LDR_BN_AQUA_10331.jpg

Audi exclusive deri. Görün. Hissedin. Büyülenin.

Deri, doğanın eşsiz bir ürünüdür. Ona dokunmanın verdiği his, rahatlatıcı bir duyguyu tetikler ve özel bir sürüş deneyimini taahhüt eder. Bakması her zaman zevk verir. Pürüzsüz yüzeyi yumuşak bir ışıkla parıldar görünür. Audi'nizde koltuk kaplaması olarak bir parça deri, ayrıcalıklı bir konfora dönüştürülür.

Hiçbir zaman iki deri parçası birbirine benzemez ki bu, Audi exclusive felsefesiyle mükemmel örtüşen bir gerçektir. Nitekim iç mekân için elde üretilen parçaların kusursuz bir şekilde koordine edilmesine büyük özen gösteririz. Hassas işlemler bu malzemenin doğal güzelliğinin korunmasını garanti eder.
LDR_PG01_AQUA_10333.jpg

Büyüleyici görünüm ve his

Audi için işlemden geçirilmeden önce herhangi bir derinin 30 farklı testten geçmesi gerekir. Bunlar, Audi'nizin kapısını açtığınızda daima derinin o büyüleyici görünümü ve hissiyle karşılanmanızı sağlar.
LDR_PG02_AQUA_10335.jpg

Hassaslık

Koltukların veya iç mekan bölümlerinin deriyle kaplanma işleminin belirli adımları için kusursuz el işçiliğine güveniriz. Örneğin Audi exclusive direksiyonlarının dikişleri büyük ölçüde elde, ayrıntılara büyük özen gösterilerek yapılmıştır.
256x144_AQUA_141001_ICC39L.jpg

Geniş renk yelpazesi

Audi exclusive'den deri döşeme ve dekor unsurlarını seçtiğiniz takdirde hayal gücünüzü serbest bırakabilirsiniz. Örneğin direksiyon simidinizi, koltuklarda, hatta koltukların sadece bazı kısımlarında kullanılanlardan farklı renkte deriyle kaplatabilirsiniz.
LDR_PG04_AQUA_10334.jpg

Bireysel karakter

Çok geniş deri renkleri yelpazesinden zevkinize tam uygun rengi seçin. Kontrast dikiş rengini de seçebilirsiniz. Aracınıza karakteristik, bağımsız kişiliğini kazandırın.
Audi exclusive iletişim ST08_ADIV_P_10377.jpg

Audi Yetkili Satıcınız, sizi, Audi exclusive'in büyüleyici seçenekleri hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyar.

Audi exclusive galerisi ST09_Audi_exclusive_Galerie.jpg

Audi exclusive galerimizden esinlenin. Derlenen örneklere bir bakın.