LACK_BN_AQUA_10342.tif.jpg

Audi exclusive kişiye özel renkler. Karşı konulmaz bir görüntü.

Dünyada sınırsız sayıda renk vardır. Size uygun olanı bulun. Gün batımının altın tonu, doğadaki bir çiçeğin kırmızısı, zümrüt bir yüzüğün yeşili - bunların tümü Audi'nizin rengi için sunulmaktadır. Audi yetkili satıcınıza bir numune götürdüğünüz takdirde o numunedeki renk de kolayca aracınıza uygulanabilecektir.

Elbette daha önceden belirlenmiş geniş bir renk yelpazesini kullanımınız için sunmaktayız. Yaklaşık 100 renk içinden favori renginizi seçin. Örneğin şık bir renk olan sedefli sele kahverengisi sizin renginiz mi? Veya geniş alanları ve özgürlüğü akla getiren sedefli Saray Mavisini mi tercih edersiniz?
LACK_PG01_QA8_D_10091.jpg

Canlılık

Hangi rengi seçerseniz seçin, üretim işleminde uygulanan kalite standartları, yüksekliğini korur. Organik pigmentler rengin canlılığını sağlarken, inorganik pigmentler ise eskimeye karşı son derece dirençlidir.
LACK_PG02_Material-Kacheln_Tamo_dunkelbraun_39L.jpg

Nazik işlem süreci

Boyaya metal taneciklerin eklenmesi, metalik boyada büyüleyici bir etki yaratır. Tanecikler genellikle alümimyumdan yapılmış olup, zaman zaman pirinç de kullanılmaktadır. Çatlamalarını önlemek için tüm işlem boyunca büyük özen gösterilmelidir.
LACK_PG03_AR8_131015.jpg

Dayanıklılığın dört katmanı

Audi boyası, bir araya getirildiğinde kalınlığı bir insan saçını bulmayan dört katmandan meydana gelir. Favori renginizin keyfini mümkün olduğu kadar uzun süre çıkarmanızı garanti ederler. İster güneş sarısı ister zümrüt yeşili olsun, fark etmez.
AR8_C_131001.jpg

Arzulanan ilham

İlk izlenim için ikinci bir şansınız olmaz. Bu fırsatı değerlendirin ve Audi exlusive'in sağladığı geniş renk yelpazesinden aracınız için bir dış boya rengi seçin. Yaratıcı fikirlerinizi ve yeni renklerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Audi exclusive iletişim ST08_ADIV_P_10377.jpg

Audi Yetkili Satıcınız, sizi, Audi exclusive'in büyüleyici seçenekleri hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyar.

Audi exclusive galerisi ST09_Audi_exclusive_Galerie.jpg

Audi exclusive galerimizden esinlenin. Derlenen örneklere bir bakın.