo, antrasit siyahı, bakış, 9.0Jx21, 265/35 R21 lastikler
Audi Sport jantlar, 5 V kollu yıldız, antrasit siyahı, cilalı, 9.0Jx20, 265/40 R20 lastikler
Audi Sport jantlar, 7 kollu dinamik, platin grisi, 9.0Jx21, 265/35 R21 lastikler
Jantlar, 10 paralel kol, grafit grisi, parlak kaplama, 9.0Jx20, 265/40 R20 lastikler
Jantlar, 10 kollu Y, antrasit siyahı, grafitleştirilmiş, 9.0Jx20, 265/40 R20 lastikler
Jantlar, 20 kollu yapı, grafit grisi, parlak kaplama, 9.0Jx20, 265/40 R20 lastikler
Jantlar, 5 çift kollu, 9.0Jx20, 265/40 R20 lastikler

Metalik Firmament mavi


A8 L

Ortalama yakıt tüketimi¹: 10.7–8.2 l/100 km. | Ortalama CO₂ emisyonu¹: 246–187 g/km. Aralıklarda verilen ortalama yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerleri kullanılan lastik/jant setine göre değişiklik gösterebilir.

Audi A8 L üstten görünüm

Veriler ve rakamlar

Gerçek mükemmellik içten gelir.

Yeni Audi A8 L, özellikle yüksek koltuk konforu ile yüksek kaliteli genişletilmiş iç tasarıma sahiptir. -Opsiyonel yolcu tarafında arka koltuktaki yolcu için yatar koltuk özelliğine sahip Kontur/Konfor koltuklar, yoldayken çalışmak ve dinlenmek için ideal bir yer sunar.

Daha büyük düşün

Metalik Firmament mavi renkli yeni Audi A8 L, daha fazla baş ve bacak mesafesinin yanı sıra, son derece ferah bir ortama sahiptir. Daha uzun aks mesafesi ve daha geniş kapılarla benzerlerinden üstün bir tasarım.

Hassas. Dinamik. Kolay fark edilir

Gelecek nesil aydınlatma teknolojisi ile büyülenin. Opsiyonel dijital Matrix LED farlara veya OLED arka lambalara sahiptir. Müşteriler, bir araç satın alırken iki stop lambası imzası arasında seçim yapabilir. Sürüş moduna bağlı olarak, araç hareketsizken, imzanın stili ayarlanır.

Audi exclusive⁵ ile eşsiz olun.

Audi exclusive⁵ ile, sizin kadar özgün olan Audi A8 L’nizi benzersiz hale getirin. Geniş çeşitlilikte renklere sahip, mat efektli gövde renklerinin yanı sıra, seçili döşemeler, renkli deri ve özelleştirilmiş boya katlarına sahiptir. Tam olarak sizin istediğiniz gibi.

Hayat kadar değişken

Audi Orijinal Aksesuarları⁶ iş için kullandığınız otomobilin tamamen çok yönlü bir kapasiteye sahip olmasını sağlar. Teknik özellikler ve görsel unsurlar, bu otomobili yeni ihtiyaçlara göre kolayca ayarlamanızı sağlar. Tekrar tekrar.

1
Yakıt tüketimi araç donanımına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için www.audi.com.tr/tr/web/tr/wltp adresini ziyaret edin.
2
Rahatlatıcı fonksiyona sahip, konfor için özelleştirilmiş konturlu koltuklar seçiliyse, ön yolcu koltuğunu ayarlama olanakları sınırlıdır.
3
Bu özelliğin ne zaman ekleneceğine dair bilgi almak için, lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişim kurun.
4
Arka taraftaki ekranların işlevleri ülkelere/bölgeye göre değişiklik gösterebilir ve müşteri cihazı için mobil hizmetler/uygulama sağlayıcısı tarafından sağlanan hizmetlere bağlıdır. Ekranları kullanmak için bir müşteri cihazının (akıllı telefon, tablet vb.) erişilebilir olması gerekir. Görüntülenebilir içerik hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin. Cep telefonu ücretleri geçerli olabilir.
5
Audi exclusive, Audi Sport GmbH tarafından sunulan bir opsiyondur. Standart ve opsiyonel donanımlar hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Audi yetkili satıcınız ile iletişime geçin veya www.audi.com.tr adresini ziyaret edin.
6
Audi Orijinal Aksesuarları ek ücret karşılığında AUDI AG'den temin edilebilir. Aracın yakıt tüketimi ve emisyon rakamları hesaplanırken aksesuarlar dikkate alınmaz. Bu nedenle, aksesuarlar yalnızca ilk kayıttan sonra takılabilir.