130926_AE-Titelbild-01.jpg

“Bence Audi exclusive, yaşam kalitemde ciddi bir artış kaydetti.”

İlk Audi'si, ikinci el bir Audi 80 quattro'ydu. Bir İsviçreli olarak bu, Andreas Anthamatten için kesinlikle doğru seçimdi. “Dağlar, kar, pek çok dar geçit - quattro'da kesinlikle daha iyi bir his yaşıyorsunuz. Dolayısıyla Audi'den daha en başında büyülendim. Sonraki on iki Audi modelimi ise Audi exclusive ile kişiselleştirdim.”

“Şimdi eşimle on üçüncü Audi'mize sahibiz - R8 GT Spyder. Bu durumda 13 rakamı kesinlikle şanslı bir sayı,” diyor yüzü sevinçle parlayarak. Tamamen Audi exclusive ile kişiselleştirdiği spor otomobili, kendisinin gurur ve sevinç kaynağı.
AQUA_131010.jpg

Özellikle bu röportaj ve fotoğraf çekimi için o ve bir arkadaşı kısa süre önce yarım günü, Misao Kırmızısı rüya otomobilini parlatarak geçirmiş.
Ayrıntıya gösterdiği özen hem özel yaşamında hem de Zürih'teki bir yatırım şirketinin finansal danışmanı olarak çalışırken öne çıkıyor. “Bana göre Audi exclusive, çok zamanımı alan işimin karşılığında bir ödül gibi. Aynı zamanda da işim için önemli. Örneğin eğer uzun mesafeler boyu araç kullanmam gerekiyorsa, Audi exclusive'in 5 parçalık bagaj seti son derece pratik.

“Açıkça, olağanüstü olana zaafım var.”

AQUA_131012.jpg

Andreas Anthamatten için son derece önemli olan bir şey de bireyselliği. Bunu, otomobilinin her ayrıntısında görebilirsiniz: Tümü kontrast kızıl dikişli ve siyah renkteki kumandalar, koltuk dekorları, hava menfezleri ve eşik trimleri ahenkli bir şekilde siyah, tamamen deri döşemeyle harmanlanıyor. Orta konsol için karbon bir muhafaza, spor lastikleri içeren ilave bir titanyum görünümlü jant seti ve çok daha fazlası ise yukarıdakilere eşlik ediyor.
“Andy’s R8 GT” yazılı, ışıklı alüminyum işlemeli karbon kapı eşiği trimlerinden söz etmeden de olmaz - araç baştan sonra kişiye özel olarak tasarlanmış. “Audi'deki müşteri danışmanları, yeni bir otomobil alırken Audi exclusive'in sunduğu her şeyin beni heyecanlandırdığını biliyorlar.”
AQUA_131013.jpg

Aslında sunulmayan bir özellik bile onu heyecanlandırıyor. Örneğin seçtiği spor koltuklarda standart olarak R8 GT logo dikişi yer almıyordu, “ama bunu gerçekten, gerçekten çok istedim. Ve sonra quattro GmbH, R8 logomun koltuğa kusursuz bir şekilde işlenmesini sağladı.”
Audi R8 GT Spyder'ını kullanırken yanında eşlik iznine kimin sahip olduğu sorulduğunda altı yaşında kızı hemen yanıtlıyor “annem”. Andreas Anthamatten'in sadece olağanüstü bir aracı yok. Aynı zamanda olağanüstü sevimli bir ailesi de var.
Audi exclusive iletişim ST08_ADIV_P_10377.jpg

Audi Yetkili Satıcınız, sizi, Audi exclusive'in büyüleyici seçenekleri hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyar.