1300x551_AQUA_141001_ICC39L.jpg

Audi exclusive.
Sizin için özel.

Audi her yıl bir milyonu aşkın araç satıyor. Ama sadece birini sizin siparişinize göre satıyor. Peki bu nasıl mümkün oluyor? Audi exclusive ile. Bu hizmet, Audi’nizin kolayca tanınmasını sağlıyor.

Audi exclusive’in sunduğu renkli deri alternatiflerini ve geniş renk yelpazesinden isteğinize göre uyarlanmış boya rengini kombine ederek, kişisel isteklerinize uygun bir otomobil yaratın. Sonuçta ortaya, benzersiz otomobiliniz çıkacaktır.

00:00 | 00:00

Audi exclusive deneyimini videoda yaşayın

Yaratıcılık
AE_PG01_AQUA_10351.jpg
Eşsiz kişiliğiniz için özel bir araç. Audi kullananlar özel bir şey beklerler. Audi exclusive size, kişisel zevkinize uygun özel bir şey yaratma olanağı verir. Hayal gücünüzü serbest bırakın.
Usta işçilik
AE_PG02_AQUA_10330.jpg
Bir işlemde pek çok adım özellikle iyi bir araç gerektirir: İnsan eli. Çünkü insanların makinelere göre bir avantajı vardır: Hassaslık. Deri dikişleri dahi çoğunlukla elde dikilmiş olup, belirgin bir dikiş düzeni yaratır.
Deri döşeme ve dekor unsurları
256x144_AQUA_10331.jpg
Hiçbir zaman iki deri parçası birbirine benzemez. Bu Audi exclusive felsefesiyle mükemmel örtüşen bir gerçektir. Çekici deri dekor unsurları, iç mekân seçenekleri serisini genişletir. Aracınızda kendi kişiselleştirilmiş ortamınızı yaratın. Daha fazlası
Kişiye özel boya rengi
256x144_AQUA_10340_1.jpg
Dünyada sayısız renk vardır. Sizin ideal renginiz ne olabilir? Kişiselleştirilmiş Audi exclusive boya rengi, Audi'nize tam anlamıyla, onu eşsiz kılan zarif bir etki katar. Daha fazlası
Audi exclusive iletişim ST08_ADIV_P_10377.jpg

Audi Yetkili Satıcınız, sizi, Audi exclusive'in büyüleyici seçenekleri hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyar.

Audi exclusive galerisi ST09_Audi_exclusive_Galerie.jpg

Audi exclusive galerimizden esinlenin. Derlenen örneklere bir bakın.