DEK_BN_CS_12_Audi_Mat_Kat_0512 7640_Fur5_XX 1.jpg

Audi exclusive ahşaplar ve işlemeler. Tasarımı doğadan.

Her ağaç benzersizdir – tıpkı yarattığı işlemeler gibi.. Neredeyse başka hiçbir malzeme ahşap gibi bir ortam sunamaz. İnce gözenekli bir ahşap işlemenin üzerinde parmaklarınızı gezdirdiğinizde ayrıcalığı ve üst düzey kaliteyi ve her şeyden önce de böylesine güzel bir objeyi yaratmak için gerekli süreyi ve çabaları anında hissedersiniz.

İlkesel olarak Audi, ekili alanda yetişmiş olsa dahi herhangi bir tropik ahşap kullanmaz. Onun yerine, aracın o özel kişiliğini mükemmel şekilde vurgulayan seçme ahşaplar kullanılır. Seri, klasik meşeden, ince damarlı mersin ağacı gibi büyüleyici çeşitlere kadar uzanır.
DEK_PG01_QA8_D_10091.jpg

Daha fazla ayrıcalıklık

Avantajlarınız: Daha fazla ayrıcalıklılık ve muazzam seçenek yelpazesi. Çeşitli ahşap türlerine ek olarak bir dizi özel renk ve damar çeşidi de mevcuttur. İç mekân belirgin ölçüde kendinizi iyi hissettiğiniz eşsiz bir dinlenme alanına dönüştürülür.
DEK_PG02_Material-Kacheln_Tamo_dunkelbraun_39L.jpg

Somut mükemmeliyet

Böyle bir damar düzenine örnek, açık gözenekli Tamo dişbudak doğal ahşap kahverengidir. Bu ağaç Japonya ve Rusya'da yetişir ve işlemelerde de korunan büyüleyici bir dalga desenine sahiptir. Ahşap yapı hem görülebilir hem de hissedilebilir.*
DEK_PG03_AQUA_10339.jpg

Kusursuz yapım

İşlemelerde kullanılan ince kaplama tabakaları, ağaç gövdelerinden ve kök yumrulardan sıyrılarak alınmıştır. Bir otomobil için düzenlenen ahşap kaplama unsurları genellikle sadece bir yumru kökten veya ağaç gövdesinden alınarak tek tek parçaların birbirine benzemesi garanti edilir.
DEK_PG04_AQUA_10338.jpg

Büyüleyici tasarım

Her Audi kendine özgü karaktere sahiptir ve işlemeler bunun altını çizer. Örneğin beş ahşap kaplama ve alüminyum şeritlerinden oluşan yeni alüminyum/ Beaufort ahşap siyah rengiyle imzanızı atabilirsiniz.*
Notlar

* Lütfen bu işlemenin her model için mevcut olmadığını unutmayın.

Audi exclusive iletişim ST08_ADIV_P_10377.jpg

Audi Yetkili Satıcınız, sizi, Audi exclusive'in büyüleyici seçenekleri hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyar.

Audi exclusive galerisi ST09_Audi_exclusive_Galerie.jpg

Audi exclusive galerimizden esinlenin. Derlenen örneklere bir bakın.